Autor Wątek: amortyzatory Caro+  (Przeczytany 5805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 22, 2006, 11:43:12 am »

Cycu_E30

  • Gość
w połowie to tak , podniesie sie, ale wloz na dol w ostanie dwa zwoje 2 gumy....  ;)  :twisted:

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 22, 2006, 11:44:41 am »

vox+241

  • Gość
Cytat: "Pio555#1882"
cały czas mam na mysli produkty firmy Delphi

a to sorki my?lałem ze o monroe;

Ja kupiłem na allegro komplet krosno amorków takich jak orginalne były tyle ze nówki bo ciekawa cena była, no i prowadzi sie lepiej znacznie ale to dlatego ze poprzednie miały 230kkm, sprezyny jutro od Trucka zakładam  :mrgreen:

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 22, 2006, 16:41:05 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
co do gumy między zwojami spręzyny to akurat mam zamontowane a co najsmieszniejsze to po zdjęciu ich jaki? rok temu wyraznie można było odczuć ze samochód jest bardziej miękki więc jestem za tym iż przyczyniaj? sie one do jakiej? tam poprawy sztywno?ci co do amorków to byłem dzi? w warsztacie i powiedzieli mi..........60 za sztuke z wymian? 40 bez twardo?c jaka tylko na my?l przyjdzie hehehe

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 22, 2006, 20:24:20 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Cytat: "Rysiu#1883"
co do gumy między zwojami spręzyny to akurat mam zamontowane a co najsmieszniejsze to po zdjęciu ich jaki? rok temu wyraznie można było odczuć ze samochód jest bardziej miękki więc jestem za tym iż przyczyniaj? sie one do jakiej? tam poprawy sztywno?ci co do amorków to byłem dzi? w warsztacie i powiedzieli mi..........60 za sztuke z wymian? 40 bez twardo?c jaka tylko na my?l przyjdzie hehehe



Czyli co? daj? bo mój poldzio to normalnie już chyba porażka...każdy zakręt przy lepsiejszej prędko?ci i normalnie trza się łapac za co?....a jak nie to wcisn?ć się mocniej w siodło...
 :roll:  :roll:  :cry:  :cry:

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2006, 18:54:33 pm »

kermitdh

  • Gość
Wydaje mi się ze guma powoduje dodatkow? sprężysto?ć, i auto będzie miało tendencje do podskoków, pozatym to jak ta guma się ugina zależy od temperatury, gdy przyjdzie ostra zima, to będzie jak skała ;). Ja mam z przodu jakie? delfi i s? do kitu.. Przedtem były monroe i było nieporównywalnie lepiej. Do jazdy codziennej polecam bardzo amortyzatory firmy KAYABA, modele koniecznie gazowe.  S? droższe od normalnych,ale efekt jest ?wiatny, auto trzyma się dobrze drogi, tłumienia kompresji i powrotu s? na odpowiednim poziomie, nic nie skacze, nie trzesie, nie buja.. KAYABA ma sporo różnych modeli, można co? wybrać ;)

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2006, 19:42:38 pm »

Pudzian_Puławy

  • Gość
Mówisz że KAYBA s? dobre a do pluszka s? jako takie?? A dużo kosztuj???

amortyzatory Caro+
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2006, 22:21:13 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Cytat: "Pio555#1882"
P.S akumulator Delphi wyzionoł ducha po ok 2,5 roku ( 2 miesi?ce po zakończeniu gwarancji)

więc nigdy już nie kupie produktów tej firmy


ja miałem akumulator Delphi który wytrzymal prawie 8 lat , jakie? 3 lata temu równiez kupiłem akumulator tej firmy i do tej pory spisuje sie nienagannie takze złego słowa o nim nie moge powiedziec a akumulator tej firmy miałem w trzech autach to tylko Berlingo go wykańczało , wiecznie był rozładowany no ale to francuz to wszystko w tym aucie mozliwe :) pozatym swiece zarowe do wymiany były a wiec pewnie przez to takze moim zdaniem akumulatory maj? dobre
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.