Autor Wątek: przycienianie szyb  (Przeczytany 7663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przycienianie szyb
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 28, 2004, 15:05:44 pm »

Wafel

  • Gość

przycienianie szyb
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2004, 15:31:36 pm »

Cyneq

  • Gość
Cytat: "Radecki Marcin#227"
z kumplem silanem byłym klubowiczem (teraz espero )



OFF TOPIC!
Kolega Silan już nie ma tego ładnego poldka??? jaaa.... Szkoooda :(
Pod wpływem żony zmienił? ;)
Na spocie rok temu był i to z żoną i z poldkiem...
.. ale nie wszystkie kobiety akceptują takie trójkąty.

przycienianie szyb
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2004, 15:43:15 pm »

Chudson

  • Gość
A ja kupie sobie orginalne przyciemniane ( brązowe fabryczne ) niemam tylko kiedy podjechać po nie na szrot ( chcą za nie 150zł wraz z przednimi bocznymi ale pewnie spuści z ceny ) do takich mi policja nie podskoczy

przycienianie szyb
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2004, 19:15:16 pm »

Ajsza#1678

  • Gość
jak tak sie bedziesz wybieral to ktos ci je zwinie sprzed nosa i bedzie po ptokach

przycienianie szyb
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2004, 21:25:27 pm »

Bickers

  • Gość
zdeczka droga ta folia ja wydałem na całego poldka łacznie z przednimi szybami i mam foklji jeszcze na raz takie obklejanie i dałem za nią jakieś 120 zł też  przyciemniałem sasm i nie mam żadnych bąbli. a tylnią szybe i trójkaty to najprosciej sie wyciaga a wkładajac włuż jakaś żyłke albo sznurek w uszczelke i mocno dociskaj szybe przy tym wyciagajac sznurek żeby uszczelka weszła ci do srodka auta.

przycienianie szyb
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2004, 21:52:13 pm »

Chudson

  • Gość
Mój rejon nie kwapi się na wykupywanie części ze szrotów , mało tu właścicieli poldków którzy chcą te autka przerabiać. Dziś ( po 2 tygodniach ) pojechałem na ten szrot i wyciągnołem szybki ( ostatnio pan krzyknoł 150zł na dzieńdobry więc myślałem że starguje do 100zł , dzisiaj okazało się ,ze go wylali i inny krzyknoł na starcie 200zł , więc zbiłem cene jedynie do 150, ale cóż ) Szybki są świetne , słabo przyciemnione w porównaniu do folii  ale takie chciałem,

Przy okazji wykręciłem kilka innych rzeczy ( trzeba się natrudzić żeby 150zł za szyby się opłaciło ) o których nie powiedziałem panu złomiarzowi ( kierunkowskazy boczne , troche plastików wnętrza i całą konsole przekaŹników które pomogą mi w podłączeniu lusterek i mat siedzeń podgrzewanych ) Chciałem jeszcze halogeny , ale za duże i nie zmieściły by się do skrzynki z narzędziami.

ZNa ktoś może folię do przyciemniania szybek o podobnym do tych szybek brązowym jasnym odcieniu bo musze przyciemnić trójkąty pod kolor ??????

przycienianie szyb
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 29, 2004, 01:53:45 am »

Bickers

  • Gość
w sklepach jest multum kolorów a brąz jest na 100 % bo sam widziałem :-)

Re: przycienianie szyb
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2004, 12:19:44 pm »

Anonymous

  • Gość
mam komplet tylnich szyb przyciemnionych do poloneza caro.Przyciemniałem je w zakładzie,jezdziły w moim poldku 5 miesiecy,bo musiałem pociąc poldka.Folia jest najciemniejsz.Szyby cenie ok.180zł.Do negocjacji:)jestem z krakowa.Moj nr tel 888-199-663.Michał.pozdrawiam

przycienianie szyb
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:04:09 am »

strzałka

  • Gość
Bickers, widziałeś wczoraj jak nasza strzałka brała twoje caro :P

przycienianie szyb
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:11:14 am »

gifek

  • Gość
Bickers, jestem z bełchatowa skontaktuj sie ze mną na gg 2780796 mam do Ciebie sprawe związaną z pomocą przy przyciemnieniu szyb w polonezie

przycienianie szyb
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2004, 09:12:30 am »

Bickers..

  • Gość
kolego sympatyczny wczoraj cos tam było na jednym kierunku ale wiedz zę ja mam 15 calowe fele a przy wjeŹdzie na jeden kierunek jest zajebisty zwał asfaltu i niechce ich pogiac , a tak wogule to zuc no mi swoim nr GG :-) mój to 1621217 i jeszcze jedno co ciebie tak wyrzuciło na wjeŹdzie na jedenkierunke ? :D chyba słabo trzymasz się drogi :D