Autor Wątek: Car test  (Przeczytany 2603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Car test
« dnia: Grudzień 14, 2007, 16:49:56 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3413
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
siemanko, odkryłem zajefajny programik o nazwie car test. można w nim praktycznie pod każdym względem porównywać parametry/osiągi aut wielu marek i modeli.
dla przykładu fotki z testów przyspieszenia, predkosci polonezów:

w bazie programu jest mnóstwo wozów, samych odmian poldka kilkanaście (pod względem silnika) jak widać na fotkach jest nawet 2.0D



mam też nagrany filmik, ale nie umiem go umieścić w necie tak by był widoczny cały ekran - nie wiem o co kaman..

[ Dodano: 2007-12-14, 16:52 ]
EDIT: hyh.... mea culpa - było :/..

no ale może nowi nie widzieli :P
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Car test
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2007, 20:14:13 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ales odkryl ameryke
mowielem na spocie ,ze laptoka przywioze jak bede mial czym przyjechac na spot
jezeli nie poprawiales danych tych poldkow ,ktore ktos tam juz wpisal to wiedz ,ze jest tam troche rzeczy do poprawy
JA sie pogimnastykowalem i wpisalem jeszcze fiaciory
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Car test
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2007, 15:23:15 pm »

Arnold

  • Gość
Cycu mi to już wysłał z 1,5 roku temu. I on chyba tam kombiaka dodawał czy coś :)
Poza tym żeby 1.6 przejechał 1/4 mili w czasie 18,7 s to chyba musiałby mieć chip-rezystor dodający 20 KM :mrgreen: Ale to tylko moje zdanie :)

Car test
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2007, 08:39:33 am »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "Arnold#1910"
Cycu mi to już wysłał z 1,5 roku temu. I on chyba tam kombiaka dodawał czy coś :)
Poza tym żeby 1.6 przejechał 1/4 mili w czasie 18,7 s to chyba musiałby mieć chip-rezystor dodający 20 KM :mrgreen: Ale to tylko moje zdanie :)
jak nie lepiej ;D

18cos sekundy to ma 1.6 ohv turbo kolegi z forum - kolejny dowód zeten program to zwykla zabawka dla tych ktorym sie bardzo nudzi  :roll:

Car test
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2007, 12:36:57 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jak Borek jest zle wpisany to ma zle wyniki
jakos u mnie  nie ma 18.7s na 400m
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.