Autor Wątek: Wrocław Warsztaty  (Przeczytany 13439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 16, 2013, 21:31:19 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Kolego śledź wątek środowe spoty, tam będzie info kiedy będzie najbliższe spotkanie sekty DŚ.

Z tymi wskaźnikami > brak masy to powoduje. Sprawdź czy przy naciśnięciu hamulca i włączonym kierunkowskazie lampa z tylnej lampy nie robi się choinka. Jeżeli nie to wszystkie punkty masowe do przejrzenia. Skoro piszesz, że i zegarek coś świruje, więc skup się na masie zegarów, zapalniczki, radia.

Do mechaników lepiej nie jeździj.....
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 20, 2015, 19:15:28 pm »

Saren

  • Gość
Cześć!

Zasugerujcie mi jakiś dobry/tani warsztat, w którym przyjrzeliby się dokładniej mojemu Poldkowi. Chodzi mi o kilka drobnych spraw: wymiana tłumika, klocki, przegląd silnika itp


Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 06, 2016, 18:02:10 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Nikt tu już nie zagląda chyba...
Ale może jednak.
Potrzebuje blacharza do moich progów  :)
Proszę mi kogoś polecić.
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2016, 19:46:27 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Może pokrętną drogą, ale zadzwoń do faceta z http://stolbest.pl kupiłem od niego jakiś czas temu iveco daily, robił mu jakiś blacharz we Wrocławiu poprawki stopni i jakieś dziury- moim zdaniem fachowo, może poda ci numer i jakoś się dogadasz :)
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 22, 2017, 12:01:59 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Proszę mi polecić jakiegoś mechanika, który pozwala patrzeć mu się na ręce...
Jakaś plaga ostatnio. Zasłaniają się oczywiście BHP i takie tam pierdoły ale wiadomo, że jak klient nie widzi to rożne rzeczy się mogą zdarzyć...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2017, 21:47:46 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
Witam , a jakieś konkretne warsztaty szlifierskie znacie na 100%  i polecacie we Wrocku albo okolicy.Chodzi o porządne zrobienie głowicy do 2.0 dohc Fiat'a.

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 02, 2017, 16:01:08 pm »

Offline mawta73

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez caro
Macie koledzy jakiegoś dobrego mechanika w okolicach Legnicy,zapala mi się check engine w poldku

Odp: Wrocław Warsztaty
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 02, 2017, 22:49:46 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
odczytaj kod błędu to pomożemy Ci ten błąd usunąć lub pokierujemy we właściwym kierunku
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.