Autor Wątek: Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)  (Przeczytany 10118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« dnia: Marzec 28, 2006, 16:15:54 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Witam wszystkich , mam zamiar zakupic wzmacniacz do siebie , zastanawiałem sie gdzie go mozna założyć (chodzi mi o miejsce) odpada schowek, i pod przednim siedzeniem, bierzcie pod uwage również to ze chce mieć możliwo?ć regulacjii, i nie ci?gn?ć tysięcy przewodów po całym aucie :)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2006, 16:24:42 pm »

Arnold

  • Gość
Drogi Cycu  :mrgreen: Ciekawym miejscem jest montaż na tylnym siedzeniu od strony bagara no ale wtedy regulacja odpada. Mniejszy wzmacniacz powinien zmie?cić się na obudowie konsoli ?rodkowej od strony pasażera. Skoro odpada schowek (wiadomo) i pod siedzeniem to może pod schowkiem na podłodze???  :)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2006, 16:26:52 pm »

Cycu_E30

  • Gość
noooo on raczej mniejszy to nie jest :P pod schowkiem boje sie ze ktos go zbutuje  :? trafi sei jaki wie?niak i wiecie...  :roll:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2006, 16:32:36 pm »

Arnold

  • Gość
Jak nie jeste? za wysoki a chcesz przyurować to zamontuj na suficie  :mrgreen:  Rzadko się spotyka w ten sposób  :mrgreen:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2006, 17:30:40 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
do bagaznika z nim,miałem swój zamontowany w prawej wnece za nadkolem,a teraz jest przykrecony do mniejszej,rozkładanej czesci kanapy.Regulacja?? Po co?? Regulacje masz z poziomu radia co nie??
  • Jef
  • Czaku

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2006, 18:52:27 pm »

Cycu_E30

  • Gość
tak w radiu , ale we wzmacniacz  tez jest, chociaz masz racje, przyukręce w bagażniku , wyregulować raz, i puzniej jakby co to "na postoju" poprawie :]  ;)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2006, 18:58:40 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
CyCu#1904 a moze tak:

Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2006, 19:02:02 pm »

Cycu_E30

  • Gość
zamiast ?mietnika bardziej :P nie wiem , bede miał wzmacniacz w ręce to go "poprzymeirzam" tu i ówdzie , narazei do finału przechodz?: to zamiast ?meitnika i do bagażnika  :mrgreen:  ;)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2006, 19:25:05 pm »

-ukaszenty

  • Gość
osobisie polecam wykonanie scianki w bagazniku do mocowania wzmacniacza solidnie i konkretnie...





Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2006, 19:28:31 pm »

KANAL

  • Gość
CyCu#1904, moim zdaniem na wierzchu nie ma co instalowac wzmaka. Jakis szczawik sie napali bo bedzie na nim pisalo 2x500W (na przyklad) i bedzie i po szybie i po wzmaku. Albo pod fotelem pasazera (wg Ciebie odpada ale widzialem kilka fotek tak zamontowanego wzmaka i ani wcale go nie widac ani zbytnio nie przeszkadza). Albo w bagazniku, na prawej sciance (po lewej jest wlew paliwa) albo na tylnej scianie siedzenia, tak jak pisze mastah.

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2006, 19:36:39 pm »

Cycu_E30

  • Gość
ciekawe gzdie j? włoże :?: :|  z tyłu pudełko 50 x 50 x 31  :mrgreen:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2006, 19:49:05 pm »

KANAL

  • Gość
CA sciagnij ten film, nie wiem czy widziales, widac na nim jak ja sie z tym uporalem. Nieduzo widac ale zawsze cos :)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2006, 21:04:27 pm »

Cycu_E30

  • Gość
widzialem :)) ładnie to wyszło , w gre wchodzi bagażnik tak jak mówi Mastah , jeszcze sie zastanowie dokładnie jak go w ręce bede miał :)) , pod siedzenie pasażera :?: hmm boje sie bo tam ten niby cały komputer jest...  ;) nie chce tam nic mieszac, wiercic itp itd. wole bagaznik :) aha KANAL,  fajne granie  ;)  :roll:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2006, 22:19:13 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
KANAL, fajna prezencja,niezły wychył,konkret wzmak :)
  • Jef
  • Czaku

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2006, 22:55:40 pm »

vdo77

  • Gość
po pierwsze nie mgę ?ci?gn?ć filmu CA
proszę o wskazuwki jak postępować
 a po drugi  
ja u siebie mam dwa wzmacniacze zabudowane  na bocznych ?ciankach bagażnika
ale z prespektywy czasu dochodzę do wniosku ze lepiej by było gdyby były one wpuszczone w podłogę bagażnika (odpowiednia zabudowa i dodatkowy obieg powietrza w przypadku przykrycia wzmacniaczy np.pleks?)

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2006, 19:22:25 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
w "select your download"(dół tabeli) wybierasz opcje FREE po pojawieniu sie nastepnej strony czekas 20sekund i wyswietla sie kolejna stronka, w wolne miajsce wpisujesz to co widzisz na dole(zauwarzysz) i viola.NIE MOZESZ  miec zadnego akcelleratora wspomagajacego sciaganie...
  • Jef
  • Czaku

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2006, 00:14:27 am »

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2006, 15:35:48 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Panowie mam pytanie bo kurna mam problemu z zakładaniem końcówek na przewody a szczególnie te od gło?ników i te od zasialania od zmachola dajecie jakie? lutowanie i zaginacie?? A te małe od radia to jak zaginiacie jedno w przewody a drugie drucik no ale nie wychodzi mi to z tym mprzewodem zeby przymocować....... Ale lipa takich żeczy nie umieć  :roll:  :oops:      nie umiem małymi żeczami posługiwac wole co? więksiejszego....  :mrgreen:

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 09, 2006, 19:11:29 pm »

bsz84

  • Gość
Ja swojego ALPHARDA "600wat" przykręciłem od spodu pod pierwsz? pułk? bagażnika po lewej stronie i tam sie dobrze miewa, nie grzeje się, jest do niego dobry dostęp i nie przeszkadza w przestrzeni zał?dunkowej

Gdzie macie umiejscowione wzmacniacze ? :)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 10, 2006, 06:14:18 am »

norb

  • Gość
A może lepiej załadować do bagażnika z boku? Można przykręcić go do blachy i schować pod obiciem. Nie widać, niedaleko do gło?ników tylych (zazwyczaj sporo mocniejszych od przednich.