Autor Wątek: 1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie  (Przeczytany 2054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie
« dnia: Październik 17, 2006, 22:18:26 pm »

dybon

  • Gość
Jeżdżę tylko na gazie, od jakiego? czasu nie mogę wyciagn?ć ssania na max bo spadaj? obroty (do zga?nięcia). Auto odpala ale ssanie musi być wyci?gnięte tylko troszeczkę, oborty tak w okolicach 800. Gdzie szukać przyczyny?

1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2006, 16:52:22 pm »

klimek83

  • Gość
dybon mam do ciebie pytanie : w jaki sposób odpalasz polda tzn czy wczasie jak kręcisz rozrusznikiem to masz już wyci?gnięte ssanie (te od gażnika) czy tylko
"pstrykasz" pare razy przyciskiem "ssania" gazu.
Ja swojego pale wł?snie "pstrykaj?c" pare razy przycisk ssania przed rozruchem
a jak zapali to wtedy wyci?gam ssanie gaznika żebym nie musiał trzymac nogi na gazie
i mógł np zamkn?c garaż

1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2006, 21:33:15 pm »

dybon

  • Gość
Zawsze odpalałem wyci?gaj?c ssanie z ga?nika do?ć mocno (nie używałem tego pstrykacza od gazu), teraz też tak robię, tylko że zaraz jak zaskoczy silnik muszę szybciutko zredukować ssanie na minimum, bo jak podci?gam to silnik ga?nie.

1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2006, 13:47:46 pm »

rupiec

  • Gość
to moze byc cos gdzies w gazniku przyczyna, moze poczysc Pan dysze sprawdzic naci?g linki czy wlasciwy

1,5GLE Gaz Ssanie, dziwne zachowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2006, 09:47:20 am »

Eater#851

  • Gość
Daję głowę, że to zawór zubażaj?cy przy mechni?mie ssania.
Wymontuj ga?nik, zdemontuj z tylu mechanizm uruchamiaj?cy ssanie, a od góry, po zdjęciu pokrywy ga?nika znajdziesz mosiężny kr?żek z otworkiem - podważ to delikatnie, wyleci ze sprężynk?, w ?rodku jest tłoczek. Wymyj dokładnie wszystko - złóż i powinno być ok.