Autor Wątek: przecieka bagażnik  (Przeczytany 1920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przecieka bagażnik
« dnia: Sierpień 09, 2006, 12:28:45 pm »

paulbo

  • Gość
Po ostatnich opadach wykladzina w moim caro jest wilgotna... symetrycznie z prawej i lewej strony w okolicach lamp tylnych. Czyzby uszczelka? Jak inaczej woda mogla sie tam dostac?

przecieka bagażnik
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:32:41 pm »

Offline Pio555

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • RENAULT SCENIC 1,6 dci
u mnie tak było jak zaczeły rdzewieć błotniki tylne

przecieka bagażnik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:18:38 pm »

paulbo

  • Gość
Cytat: "Pio555#1882"
u mnie tak było jak zaczeły rdzewieć błotniki tylne


rdza co prawda sie pojawia tu i tam, no ale jeszcze nie jest tak tragicznie ... poza tym do perforacji jeszcze daleko. Mam nadzieje ze to raczej jeszcze nie to   :shock:

przecieka bagażnik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:35:12 pm »

Offline Pio555

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • RENAULT SCENIC 1,6 dci
Cytat: "paulbo"
Cytat: "Pio555#1882"
u mnie tak było jak zaczeły rdzewieć błotniki tylne


rdza co prawda sie pojawia tu i tam, no ale jeszcze nie jest tak tragicznie ... poza tym do perforacji jeszcze daleko. Mam nadzieje ze to raczej jeszcze nie to   :shock:

u mnie tez wygl?dało niewinnie ale wewnatrz juz tragedia

przecieka bagażnik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2006, 19:25:10 pm »

karol-1987

  • Gość
sorki ale podł?czę sie pod temat, u mnie po deszczu mam wilgotn? wycieraczke (gume pod nogami) kierowcy, nie leci na pewno przez drzwi bo to juz zlikwidowalem przeciek, wyglada to tak jakbym polał wod? jakos po drazku kierowniczym i by wyciekło z dołu, koło pedałów, i za cholere nie wiem skad ta wilgotna wycieraczka... proszę o pomoc...

przecieka bagażnik
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2006, 20:37:12 pm »

Wydra707

  • Gość
Bagażnik: koło tylnych lamp robi się spiętrzenie wody ?ciekaj?cej z dachu. A że uszczelka jest tam zagięta, to i może przeciekać w czasie silniejszych opadów. Może jest nierówno ułożona, może pękła... Nie masz co kombinować, tylko musisz odgi?ć tapicerkę, wytrzeć wszystko, a potem chycić kubeł wody i lać po samochodzie, aby zlokalizować przeciek. Mniej prawdopodobny jest przeciek przez nieszczelne klosze lamp.

Dywanik: sprawd?, czy nie zatkały Ci się odpływy wody z wlotu powietrza pod przedni? szyb?. W takiej sytuacji woda wciekałaby przez nagrzewnicę. O ile oczywi?cie nie masz gdzie? ordynarnej dziury, albo nieszczelnej uszczelki szyby (sprawd? w rogach i na dolnej krawędzi)...

Podepnę się pod temat i opowiem, jak to pewnego deszczowego poranka otworzyłem poldka i zobaczyłem w nim JEZIORO. Woda na całej podłodze, tak z 5 cm głęboko?ci! Oczywi?cie demontaż siedzeń, suszenie tapicerki i mat z podłogi. Przy okazji okazało się, że otwory odpływowe w podłodze były zatkane. I wyobra?cie sobie, że nie zlokalizowałem tego przecieku, a historia nigdy się nie powtórzyła... Drzwi i ona były zamknięte!

Pozdrawiam
Paweł