Autor Wątek: Wejscie remote..  (Przeczytany 3780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wejscie remote..
« dnia: Lipiec 10, 2007, 14:53:27 pm »

dawid503

  • Gość
Mam problem.. kupiłem dzisiaj wzmacniacz.. Gta 2 Special MKII mam wątpliwości jak podpiąć głośniki.. ( mam odseparowany zestaw ESK 165) i nie wiem co z wejściem Remote.. wiem że chodzi coś o podpięcie pod radio tylko nie wiem gdzie i jak.. poniżej fotka dla lepszego wyobrażenia..

Wejscie remote..
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2007, 15:42:51 pm »

Offline Osfald

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 690
    • JAGUAR XJL 3.0 Supercharged 380KM
niektore radia maja wyjscie REMOTE sterujace wzmacniaczem (pozwalajace wlaczac i wylaczac koncowki mocy) lub antena samochodowa.... wazne abys wiedzial czy to wejscie we wzmacniaczu jest aktywowane stanem wysokim (12V) czy masa i porownal to z dostepnymi wyjsciami na radiu... mozesz sie takze podpiac pod jakies odbiorniki wlaczane po przekreceniu stacyjki.... nic tez nie stoi na przeszkodzie abys na stale wlaczyl wzmacniacz.... tylko sensu w tym malo ;)

nowsze wzmacniacze samoczynnie wykrywaja sygnal na wejsciach sygnalowych i nie potrzebuja do pracy sterowania przez REMOTE
FSO Car Team
12 lat przejeździłem wyrobami FSO. Są powody do dumy :)

Wejscie remote..
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2007, 18:30:12 pm »

dawid503

  • Gość
podpoiłem wszystko  ok... tylko że ten ,,magiczny" kabel jest w zasilaniu radia przed bezpiecznikami.. i z tego co widzę do wzmacniacz się nie wyłącza:/ gdzie podpiąc kabel co ma iść do wejścia remote?? czytałem że pod antenę  to prawda??

Wejscie remote..
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2007, 11:15:29 am »

greg-si

  • Gość
pod antene najłatwiej i najszybciej
pozdrawiam

Wejscie remote..
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:02:50 pm »

dawid503

  • Gość
Już rozkimałem to wczoraj :D wszystko gra... nawet bardzo... naprawdę jest super.. DZieki

Wejscie remote..
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2007, 19:24:14 pm »

greg-si

  • Gość
czyli ze wzmacniaczem gra dużo lepiej?

Wejscie remote..
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2007, 19:56:00 pm »

dawid503

  • Gość
Cytat: "greg-si"
czyli ze wzmacniaczem gra dużo lepiej?




O i to o wiele... Ale brakuje niektórych dźwięków.. to już wina radia :/ ale jestem pod wrażeniem.. gra 100 razy lepiej :)