Autor Wątek: Wykładzina pokrywy bagażnika Atu+ - opis, fotki  (Przeczytany 1980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wykładzina pokrywy bagażnika Atu+ - opis, fotki
« dnia: Sierpień 18, 2006, 20:06:55 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Ja nie mam pojęcia czy to tylko w moim Atu+ zapomniała fabryka o tym drobnym, ale jakże znacz?cym detalu...mianowicie o obiciu czymkolwiek pokrywy bagażnika od wewn?trz. Od dawna mnie to denerwowalo, ale dopiero w trakcie wakacji miałem czas co? z tym zrobić...

I zrobiłem...

Sprawa do?ć prosta, wywiarcić kilka otworków, wyci?ć wykładzinę, przyczepić wykładzinę, podkleić ewentualnie ta?m? dwustronn? tam gdzie nie chce siędo profilu ułożyć... Ot co... takie tam zajęcie na godzinkę... Ale nie do końca... Najłatwiejsze było wiercenie...

Je?li chodzi o docięcie wykładziny, to okazało sie to istnym koszmarem, ponieważ bagażnik pokrywa bagażnika okazała się być bardziej fiku?na... Co chwilkę co? gdzie? mi odstawało, co chwilkę gdzie? cos zwisało... Ale gdy już było prawie idealnie (idealnie sie nie da - wiadomo) to postanowiłem przej?ć do następnego kroku.

Przyczepienie wykładziny odbywało się za pomoc? spinek do tapicerki (foto.1) które okazały się być jakim? nieporozumieniem... trzpnie tych cze?ci które wciska się w podstawę umocowan? w blasze łamały się i wyginały... Ale powolutku małym młoteczkiem jako? poszło...

Ta?ma dwustronna - tu od razu poszedłem na cało?ć i kupiłem ta?me do luster (5 metrów co? okolo 15 PLN) i jak na razie nie narzekam... trzyma sie wszystko cacy...


Rzecz może wydawać sięzupełnie niepotrzebna, ale je?li kto? jest estet?, to napewno zadowoli go efekt końcowy... A oprócz tego, w co na pocz?tku nie chciało mi się wierzyć i my?lełem że to tylko autosugestia - poprawiła się jako?ć basu... gło?nik bassowy w półce, bez tuby, bez skrzyni... ale grajeszcze ładniej... co również bardzo mnie cieszy... :D


NA PONIŻSZYCH ZDJĘCIACH NIE WIDAĆ JESZCZE EFEKTU KOŃCOWEGO GDYŻ JAK SKOŃCZYŁEM ZAKŁADAĆ WYKŁADZINĘ ZACZĘŁO TAK NIEMIŁOSIERNIE LAĆ ŻE BYŁEM ZMUSZONY PODDAĆ SIĘ BEZ WALKI I NIE STARCZYŁO CZASU NA DOKLEJENIE TA|Mˇ DWUSTRONNˇ ORAZ KOSMETYKĘ NA BRZEGACH WYKŁADZINY... FOTKE JAK TO WYGLˇDA TERAZ POSTARAM SIĘ WRZUCIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Fotki:











I na koniec u?miech zadowolonego wła?ciciela (sorki za jako?ć, zdjęcie zrobiłem z balkonu)



[ Dodano: 18-08-2006, 20:15 ]
I tak na koniec pytanko do wła?cicieli sedanów... Były w Atu lub Atu+ takie okładziny na bagażnik czy żaden m?dry Koreańczyk nie wpadł na tak subtelny pomysł...

Wykładzina pokrywy bagażnika Atu+ - opis, fotki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:53:16 am »

CBmaku

  • Gość
fajny pomysł-sam my?lałem nad zakupem samoprzylepnej (odpada wtedy problem wiercenia, itp)
a je?li chodzi o pyt-nie było, na jakim? zdjęciu (prospekt, albo skan prospektu widziałem że na klapie od wewn?trz był przymocowany to żółte pudło z trójk?tem-ale to chyba był jaki? chory pomysł z montażem tego w tym miejscu, na wysoko?ci tablicy, nawet jak miałem dobre teleskopy diabelnie szybko przy?pieszało opadanie klapy)
podobnie nikt nie pomy?lał o zabezpieczeniu blachy u dołu otworu bagażnika i po bokach-juz po tygodniu od zakupu miałem tam gustown? czarn? ta?mę.
takich zapomnień można wiele mnożyć-jak jeszcze np dostęp do zapasu-pamiętam że przez pewien czas caro miały tak? fajn? wykładzinę z otwieran? klap? tylko do koła a Atu ma tylko płachtę na całej powierzchni

Wykładzina pokrywy bagażnika Atu+ - opis, fotki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:59:31 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Caro+ tez ma cala plachte wyprofilowana na kolo
brak steropianu to bagaznik glebszy o te 3cm ,ale to nic nic daje
a jak mam butle walcowa to ciezko do zapasu sie dostac (musze glowa przyrzymywac wykladzine  :x )
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Wykładzina pokrywy bagażnika Atu+ - opis, fotki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2006, 12:17:10 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Wykładzina bagażnika to kolejny etap... bedzie takie rozwi?zanie jak w zwykłych Caro, tylko będzie obiteto wszystko tak? wykładzin? jak pokrywa bagażnika... tylko najpierw musze dorwać oryginał... albo chociaż porzyczyć na wzór, żeby zrobić to wszystko ze sklejki porz?dnej... :)