Autor Wątek: Zwarcie gdzie? na kablach ?wiatła mijania  (Przeczytany 1284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwarcie gdzie? na kablach ?wiatła mijania
« dnia: Marzec 25, 2006, 16:13:52 pm »

ajk#1212

  • Gość
szukałem lecz nie znalazłem mojego przypadku, pewnego dnia na jesien zobaczylem ze mam stopiony przelacznik od swiatel dzis wkoncu zabralem sie za poldka (tak jak go zostawilem na jesien i zime w garazu tak stal) no wiec zaczynam

Tak wyglada wlacznik swiatel :




Jak polacze przewodem te dwa przewody "styki" to swiatła ?wieca i wszystko jest ok nic sie nie topi nie nagrzewa nie kopci :D tylko jest jedna wada nie mam podswietlenia zegaru ani kontrolki od swiatel ze wlaczone




Żeby podlaczyc zegar trzeba do tego wszystkiego polaczyc 3 styk :




I teraz nastepuje przegrzanie przewodop czyli ich spalenie lecz wszystko dzial jak ma dzialac, jak wepne znowu z drugiej strony nowy przelacznik to nie mam swiatel nie wlaczaja sie ale podswietla sie zegae lecz znowu sie wszystko zaczyna sie palic :/ nie wiem co moze byc nie tak przekazniki wygladaja na dobre w ktorym miejscu moze byc ewentualne zwarcie ? pozatym zauwazylem ze kierunkowskazy dzialaja mi zalezy do ulozenia kluczyka w stacyjce :/ ? jakis zwiazek ze swiatłami mijania ? a pali sie ten przewod od stuku numer `1


Zwarcie gdzie? na kablach ?wiatła mijania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2006, 16:26:52 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13856
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
skoro topi sie po podlaczeniu podswietlenia zegarow to tam szukaj zwarcia
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Zwarcie gdzie? na kablach ?wiatła mijania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2006, 16:33:05 pm »

ajk#1212

  • Gość
chcialem dodac ze zmienilem zegar bo mialem w przejsciowce okraglaka i to nie zegar robi zwracie :/ nie mam pojecia gdzies mam miernik tylko nie umiem z niego korzystac :/

Zwarcie gdzie? na kablach ?wiatła mijania
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2006, 19:44:50 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Jak cos zmieniales to jednak obstawialbym ze tam jest problem.. Jak chcesz szukac zwarcia to lepiej sie naucz jak sie z miernika korzysta ;)

Gdy mi sie spalily kostki to je po prostu wymienilem robiac na nowo styki i od tamtej pory nic sie nie pali.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>