Autor Wątek: Problem z wieszakiem tłumika końcowego - Caro 92.  (Przeczytany 1823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z wieszakiem tłumika końcowego - Caro 92.
« dnia: Luty 27, 2007, 14:02:28 pm »

Grzesiek007

  • Gość
Witam.Mam pytanie mam gumę do tłumika ,choć i tak nie umie założyć go na wieszak.Odkręcałem cały tłumik i nic.Nic mi nie wychodzi mam poldasa caro 92-91 r jakoś tak.Pomoże ktoś.Lub wytłumaczy krok po kroku co zrobić pliz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 15:05:14 pm wysłana przez BARTEK#1925 »

Tłumik
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2007, 14:21:21 pm »

Cyneq

  • Gość
Który tłumik

Tłumik
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2007, 14:31:59 pm »

Grzesiek007

  • Gość
Witaj dziękuję za zareagowanie.Chodzi mi chyba o tłumik kącowy.Tam gdzie jest rura wydechowa.

Tłumik
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2007, 16:04:21 pm »

Poldekfan

  • Gość
No to tłumik końcowy ale przeciez tam jest banalnie zrobic odkrecasz srubki i sciagasz z wieszaka po czym zakładanie odwrotnie zakładasz na wieszaki skrecasz srubkami i finito :)

Tłumik
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2007, 18:48:09 pm »

Grzesiek007

  • Gość
To wytłumacz krok po kroku co założyć, jak założyć...Wytłumacz dla zielonego...jak najprościej...

Tłumik
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2007, 19:50:41 pm »

Cypekm

  • Gość
CHyba prosciej sie nie da Poprostu gdy samochod jest na kanale spojrz w miejsce tlumnika na wejsciu do tumnika masz jeden pret patrzysz powyrzej powinien byc drugi na to zakladasz jedna poduszke na koncu tlumnika masz dwa prety patrzysz powyzej z nadwozia powinien wystawac wieszak (tym razem dwa bolce o rozstawie mniejszym niz wystajace z tlumika) ktory musisz odkrecic (chyba 10)
Kolejnosc montazu
1. zakladasz poduszke na wieszak z tylu (rozni sie ona od tej pierwszej) przykrecasz wieszak
2. zakladasz tlumik na wieszak
3. maksymalnie cofajac tlumik w strone zderzaka nasuwasz go na rure laczaca tlumniki
4. zakladasz przednia poduszke tlumika na wieszak i tlumik
5. skrecasz obejma polaczenie rury z koncowym tlumikiem

Czasami mozna sie niezle nameczyc zeby to zrobic

A jak nie masz tych wieszakow to moze masz jeszcze stry typ wydechu raz taki widzialem wlasnie w serii pierwszych carowek tam ostatni tlumik jest przykrecany na srube oczywiscie tlumik ma nieco inna budowe a pod spodem masz tylko dwa a nie trzy tlumniki