Autor Wątek: Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?  (Przeczytany 8340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« dnia: Wrzesień 03, 2006, 17:39:01 pm »

katran

  • Gość
Witam. Chciałbym usun?ć pomarańczowe nakładki na żarówki w białych, przednich kierunkowskazach w Polonezie Caro. Czy jedyn? możliwo?ci? jest odklejenie szkła kierunku i wyci?gnięcie nakładki "od przodu" kierunkowskazu? Może kto? ma jakie? inne pomysły? Za pomoc dziękuję. Pozdrawiam.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2006, 17:45:11 pm »

bruns

  • Gość
a tak z ciekawo?ci po co to robić . żeby kupować pomarańczowe żarówki ?

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2006, 17:48:38 pm »

Cyneq

  • Gość
Nie da się odkleić tego platiku z zewn?trz raczej, a już na pewno nie da sie przykleić.
Lepszy efekt osi?gniesz po prostu rozwalaj?c ten pomarańczowy plastik ?rubbokrętem i wysypuj?c resztki. Ja kiedy? miałem odwortnie - sam mi odpadł i  latał w srodku. Co sie nakombinowałem zeby go przykleić to moje :)
A, no i oczywi?cie zostaje pytanie po ch*.* ?

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2006, 18:09:03 pm »

katran

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
a tak z ciekawo?ci po co to robić


Na Allegro s? w sprzedaży żarówki do kierunków wygl?daj?ce jak chromowane. Jak sie je założy do białego kierunkowskazu to ładnie wygl?da a ?wiec? na pomarańczowo.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2006, 19:09:33 pm »

bruns

  • Gość
a jak przepali sie na trasie w nocy to kupisz na allegro i pojedziesz dalej ? to był żart . ale serio .narobisz się chłopie , wydasz kasę  , co? połamiesz przy okazji a efekt ? warto to ? lexusa nie zrobisz z poldka !

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2006, 19:33:26 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Ale wygl?da ładnie.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2006, 20:09:08 pm »

tomallus1

  • Gość
Wg mnie jak najbardziej warto. Po co, by w takim razie robili białe kierunki na błotniki, czy biało-czerwone lampy na tył, a po to, żeby w czym? odróżnić się od innych pospolitych wozów i żeby wygl?dało ładniej.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2006, 20:45:18 pm »

katran

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
a jak przepali sie na trasie w nocy to kupisz na allegro i pojedziesz dalej

Ros?dnie mieć ze sob? w samochodzie komplet żarówek na wszelki wypadek przepalenia w trasie. Nie widzę problemu z żarówk? bo w tym komplecie jest żarówka od kierunku i wystarczy kupic pomarańczow? i wozić w aucie.
Cytuj (zaznaczone)
narobisz się chłopie

Trochę dłubania ?rubokrętem to nie taka ciężka praca
Cytuj (zaznaczone)
wydasz kasę

je?li się nie myłę to ok14zł+wysyłka to chyba nie taka wielka kasa
Cytuj (zaznaczone)
co? połamiesz przy okazji

wystarczy uważać na to co się robi
Cytuj (zaznaczone)
żeby w czym? odróżnić się od innych pospolitych wozów i żeby wygl?dało ładniej

o to wła?nie chodzi:)

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2006, 21:17:23 pm »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
na giełdzie na żeraniu można kupić takie kierunki gotowe i maj? wbudowany taki

chromowany filtr koszt to 35pln
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2006, 23:40:13 pm »

bruns

  • Gość
poldek i tak się odróżnia od innych aut . slabymi osi?gami , hamulcami , brakiem zwrotno?ci , star? konstrukcja i kanciasta zdzewiej?c? bud? . ale kieruneczki ma mieć jak japończyk

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2006, 00:35:30 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Cytat: "bruns"
poldek i tak się odróżnia od innych aut . slabymi osi?gami , hamulcami , brakiem zwrotno?ci , star? konstrukcja i kanciasta zdzewiej?c? bud? . ale kieruneczki ma mieć jak japończyk


No to spadaj z tego forum kolego.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2006, 09:08:02 am »

e_gregor

  • Gość
Cytat: "utek#1915"
Cytat: "bruns"
poldek i tak się odróżnia od innych aut . slabymi osiągami , hamulcami , brakiem zwrotności , starą konstrukcja i kanciasta zdzewiejącą budą . ale kieruneczki ma mieć jak japończyk


No to spadaj z tego forum kolego.


Dokladnie - SPADAJ! burns widzialem juz pare Twoich postow w roznych tematach. Tylko krytykujesz ludzi i nie wnosisz do dyskusji nic znaczacego I myslisz sie jesli kazdy poldek jest pordzewialy, ma slabe osiagi i hamulce.

Zeby nie bylo OT:
Sam myslalem nad podobna przerobka. Mam tylko wrazenie ze te zarowki poznikaly z rynku i sa tylko na allegro. Moze one nie maja homologacji, albo cos? Wie ktos cos na ten temat?
A prawda ze jak kierunek niema pomaranczowego odcienia to przod auta prezentuje sie lepiej i niewprawny widz nie bedzie wiedzial dlaczego. O to wlasnie chodzi, wywolywac mile wrazenie bez wicoha tjiningu typu fefnascie halogenow soczewkowych z tesco w zderzaku kallibry lub golfa zwei takiego burnsa

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:28:43 am »

Offline Marcin OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 419
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.4 16V GTi
Ja sobie sam zrobiłem takie żarowki  ,kupiłem pomarańczowe i pomalowalem je białym podkładem i na zapas sobie zrobilem ze dwie i powiem ze już mam tak do?ć długo i nic nie odpryskuje, a tak to wyglada umnie :mrgreen:

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:29:23 am »

PeNY#1816

  • Gość
Ja u siebie usun?łem taki jeden plastik, ponieważ po dzwonie miałem jeden klosz kierunku z pomarańczow? bańk?, a jeden na pomarańczow? żarówkę... I zajęło mi to okolo 1,5 godziny... dłubania i kruszenia ?rubokrętem... co niemiara... żarówki mam nadal pomarańczowe, a pomarańczowy plastik usun?łem ze względu na to że dołożyłem postojówki do kierunków i bańka palstikowa przeszkadzała żarówce bo się o ni? ocierała doprowadzaj?c do jej zniszczenia ?rednio raz na dwa dni...

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2006, 17:56:58 pm »

Arnold

  • Gość
Na allegro s? gotowe kierunki z żarówkami pomarańczowymi w cenie "jedynie" chyba 65 zł  :roll:

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 05, 2006, 21:41:25 pm »

bruns

  • Gość
Do gregor#1917 Na golfa lub kalibrę cię nie stać ! Onanizuj się i podniecaj tanim tuningiem poldolota upodabniaj?cym go do marek zachodnich . Auta FSO maj? swój klimat i tak ma zostać . Ja osobi?cie to cenię i lubię w samochodach z FSO . Wady tych samochodów można polubić albo nie , ale nigdy nie unowocze?niać tych aut w stylu "wiejski tuning" to jest żałosne . Czy wy macie kompleks jeżdzenia polskim samochodem ? chyba tak,  a w szczególno?ci gregor  . Żegnam ozięble !

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 05, 2006, 21:56:43 pm »

e_gregor

  • Gość
Prosze moderatoa o usuniecie postów burnsa gdyż robi OT. Temat jest nie o sensie zmiany a o metodzie

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2006, 23:09:35 pm »

Snikers

  • Gość
Cytat: "bruns"
Do gregor#1917 Na golfa lub kalibrę cię nie stać !


ale mnie stać i jako? nie mam zamiaru zmieniać auta z powodu kloszy

 
Cytat: "bruns"
Ja osobi?cie to cenię i lubię w samochodach z FSO

tak jasne...
Cytat: "bruns"
slabymi osi?gami , hamulcami , brakiem zwrotno?ci , star? konstrukcja i kanciasta zdzewiej?c? bud?


zrobiłem wykrawanke cytatow jak swiadek jehowy ale co tam.

wracajac do tematu, robilem wczoraj przedni? lampe bo fabryczny kit sie wykruszyl i klosz zostal mi w rece. przy okazji zagladalem do kierunku.

mowicie ze to jest twardy plastik i tylko peka? bo moze dalo by sie go na goraco wyciagnac jakos

klosz wyglada na zgrzewany ultradzwiekowo wiec rozebrac da sie go raz

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2006, 23:46:19 pm »

katran

  • Gość
Gdy zakladalem ten temat nie spodziewalem sie ze wywola takie emocje:)
Chcialem sie dowiedziec jak wyciagnac te pomaranczowe plastiki a nie  czy warto to robic i czy komus to sie podoba czy nie, dlatego nie rozumiem odpowiedzi niektorych osob. Nie podoba mi sie np: oklejanie szyb ciemna folia ale to nie znaczy ze gdy ktos pyta jak to zrobic to od razu mu to odradzam.

Wracajac do tematu to postanowilem nie rozklejac kierunku tylko wylamac plastiki i wysypac je przez otwor zarowki. Mam juz nowe kierunki przygotowane na wymiane bo moje stare sa popekane i wlasnie na starych wyprobuje ten sposob.

Jak wyj?ć pomarańczowe plastiki z białych kierunków w Caro?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 05, 2006, 23:52:09 pm »

e_gregor

  • Gość
katran, a mnie efekty pracy interesuj?. Bo ja burns uważa nie stać mnie na golfa zwei więc... robie kapitalny remont blacharki swojego poldofoda i po remoncie chetnie bym przerobił kierunki. Więc prosze o opinie jak juz tego dokonasz

[ Dodano: 2006-09-05, 23:54 ]
Snikers, dzieki za ten wyci?g. Miło ze Ty to zrobiłem bo ja juz chciałem być mało kulturalny. Obserwuje go?cia od jakiego? czasu i widzę że pisze same bezsensowne, nic nie wnosz?ce do dyskusji posty