Autor Wątek: Kanały  (Przeczytany 6208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kanały
« dnia: Maj 19, 2008, 21:23:41 pm »

Grzesiek

  • Gość
Witam gdzie można wjechać na konał czy coś w tym stylu aby porobić sobie przy wozie jeden jest obok zajezdni na Osobowicach ale czasami gonią? :?

Kanały
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2008, 21:28:40 pm »

Piotrekk

  • Gość
pomiędzy Rydygiera a Dubois na tym dużym placu jest darmowy! :)

Kanały
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2008, 23:50:54 pm »

czeki2008

  • Gość
Witam w podwórku na ul.Jedności Narodowej 114 jest kanał niegonią,wiem bo mieszkam tam :mrgreen:

Kanały
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2008, 01:05:58 am »

Grzesiek

  • Gość
To powołam się na ciebie po niku ;d

Kanały
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2008, 01:15:26 am »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Ten kanał pomiędzy Dubois a Śrutową faktycznie jest niczyj/darmowy/społeczny/dla wszystkich. Niestety większość korzystających z niego to zwykle pierdo.lone skurw.iałe jeb.ane pedofile... Zostawiają tam taki syf, że bez kaloszy upier.dolisz się po kolana w oleju i innych gównach. Jak tam kur.wa !!! zobaczę jakiegoś h.u.j.a, który nie sprząta po sobie - 3 metry dalej jest zajebisty kosz na śmieci - to słowo daję skrzywdzę go najdotkliwiej jak mogę i zupełnie bezinteresownie tak dla własnej satysfakcji. I poważnie myślę, żeby pod.pierd.olić gdzie się da, żeby to zlikwidować i zasypać - zrównać z ziemią.
Ludzie są podli i źli !!!
Dlatego ich nienawidzę...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Kanały
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2008, 16:39:37 pm »

Grzesiek

  • Gość
Dokładnie podzielam twoje zdanie ja sprzątam nawet po kimś zanim wejdę na jakieś stanowisko :|

Kanały
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:59:23 pm »

BillBoard

  • Gość
Jak by ktoś potrzebował to moja babcia napewno użyczy ;) ale w Świdnicy

Kanały
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2010, 23:02:01 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Cytat: "BillBoard"
Jak by ktoś potrzebował to moja babcia napewno użyczy ;) ale w Świdnicy

ooo no to super :mrgreen: blisko mam
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Odp: Kanały
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2011, 11:30:22 am »

Odp: Kanały
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2011, 12:08:14 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
One na prawdę są ogólnie dostępne ?
Przecież są na "czyimś" terenie więc tambylcy mogą krzywic mordy na obcych...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Kanały
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2011, 13:52:25 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Czy ktoś zna jakieś aktualne najazdy/kanały dostępne publicznie ?
Ostatni w mojej okolicy rozwalili...
Już nie ma gdzie sobie dna pooglądać...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Kanały
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2011, 08:56:23 am »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Jest jeden w egzotycznej miejscowości Wałbrzych, koło ś.p. hotelu Sudety. Niestety, bez OP1 nie wchodź. Czasem zabieram baniak z olejem kogoś litościwego, co zlał do pojemnika. Wałbrzych to jednak trochę daleko z Wro... .
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Kanały
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2011, 13:36:51 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Trochę daleko...
To już lepiej czołgać się po ziemi pod autem...

Ostatnio żeby sprawdzić gdzie mam dziurę w wydechu wjechałem szybko na najazd na terenie jakiejś firmy... Zdążyłem zanim strażnik do mnie dobiegł...  <lol> Jednak na naprawę czegoś pod autem sposób ten nie zda egzaminu...

Może trzeba skonstruować/pospawać rozkładany najazd. Koszt wykonania zwróciłby sie po kilku wynajęciach  ;p
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Kanały
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2011, 13:49:52 pm »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Może trzeba skonstruować/pospawać rozkładany najazd. Koszt wykonania zwróciłby sie po kilku wynajęciach  ;p
Pomysł dobry, tylko trzeba jeszcze mieć gdzie go trzymać :) Przydałaby się jeszcze przyczepka do transportu
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 13:54:09 pm wysłana przez altowiolista »
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Kanały
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 11, 2013, 12:32:44 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Jak sytuacja w okolicy?
Ma ktoś kanał do wynajęcia?
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Kanały
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2013, 19:09:55 pm »

Offline paweł1989

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 260
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.6 16V Orciari & Atu 1.8 16V
Sprawa z kanałem prosta, na ulicy Sienkiewicza, tuż przed Świetokrzyską jest parking strzeżony, na nim piękny najazd, ze 3 auta się mieszczą. Schludnie, czysto i spokojnie. Jedynie co to zaleznie od portiera płacimy 5zł za godzinę albo "dziękuję". jak nie bedziesz mógł namierzyć to dzwoń do mnie, wytłumacze dokłądnie co i jak: 661 970 957

Odp: Kanały
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2018, 20:04:53 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Dzień dobry.
Czy macie jakieś świeże wiadomości o dostępnych kanałach?
Chciałbym sobie wjechać na chwilę...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.