Autor Wątek: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia  (Przeczytany 36234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 26, 2004, 11:38:27 am »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Dzisiaj szukałem tego wlewu do zbiorniczka spryskiwaczy do plusa , nigdzie nie mogłem znaleść (pan Chodorowski powiedział mi ze zbiorniczki ma a tego wlewu nigdy nie miał ani w kpl. ze zbiorniczkiem , ani samego) , zjeżdziłem kilka sklepów i oczywiście zajechałem wkońcu na pl. Św. Macieja , i tak myślałem ze jak tam nie kupie to już chyba nigdzie tego nie dostane , ale mieli  , myślałem ze za kawałek rurki plastykowej skroją mnie ze 30 zł. ale nie pan przyniusł mi i  skasowł mnie 6,30 zł. Musze ten sklep po raz kolejny polecic.
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2005, 10:10:25 am »

Wojti#1854

  • Gość
jest jeszcze daewoo. czynne do 22.ceny do wytrzymania
gorzej z obsług?.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2005, 17:16:18 pm »

Piotrek_

  • Gość
co do dw, to przynajmniej na Kochanowskiego nie jest ?le, no i maj? takie ciekawe rzeczy jak lusterka elektryczne do carówek(330 zł/komplet).

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 08, 2005, 12:12:33 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
zjezdziłem kilka sklepów we wrocku za przewodami WN z Ełku (wkońcu musiałem zakupić bo w nocy miałem super o?wietlenie komory silnika przez kable WN które miałem ) i znalazłem w sklepie który na sam koniec sobie zostawiłem na ul. Krętej
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 08, 2005, 22:15:49 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Sklepik na ul. Kretej (czyli niedaleko mnie) jest moze i dobrze zaopatrzony ale obsluga to sie tylko po czesci zna na rzeczy jak na moj gust... Tzn, niski Pan sie zna a wysoki raczej nie... i ten wysoki zawsze krzyczy ze nigdy nie mial albo nie widzial danej czesci osobno i ze byl w Arizonie... no i zjezdzil Poludniowe Wybrzeze... Ale poza tym sklepik OK... Jednak wole zaopatrywac sia na Psim Polu u Pana Chodorowskiego... ewentualnie sw. Macieja bo asortyment tez obfity ale obsluga jak na moj gust kuleje odrobine...

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 08, 2005, 23:04:08 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
za kablami WN z Ełku byłem na psim-polu na sycowskiej i u p. Chodorowskiego , na Kromera , na |w. Macieja , Dubois , Karmelkowej , i jeszcze na Krętej , to tylko na Krętej mieli te przewody co chciałem
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2005, 11:52:14 am »

PeNY#1816

  • Gość
Pomijajac juz fakt ze te kable wcale nie sa az tak dobre... Ja uzywam Bougicord-ow i nie narzekam, a mam juz 5 rok ten sam komplet kabli i zero przebicia...

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2005, 21:05:43 pm »

SerU#408

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
a mam juz 5 rok ten sam komplet kabli i zero przebicia...


...i zero odpalania rano :mrgreen:

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 14, 2005, 21:18:56 pm »

Piotrek_

  • Gość
jush nie :P :mrgreen: to znaczy ja już swoje Bougicordy wrzuciłem do bagażnika, a pod maske trafily kable ze Szrocika :roll: przynajmniej na wolnych chodzi na wszystkie gary :D

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2005, 18:33:59 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
ja jak miałem z Ełku przewody nigdy problemów nie miałem z nimi , jak zastosowałem Sentecha to zaraz po założeniu nowych auto chu.... paliło rano po założeniu starych  lepiej palił niz na nowych sentecha
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 16, 2005, 11:20:28 am »

PeNY#1816

  • Gość
O nie nie moi drodzy... z odpalaniem nie mam problemu z powodu kabli tylko pompki paliwa, bo sie zapowietrza czy robi to co robi ale nie wiem co, a przewody jakzalozylem nowki z pudelka Ełkowskie to na wstepie byla taka chu...nia ze nie wiedzialem czy mi za chwilke plomby nie powypadaja z zebow... A Bougicordy sa OK...

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 16, 2005, 12:34:04 pm »

Gifter

  • Gość
hmmm ja do roverka kupilem jakies polskie nowe i sa git ale jedno co mnie zdenerwowalo to oryginalne szczelnie zamykaly komory ze swiecami a te to tylko sie wciska i nie wyglada to szczelnie jak kiedys bo sa te kable bez tych główek co oryginały...

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 17, 2005, 12:01:52 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Zaklej silikonem... :)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 10, 2005, 16:46:29 pm »

Ramirez

  • Gość
Strzegomska 190 (KOŁO BIEDRONKI)

Ugodowy sprzedawca, kupiłem linki do gazu, migacz i halogeny. Potem dostałem to samo od brata - poszedłem po 2 tyg. i oddałem nie było problemu - :)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 18, 2006, 18:27:30 pm »

tommy-4

  • Gość
Ja jeszcze kupuję czę?ci na Nied?wiedziej, naprzeciw postoju taksówek bliżej Legnickiej. Mały kameralny sklepik, w miarę tani. Jak czego? nie maj? to sprowadz?. Zdarzyło mi się, że sprowadzili jeszcze tego samego dnia. No i warsztat zaraz obok. Malutkie wej?cie do sklepu pomiędzy warsztatami.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2007, 23:38:00 pm »

korczo007

  • Gość
Na kromera dobry sklepik!!!
Psie pole!!!
Ul.Lwowska (Koło zaporowskiej)
Polmozbyt Jelcz Laskowice

dobrze zaopatrzony ale nie najtańszy
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 10, 2007, 17:19:05 pm »

KAZAMAT77

  • Gość
polecam sklepik na krzyckiej kolo Biedronki dobrze zaopatrzony aczkolwiek nie najtańszy

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 19, 2007, 01:08:39 am »

Luke

  • Gość
dobry sklep z czesciami? --> wroclaw, ul. niedzwiedzia

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 21, 2009, 21:44:46 pm »

e_gregor

  • Gość
Tak, zbiornik do kombi. A atu i caro czymś się różniły? Już wiem, że kołnierz pod pompę musi być szeroki.

Chłodnica na jeden wentylator.

Do wałbrzycha mam trochę za daleko, zwłaszcza z psiego pola. Raczej szukam czegoś we Wrocku

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 21, 2009, 21:50:55 pm »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
zbiornki sie roznia wlewem, caro na na rogu a atu w srodku. co do odleglosci, to niema problemu jak znajdzesz w walbrzychu, to z transportem nie bedzie wiekszych klopotow ja bywam we wroclawiu praktycznie co tydzien.  

chlodnice mam ale niestety wylamany jest kruciec na waz do zbiornika wyrownawczego :(
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil