Autor Wątek: Czy glowica od Caro + bedzie pasowala do zawyklego??  (Przeczytany 4235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy glowica od Caro + bedzie pasowala do zawyklego??
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2006, 00:57:18 am »

bzik

  • Gość
ja myslalem tylko ze jak jest sygnal ze przepustnica  jest otwarta (bo czujnik sie wali) to sie ktokowiec otwiera ale mniejsza z tym, powiesz mi jakprzyuwazyc zachowanie krokowca?? Co przyjac jako odniesieni (czyli jak sprawdzic czy reaguje prawidlowo o ile wogole dziala :D na co patrzec zeby wiedziec jak ma sie zachowac). Zapala mi sie lampka check engine sprawdzilem kody bledow i mialem czujnik polozenia walu (ale to ponoc norma przy wylaczonym silniku :roll:) sonda (za wysoki sygnal) i wlasnie czujnik polozenia przepustnicy (za niski sygnal) nic nie bylo o bledzie ktokowca - dodac jeszcze musze ze przy jezdzie na stalej predkosci to potrafi delikatnie szarpnac - nie mam juz pomyslow, niedlugo bede wszystko rozbieral i czyscil. A i jeszcze jedna spekulacja czy to mozliwe ze te objawy to lewe powietrze na kolektorze??
Dzieki za podpowiedzi i sprowadzenia mnie na ziemi z sfery gdybania cmokania i spekulacji :mrgreen:
Mam nadzieje ze za wielkich glupot nie napisalem  :mrgreen: jestem zielony  :mrgreen:

Czy glowica od Caro + bedzie pasowala do zawyklego??
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2006, 11:51:13 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jezeli nie jestes pewny szczelnosci kolektora ,to powinienes na poczatku to sprawdzic ,bo szukanie dziury w elektronice moze sie zapetlic

krokowca mozna wyczuc reka - jezeli sa drgania w czasie ruchu to bedziesz wiedzial czy po wlaczeniu ogrzewania sie przesuna
jezeli reka sie nie da to trzeba wpiac sie z miernikiem napiecia

nie wiem dokladnie jak jest w abimexie ,bo go nie posiadam ,ale skoro blad polozenia przepustnicy jest wyswietlany ,to mniemam ,ze potencjometr mogl sie zjechac - moze wystarczy przeczyszczenie stykow ,ale nie wiem czy ten potencjometr jest rozbieralny
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Czy glowica od Caro + bedzie pasowala do zawyklego??
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2006, 16:57:02 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
głowica od plusa Gli podpasuje bez problemu do zwykłego Caro i na odwrót , nie takie rzeczy mój polonez przezył  :mrgreen:
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.