Autor Wątek: "pierścień" do odbijania kierunków  (Przeczytany 2037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"pierścień" do odbijania kierunków
« dnia: Styczeń 29, 2008, 21:59:20 pm »

ZaTaN

  • Gość
Witam mam maly problem, zmienialem kierownice i wylazl mi ten pierscien co odbija kierunki, jak go skubanca spowrotem zalozyc bo juz pomyslow nie mam

 to poldek caro z 94

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2008, 22:54:26 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
co znaczy wylazł ?
Mi jak wyszedł to poprostu dokłądnie wszystko poskręcałem.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2008, 07:00:20 am »

ZaTaN

  • Gość
Chodzi o to ze "zlazł" z tego bolca co na kierownicy siedzial i kreci sie na "pająku" co sa przełączniki do świateł i wycieraczek i jak zakladam nowa kierownice nie moge tego wcisnąć na bolec w kierownicy. Mozna go jakos stamtąd wyciągnąć[?] bo nie prubowalem myslac ze połamie go.

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2008, 16:02:08 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
to jest tzw wąskie caro, miedzy 91 a 93 rokiem - pewnie masz jeszcze zielone kwadratowe zegary, kanapowe fotele itp. Przejściówka wyglądała troche inaczej, miała tylną klapę i światła od caro, a przód i zderzaki od starego poloneza.

A z tym pierscieniem to chyba nie bedzie tak latwo, z tego co widze to caly pająk jest nitowany. Może ten bolec na kierownicy jest za gruby i nie wchodzi w wycięcie w pierscieniu, może spróbuj go spiłować?

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2008, 20:22:04 pm »

ZaTaN

  • Gość
bolec pasuje idealnie  troszke lipa jak same nie odbijaja

fakt mam kanapy i kwadratowe zegary chcialem zamontowac okrągłe ale trzeba przerabiac kostki a na to nie mam weny mimo ze ciagle grzebie i "pimpuje" go [zaden wiejski tjuning]

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:26:12 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
To pająka masz przykręcanego, poluzyj go troche i przesuń w strone kierowcy do góry.
Potem nasuń kierownice, też tak miałem, a nie odbijające kierunki to zmora i strasznie wkurza.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:58:14 pm »

ZaTaN

  • Gość
o ile pamietam to pod kolumna sa 2 sruby, czyli je poluzowac i podciagnac calosc -pająka i obudowe- i powinno być git ? jak wrooce do domu to sie odrazu za to biore.


Ps. Powinen być jakiś dział na forum "Zrób to sam" i TYLKO fotki z prac i co i jak krok po kroku robic, ja moge dostarczyc pare "tematów" bo robie kiere maluje felgi konserwuje Tuninguje z gustem i trzaskam foty "przed i po"

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2008, 17:44:27 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Przydałyby się jeszcze fotki w trakcie.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

"pierścień" do odbijania kierunków
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2008, 21:58:48 pm »

ZaTaN

  • Gość
łeh dzis juz sie nie wyrobilem bo felgi malowałem[fotki są :D] , ale i tak do poprawki jutro sie postaram zrobic