Autor Wątek: Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?  (Przeczytany 8341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2006, 02:48:47 am »

PeNY#1816

  • Gość
e_gregor#1917, dostałe? numerek ;)

A co do kierunków to tak jak pisałem... ja to zrobiłem u siebie w jednym kloszu i nie było to łatwe, ale poinstruować mogę... choć chyba wolałbym to sam zrobić, bo nie wiem jak opisać ci?g czynno?ci które musiałem wykonać aby wybebeszyć ten durnowaty pomarańczowy plastik...

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:29:03 am »

e_gregor

  • Gość
PeNY#1816, no dostalem numerek i jestem happy - POLONEZ RULEZ!

Sluchaj, spoko jakos poradze sobie z tym plasticzkiem. Teraz inne pytanie: gdzie we wrocku kupie srebrne zarowki i za ile? Nie chce malowac albo co inego rzezbic

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 06, 2006, 20:07:10 pm »

katran

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
gdzie we wrocku kupie srebrne zarowki i za ile? Nie chce malowac albo co inego rzezbic

Polecam Allegro. Cena za sztuke to okolo 5zl + wysylka ok 10zl. Ja u siebie szukalem w okolicy i ciezko znalezc a jak juz cos sie trafi to cena odstrasza.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2006, 20:16:56 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Pytajcie o zarowki od fiata albea, on ma srebne banki. Jak nie beda miec na sklepie to powiedziec im zaby sprowadzili i powinni to zrobic. Niecale 2PLN placilem w osiedlowym sklepie auto-moto :) Na allegro pisza ze to super tfjuningowe zarowki i ze nigdzie ich nie ma i cene sobie ciagna niezla..
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2006, 20:22:24 pm »

katran

  • Gość
2zl to rzeczywiscie niezla cena. Ale czy te zarowki nie maja takiej lekko fioletowej banki?

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2006, 20:39:47 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
One sie tak mienia troche, lecz to w niczym nie przeszkadza
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 06, 2006, 21:19:43 pm »

e_gregor

  • Gość
Macie racje chlopaki. Np kierunki boczne do poldka pomarańczowe chodz? po 12-20zł za komplet tak samo jak białe i do plusa. A w sklepie to kosztuje 2,8 od sztuki :D :D :D
Dlatego pytam gdzie można kupić bo wiem że na allegro przycinajana niektórych rzeczach.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2006, 17:20:48 pm »

Arnold

  • Gość
Chodzi Ci o białe klosze czy białe żarówki?? Po 2,8 zł??? Niby gdzie????

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2006, 18:10:13 pm »

e_gregor

  • Gość
Arnold#1910, ja pisałem o kloszach na blotniki razem z oprawk? zarówki. Pomarańczowe kosztuja 2,8 za sztuke. Na allegro ten sam go?ć sprzedawał jakis czas temu i białe i pomarańczowe za t? sam? cenę. Na bank to były te same klosze co w sklepie bo miały zamiast gumki na oprawkę taki tandetny plastikowy kapurek.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2006, 19:28:45 pm »

katran

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Pytajcie o zarowki od fiata albea, on ma srebne banki. Jak nie beda miec na sklepie to powiedziec im zaby sprowadzili i powinni to zrobic. Niecale 2PLN placilem w osiedlowym sklepie auto-moto

Szukalem i jakos wszedzie ceny byly spoooro wyzsze. Napewno kupiles srebrne zarowki do przednich kierunkow czy takie male do bocznych?

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2006, 19:41:03 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Sporo wyzsze to znaczy ile? 3.60?
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2006, 19:53:22 pm »

katran

  • Gość
Jezdzilem po sklepach przed 18 wiec sprzedawcy nie mogli juz sprawdzic ceny w hurtowni dokladnie ale ceny jakie wymieniali wynosily od ok10zl do nawet 25zl za sztuke. A ty kupiles zarowki do przednich kierunkow czy do bocznych?

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2006, 20:48:43 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
25 zeta to kosztuja cale przednie kierunki, moze chodzilo o 2.5?
Ja calyczas mowie o przednich kierunkach, tych obok reflektorow
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2006, 22:04:51 pm »

Gacek

  • Gość
może wrócę się troche bo Panowie macie problemy z wyci?gnięciem pomarańczowego plastiku z kierunkowskazu,więc postaram się wam ułatwić sprawę.Ja wpadłem na pomysł (który zdał egzamin) przetopienia owego plastiku lutownic? tylko należy założyć większy drut.Przetopić to na 4 ćwiartki i pó?niej palcem b?d? ?rubokrętem rozkruszyć do reszty.Od pocz?tku kruszyć ?rubokrętem nie polecam ze względu na to że przy doci?nięciu plastiku ?rubokrętem lubi on wypa?ć z łapek mocuj?cych i pó?niej ZONK trzeba kurwować jak plasticzek lata po całym kierunku.Wiem z własnego do?wiadcznia bo próbowałem najpierw na ukruszonym po wypadku kierunkowskazie i dlatego nie polecam metody ?rubokręta.Ja rozwi?załem kwestie żarówki jak mi doradził kolega Marcin 18#1908 a mianowicie kupiłem pomarańczow? żarówke i pomalowałem j? podkladem pod lakier a efekt poprostu super!!!!pozdrawiam

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2006, 22:39:41 pm »

katran

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
moze chodzilo o 2.5

Za taka mniej wiecej kase to "polecaja" zwykle pomaranczowe zarowki.
Cytuj (zaznaczone)
kupiłem pomarańczow? żarówke i pomalowałem j? podkladem pod lakier a efekt poprostu super

wolalbym az tak nie eksperymentowac

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2006, 23:01:25 pm »

Gacek

  • Gość
wolalbym az tak nie eksperymentowac[/quote]


a dlaczego nie??z zarowki lakier sie nie zluszczy (no chyba ze trafsz na kijowa zarowke) i zarowka ma kolor bialy co widac w kierunkowskazach a swieci na pomaranczowo.z reszta mozesz sprobowac pomaranczowa zarowka kosztuje 2zl podklad pod lakier z uwagi na to ze masz poldka to powinienes miec  :mrgreen:

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 10, 2006, 20:26:13 pm »

katran

  • Gość
Kupilem w sobote na gieldzie zarowki srebrne sprzedawane tez na Allegro. Po przetestowaniu ich nie polecilbym ich nikomu. Maja dwie zasadnicze wady. Pierwsza to bardzo duze grzanie sie zarowki. Po wlaczeniu zwyklej zarowki mozna ja spokojnie trzymac w rece nawet kilka minut, natomiast srebrna zarowka po ok 5 s od wlaczenia osiaga taka temperature ze parzy w reke i nie mozna jej trzymac. Nie uzywalem tej zarowki ale mysle ze taka wysoka temperatura pracy moze uszkodzic kierunkowskaz lub powodowac czeste przepalanie jej. Druga, mysle ze bardziej wazna wada tej zarowki jest jej jasnosc. Na Allegro sprzedawcy pisza ze moze ona nieco slabiej swiecic niz orginalna. Z tego co zaobserwowalem to swieci ona bardzo slabo. Z orginalnej zarowki widac bardzo jasne swiatlo natomiast ze srebrnej mozna zauwazyc jedynie pomaranczowa poswiate. Moze w nocy byloby ok ale w dzien i to sloneczny kierunkowskaz moze byc po prostu niewidoczny.
Cala ta wypowiedz ma charakter mojej opini i nie ma na celu odradzac nikomu zakupu takich zarowek. Chcialem jedynie wyrazic swoje spostrzezenia ktore moze pomoga komus w podjeciu o ich zakupie.
Poszukam teraz zarowek z fiata albea w przystepnej cenie i je przetestuje.
Moze wyprubuje sposub z malowaniem zarowek podkladem.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 11, 2006, 15:47:15 pm »

bruns

  • Gość
No młodzieńcy a  nie mówiłem ! Kupa roboty ,a efekt to kupa z przewag? kupy . Ani ?wieci , ani wygl?da !

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 11, 2006, 16:51:47 pm »

Snikers

  • Gość
Cytat: "bruns"
... Kupa roboty ,a efekt to kupa z przewag? kupy ...

to co piszesz nie trzyma sie kupy.




katran, dobry pomysl zeby jedna osoba zobaczyla wszystkie zarowki i napisala co daje najlepszy efekt.

najlepsze wydaja sie zarowki dedykowane do aut z przezroczystym kloszem ale nie tuningi z allegro. w sprawie grzania, kierunek miga i to kilkanascie razy i dluga przerwa wiec grzanie nie jest wazne. jednak jasnosc bardzo!

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 13, 2006, 19:41:36 pm »

katran

  • Gość
Cytat: "OZZ#1845"
Pytajcie o zarowki od fiata albea, on ma srebne banki. Jak nie beda miec na sklepie to powiedziec im zaby sprowadzili i powinni to zrobic. Niecale 2PLN placilem w osiedlowym sklepie auto-moto :) Na allegro pisza ze to super tfjuningowe zarowki i ze nigdzie ich nie ma i cene sobie ciagna niezla..

Dzi? byłem w serwisie Fiata bo w zwykłych sklepach nawet nie wiedza o jakie zarowki chodzi a jak juz im sie wytlumaczy to mowia ze nie ma czegos takiego w hurtowni.
Natomiast w serwisie facet mowi ze tez nie sprzedaja tych zarowek ba sa ciezko osiagalne a jesli juz da sie je sprowadzic to cena jest zabojcza ok 30-50zl sztuka. Chodzi oczywiscie o oryginalne zarowki z fiata albea. Facet w serwisie zamiast tego poleca zarowki Philipsa za 50zl para. Maja takie na sklepie i jak ktos potrzebuje wlasnie do fiata albea to takie sprzedaja. Wiec nie wiem jakim cudem kupiles takie zarowki za 2 zl i to w osiedlowym sklepie. Jesli mozesz to zamiesc jakas fotke tych zarowek.