Autor Wątek: Wycieraczki same działają [SOLVED]  (Przeczytany 782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wycieraczki same działają [SOLVED]
« dnia: Maj 04, 2008, 19:27:01 pm »

Offline mateusz19

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 55
Witam. Szukałem podobnego tematu ale jakos nie znalazlem choc kiedys czytałem o tym problemie a mianowicie chodzi o wycieraczki ktore same działają przy włączonym silniku ale tylko wtedy gdy mam włączony kierunkowskaz i jednoczenie wciśnięty pedal hamulca to wycieraczki zaczynają dzialać a jak puszcze hamulec to nie dzialaja. A druga akcja to włączają sie jak silnik jest uruchomiony i włączam wsteczny i to bez włączonego kierunku. Pamietam ze ruszałem tymi przewodami przy kostkach to raz dzialaly a raz nie. Pamiętam ze kiedys mialem z tym kłopot  cos zrobiłem i mialem spokoj ponad rok a teraz znowu to samo.  Czy ktos tez ma badz mial taki problem jest jakas rada?


poprawiono rażące"wlonczanie"
v#1860

Wycieraczki same działają [SOLVED]
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2008, 19:40:42 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Po pierwsze dobra rada: zainstaluj Firefoxa ze sprawdzaniem pisowni.

Druga sprawa to na 99% bedzie urządzenie mikroprocesorowe.
Podmień na inne identyczne zeby sie przekonac.


Mi na przyklad od dwoch dni nie dzialaly (tzn dzialaly jak chcialy ) wycieraczki a konkretnie czasówka i 1 bieg....


Wymieniłem urzadzenie, nic. Podmienilem silnik (kupa roboty ! ) dalej nic...
Wystarczylo poprawic kostke przy kierownicy <sic!>

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Wycieraczki same działają [SOLVED]
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2008, 13:27:36 pm »

Offline mateusz19

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 55
Witam. Nawet nie musialem wymieniac tego urzadzenia  tylko je wyciagnelem i przeczyscilem styki bo takie zasniedziale byly i wszystko dziala jak nalezy :D Dzieki za pomoc. Pozdrawiam.