Autor Wątek: fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)  (Przeczytany 110664 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« dnia: Lipiec 01, 2006, 23:21:01 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
dzisiaj troche postanowili?my podłubać w swoich autach.
z góry wygl?dało to mniej więcej tak

elwood odpoczywaj?cy pod swym autem

A tak wygl?da młodego auto po strzeleniu popisa na szosie niczym beciarza przed blachar?,
niestety ster mu zablokował i najbliższ? przeszkod? która go powstrzymała była ?ciana domu w którym mieszkańcy ogl?dali mundial. Oczywi?cie do zdarzenia by nie doszło gdyby młody miał w swym Hot rodzie dobre hamulce.

troszke zaokr?glone kanty

lewa strona niestety też nie była w stanie wytrzymać uderzenia

|pi?cy elwood

A teraz troche mojego auta przed lakierowaniem

z przodu


a tu elwood i jego monstrum

Przy okazji z nudów wyjeli?my silnik żeby zast?pić go innym

kipi?cy ogromn? moc? OHV przez którego młody nieopanowuj?c mocy wiechał w ?ciane

a tu jego zamiennik którego trzeba rozebrać, poprawić fabryke i złożyć od nowa

młody, elwood i nasz pomocnik seba :D

Elwoodowa jednostka napędowa

niestety młodego felga nie bardzo pasuje do szerokiego zawiasu

ale za to z tyłu jak najbardziej OK bo jeszcze jest w?ski most

w połowie rozebrane taxi 1313

a tu wła?ciciel rozbitej taksówki który przeżył uderzenie w ?ciane.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2006, 12:23:23 pm »

Mlody_dnb

  • Gość
wielcy monsterzy moga nie zdazyc przed terminem i nie dostac kluczy , do wydania maja mniej niz 1000 pln a darmowek nie bedzie ! :roll:     bedziemy sie starac !!! pozdro 4 all i dzieki za wsparcie i ogromna pomoc ze strony kolegow ! nie trzeba wymieniac ktorych ! :P

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2006, 13:16:51 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
Na tych zdjęciach widać że dwa auta maj? szanse pojechać na czerniewice, niestety z młodego autem możemy nie zd?żyć ale wszystko na bierz?co będziemy opisywać w tym temacie i doł?czać foto w miare możliwo?ci.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2006, 23:17:09 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
Ci?g dalszy fotorelacji
dzi? na pierwszy ogień poszedł zawias przedni który ma być zast?piony szerokim od caro przerobionym pod nowy silnik.
na zdjęciu widać jak młody jedn? rek? odkręca wachacz a drug? rozmawia przez swoj? nokie.

tak wygl?da auto pozbawione zawieszenia


przy okazji wzmocniłem podłużnice spawami pod mocniejszy silnik lub ewentualne uderzenie w mur :D

Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2006, 23:45:31 pm »

Mlody_dnb

  • Gość
zobaczymy jak pojdzie dalej ale narazie dajemy rade i mysle ze na czerniewice moze nie w 100 procentach ale moje auto dojedzie jesli nie to moze davit mnie zacholuje  ;)

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2006, 20:13:41 pm »

FAN

  • Gość
panowie bardzo fajnie zaczyna to wygl?dac

je?li utrzymacie tempo to napewno zjawicie sie dwoma DF.

powodzenia ;)

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 04, 2006, 23:17:15 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Co to za buty w tym białym kanciaku  :shock: kiedy? widziałem poldka na takich ale czarnych i od tamtej pory cały czas mi chodza po głowie

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2006, 23:05:51 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
Van#1860, Na tej feldze jest znaczek VW z tego co wiemy to prawdopodobnie to s? felgi od golfa III oczywi?cie z odwróconym ?rodkiem, rozstaw ?rub to 4x100 a felga ma 14 cali i żeby to do kanta założyć trzeba było roztoczyć otwór centruj?cy.

[ Dodano: 2006-07-05, 23:09 ]
FAN#1914, Niestety prace już sie tak szybko nie posuwaj? jak na pocz?tku bo niestety nie zawsze młody pracuje od rana a moje godziny pracy to od 8 do 16 więc szansa że zd?żymy zrobić to do czerniewic jest nikła, poza tym jeszcze musze swoje auto skończyć.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2006, 19:14:20 pm »

Mlody_dnb

  • Gość
Mam dosyc magnuma chce spowrotem moja taxowke !! :x  :mad:

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2006, 10:09:07 am »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
Mlody_dnb, kara musi być.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2006, 21:02:53 pm »

Łyku

  • Gość
Cytat: "Mlody_dnb"
Mam dosyc magnuma chce spowrotem moja taxowke !! :x  :mad:


koza ci sie nie podoba????????!!!!!!!!!!!

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 06, 2006, 11:43:09 am »

RATMAN#1809

  • Gość
Hej Hopy - a gdzie wy takie fajne miejsce macie.....
Bo u mnie pod blokiem zawsze sie banda starszawych ex- taryfiarzy zbiera i slag mnie trafia jak "wszystkow iedz? lepiej i zawsze wsystko ?le robie i oni by to lepiej zrobili a w ogóle to najlepiej do serwisu i w ogóle ja to nic sie nie znam i zaraz popsuje to auto do szczętu"

I jak tu ma człowiek sobie spokojnie pogrzebać..........

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2006, 20:16:02 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Cytuj (zaznaczone)
Hej Hopy - a gdzie wy takie fajne miejsce macie.....
Bo u mnie pod blokiem zawsze sie banda starszawych ex- taryfiarzy zbiera i slag mnie trafia jak "wszystkow iedz? lepiej i zawsze wsystko ?le robie i oni by to lepiej zrobili a w ogóle to najlepiej do serwisu i w ogóle ja to nic sie nie znam i zaraz popsuje to auto do szczętu"

I jak tu ma człowiek sobie spokojnie pogrzebać..........


Miejscówka u Davida  :D

Co do taryfiarzy : Przestan pier..c farmzony i idz stad człowieku bo mnie wkur..sz od samego rana wujku dobra rada. Po prostu odpie..l sie... Powinno pomóc  :mrgreen:  Sasiedzi nie musza cie lubic, wystarczy ze beda sie ciebie bali :roll:  sam stosuje ta zasade od jakiegos czasu i nie narzekam  :)
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2006, 07:43:16 am »

RATMAN#1809

  • Gość
Jeden to ojczulek go?cia z którym "trzeba dobrze zyć chyba że kto? ma dobrego protetyka...."

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 15, 2006, 23:21:48 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
U mnie miejscówa jest dobra tylko s?siedzi strasz? urzędem skarbowym i policj? jak ja bym jakim? złodziejem był.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2006, 20:30:46 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Ja tam w garazu mogę tłuc  ile chce a potem sprawdzać czy działa. Wcze?niej się pyrgali ze ryję drogę a teraz cisza jak bokiem tam wlatuję  :mrgreen:  :twisted: Już sa wychowani i siedz? cicho. A co do skarbówki tekst ze skarbówka to mi do tego dokłada zamyka wszystkich

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2006, 21:05:22 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
U mnie niestety jest dwóch takich s?siadów z którymi nikt nie rozmawia bo oni zawsze maj? z czym? problem, oni zawsze pisz? rózne pisma do administracji praktycznie na każdego bo zawsze im sie co? nie podoba np: kiedy? podkablowali moj? rodzine że mamy 5 aut i że nie możemy wszystkich stawiać na podwórku. Ja akurat sie ich nie boje bo nie mam nic do ukrycia więc sie zawsze z nich ?mieje.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2006, 21:31:06 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
To powiedz ze w nowo otwartym sklepie sprzedaj? chlebek w płynie razem ze słomk?. Może im niedługo bedzie potrzebny. Ja kabla też załatwiłem sposobem  :twisted:

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2006, 23:39:01 pm »

Offline davit

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 220
ale to s? chorzy ludzie jeden s?siad ma np: zamontowan? kamere przymysłow? na balkonie żeby obserwować swój samochód, wystarczy że tylko podejdzie sie za blisko to już ryja drze  przez balkon na dół nie zejdzie bo sie boi ale przez balkon to jest odważna(jego żona) ja jej nie widze wogule bo z innej strony ma klatke a czekać mi sie na ni? nie chce.
Fiat 125p DOHC
Audi S4 C4 2.2 turbo

Chciałbym umrzeć tak jak mój dziadek w kapciach przed telewizorem a nie tak jak jego pasażerowie krzycząc.

fotorelacja z monster garage(dużo zdjęć)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 16, 2006, 23:56:19 pm »

Cycu_E30

  • Gość
wyrazy wspolczucia... ostatnio w tvn  w uwadze albo gdzies to widzialem reportaz jakto policjant na emeryturze calym osiedlem rz?dzil,kamery aparaty itd w oknach,robil fotki jak sie trawnikiem przeszlo , dzwonil na policje i.... s?siedzi nie wiedzieli co zrobic, zakladal im sprawy o to ze sie k?pi? po 22 , ze jakas tam s?siadka ma mak na działce  :mrgreen:  (serio!) , co dalej z nim byl oto nie wiem.. :)