Autor Wątek: Ciekawe miejsca w okolicach Łodzi  (Przeczytany 5579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciekawe miejsca w okolicach Łodzi
« dnia: Sierpień 19, 2006, 12:58:17 pm »

Grabek

  • Gość
Siema,
ja z takim pomysłem. Może macie jakie? ulubione miejsca w okolicach naszej pięknej mie?ciny, gdzie lubicie je?dzić?? Jaka? woda, fajne widoczki, jaka? "osobliwo?ć" przyrody.. Gdzie? gdzie można spędzić ciekawie dzień, wieczór z ukochan?:) pozwiedzać poogl?dać itp...
Pozdro !

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2006, 01:04:11 am »

Boczek

  • Gość
Ja co prawda nie jestem z Łodzi ale znam jedno takie miejsce. Polecam ulice Włókniarzy w godzinach szczytu. Na pewno można spędzić tam kilka godzin stoj?c w korku. Osobi?cie w takim przypadku polecam ksi?żkę, radio lub rozmowę z ukochan?. Jestem głęboko przekonany że zd?żysz poruszyć najważniejsze aspekty dalszego życia we dwoje.
Życzę powodzenia.

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2006, 17:58:01 pm »

adamdial#498

  • Gość
Grabek, poleacam zalew w Zgniłych Błotach. Jak dojechać? Z łodzi kierujesz sie w strone aleksandrowa, potem na poddębice i po drodze skręcać na sanie a potem prosto, prosto prosto po tabliczkach kieruj?cych nad zalew i już jeste?:):)

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:04:02 am »

Grabek

  • Gość
No tak, Włukniarka to rzeczywi?cie ?wietne miejsce... ale spoko, wła?nie  trawj? prace remontowe i moze doczekam się dnia kiedy jad?c włukniarzy będę mógł spokojnie słuchać muzyki z CD :)

Błotka znam, rzeczywi?cie całkiem tam fajnie, tylko jeszcze na quadach nie miałem okazji poje?dzić  :D

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:17:02 am »

alex1916

  • Gość
Ogród botaniczny, park w okolicach dawnej "Fali" (nazwa wyleciała mi z głowy ;) ).

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2006, 10:00:38 am »

RATMAN#1809

  • Gość
Las Łagiewnicki....... - Warto sie pokręcić po ?cieżkach (ale partrz gdzie idziesz - s? tak pokręcone że pogubić sie można a potem do auta kawał drogi)

A i zaciszne zak?tki sie trafiaj? (wiesz tam gdzie nikt nie przeszkadza  :roll:  ;)  :oops:  :oops:

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:52:12 am »

alex1916

  • Gość
Racja, Łagiewniki - zwłaszcza w nocy, piękne miejsce :)

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2006, 18:11:49 pm »

Grabek

  • Gość
No tak, ale to takie standardowe miejsca, Łagiewniki, Arturówek, Zgniłe Błota, Czy Park na Zdrowie... Ja raczej miałem na my?li ropoczynaj?c ten temat takie bardziej oryginalnych miejscach, mniej znane, mało popularne:) Jako przykład podam Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich i ciekawe rzeczy jakie tam można znale?ć np: Bunkry niedalekor Strykowskiej (kawałek za zajazdem na rogach), czy fajne widoczki w okolicach Kalonki :) Pozdro !!

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2006, 22:24:44 pm »

RATMAN#1809

  • Gość
Bunkry ????
W któym miejscu
Tyle razy co tam sie kręciłem i nie trafiłem....
Sprecyzuj - zajazd na rogach - górka ?mieciowa a bunkry gdzie ??

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 31, 2006, 10:38:34 am »

Grabek

  • Gość
Zawsze jak przejezdzam obok nich to jade rowerem. Od Łagiewnik szlakiem rowerowym, to już jest teren PKWŁ, przecinam strykowsk? i jade jak?? wiosk? dalej s? wzniesienia a na nich bunkry. Dokładniej nie pamiętam w tej chwili, jak sobie przypomne to napisze  :mrgreen:

Ciekawe miejsca w okolicach łodzi
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2006, 13:38:42 pm »

RATMAN#1809

  • Gość
no i jak - oprzypomniales sobie??