Autor Wątek: Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)  (Przeczytany 10120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 10, 2006, 07:25:54 am »

Fistasz

  • Gość
Cytat: "norb"
A może lepiej załadować do bagażnika z boku? Można przykręcić go do blachy i schować pod obiciem. Nie widać, niedaleko do gło?ników tylych (zazwyczaj sporo mocniejszych od przednich.


A jak z wentylacj??? jakies chlodzenie chyba musi miec a pod tapicerka to raczej z tym słabo nie??

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2006, 20:14:05 pm »

Bolo

  • Gość
Ja proponuje "za" tylnim siedzeniem, siedzenia sa dzielone 1/3 - 2/3 i na tym 1/3 powinien Ci sie spokojnie zmiescic, wzmacniacz przykrecasz na blachowkrety i wsio...

Aby go zabezpieczyc proponuje z jakiejs miedzianej badz aluminiowej rurki zrobic stelarzyk ochronny, ktory podlozymy pomiedzy wzmaka a ta blache na ktorej bedziemy przykrecac wzmaka. Zapewnie to doplyw powietrza "od spodu", chodzi mi o taka rurke jak n.p. uzywya sie do centralnego ogrzewania w domu...

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2006, 08:53:38 am »

Fistasz

  • Gość
A czy jesli chce zamontowac wzmacniacz na scianie w bagazniku musze najpierw przykręcic płytę MDF?? czy mogę odrazu do blachy???

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 13, 2006, 10:24:12 am »

KANAL

  • Gość
Fistasz, mozesz do blachy, ja tak mam i gra i buczy :D

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2006, 17:03:02 pm »

Gjery

  • Gość
muj jest pod showkiem 700wx4

[ Dodano: 2006-05-13, 17:03 ]
mie?ci sie idealnie i przeprowadzam kable dłem pod doln? tapicerk? do rdia

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2006, 22:20:00 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Megaman, czy ci ktos w klawiaturze klawisze pozabieral :?: a wogule gdzie pod schowkiem :?: co ty masz za auto , a co do przykręcenia do siedzenia 1/3 z tyłu raczej odpada w gre wchodzi z boku chociaz tez nei wiem bo po lewej jest wlew, po prawej wlew płynu do spryskiwaczy do tylnej wycieraczki  :?

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 14, 2006, 11:25:55 am »

KANAL

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
po prawej wlew płynu do spryskiwaczy do tylnej wycieraczki

Ja tego nie mam :D

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2006, 14:32:45 pm »

Cycu_E30

  • Gość
KANAL, bo ty masz ATU  ;)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2006, 14:52:38 pm »

Fistasz

  • Gość
CyCu a nie mozesz przykręcic go na ta skrzynke co masz w bagazniku??Czy nie masz miejsca??

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2006, 15:03:56 pm »

Cycu_E30

  • Gość
nie chce do niej wszystkiego przykręcac, juz zwrotnica jest na niej, a przykręce jeszcze wzmachol to bedzie obudowana jak... ;)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2006, 20:46:35 pm »

Chomal#1856

  • Gość
jak juz fotke dawałem mam zamontowany na prawej czesci bagaznika (po stronie wlewu) I obecnie bede całość zabudowywał bo tam podprowadziłem sobie wszystkie kable. Tam tez zrobię sobie mini centralkę Miejsce te jest idealne na wzmak.
Obecne moj mały piecyk jest przykręcony do szkrzynki ale mam inny z Infinity tyle ze narazie nie wiem jak się za niego zabrać.
Moze na spocie mi ktoś podpowie :) jak podłączyć moje nowe cacko bo kabli tam tysic pincet sto dziewincet  :roll:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2006, 21:54:01 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cytat: "Chomal#1856"
Moze na spocie mi kto? podpowie :) jak podł?czyć moje nowe cacko bo kabli tam tysic pincet sto dziewincet  :roll:
Ja chcetnie pomoge tylko mi przypomnij ;)
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2006, 21:56:48 pm »

Chomal#1856

  • Gość
Cytat: "OZi#1845"
Cytat: "Chomal#1856"
Moze na spocie mi kto? podpowie :) jak podł?czyć moje nowe cacko bo kabli tam tysic pincet sto dziewincet  :roll:
Ja chcetnie pomoge tylko mi przypomnij ;)


Ty raczej nie mniec wprawa ;)

My?lałem o P. Osfaldzie :roll:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 17, 2006, 15:40:59 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Ja u siebie planuje zalozyc wzmacniacz na pokrywie bagaznika albo we wnece po prawej stronie. Tylko ze wneka moze sie wiazac ze slaba wentylacja, jak juz tu pisaliscie, a z kolei na pokrywie bagaznika boje sie zeby sie przypadkiem cos nie popsulo od zamykania klapy... z tym ze za klapa przemawia dosc mala odleglosc od glosnika... Sam nie wiem, na pewno bedzie z tym troche roboty...

Na sam koniec obilbym to wszystko dookola wykladzina, kabli by raczej nie bylo za bardzo widac, miejsca by nie zabieralo... Ale na pewno cos jeszcze wymysle... :D

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 17, 2006, 17:07:37 pm »

Cycu_E30

  • Gość
na klapie bagażnika nieee - wstrz?sy ...  :?

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 17, 2006, 22:06:47 pm »

Fistasz

  • Gość
PeNY#1816 przeciez ty masz ATU nie?? to nie musisz przykecac na klapie tylko na pólce za tyln? kanapa, ona jest chyba nieruchoma a głosniki pewnie masz własnie w niej wstawione nie??

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2006, 09:33:31 am »

PeNY#1816

  • Gość
Cytat: "Fistasz"
<b>PeNY#1816</b> przeciez ty masz ATU nie?? to nie musisz przykecac na klapie tylko na pólce za tylną kanapa, ona jest chyba nieruchoma a głosniki pewnie masz własnie w niej wstawione nie??


Nie wiem jak jest w Caro, ale półka w Atu jest wykonana chyba z waty... Ledwo udało mi sie glosnik basowy w nia wsadzic tak zeby sie nie zapadla... Wiec przykrecenie do niej wzmacniacza oznaczaloby zdecydowanie jej defintywna smierc... A nowa pewnie kosztuje, co nie...

Poza tym rozmawialem wczoraj z kumplem i poradzil mi zebym kupil kawalek plyty mdf i przykrecil ja od spodu do boczka bagaznika... i do tego wzmacniacz... i tak wlanie zrobie... Tylko bede sie musial w koncu pozbyc calego mojego balaganu z bagaznika, magiczna skrzynka wyladuje chyba w domu i bedzie sluzyla do przechowywania brudnej bielizny ;)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2006, 14:50:53 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Mój piecyk, który zasila tubę, wala się po podłodze bagażnika w tej chwili :mrgreen:
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 19, 2006, 09:33:39 am »

PeNY#1816

  • Gość
O nie nie, u mnie to jest niedopuszczalne, wszystko  ma byc solidnie zamontowane, nawet skrzynka na narzedzia nie ma prawa sie przesuwac... ;)