Autor Wątek: LPG na Orlenie Warszawa/Bystra  (Przeczytany 4012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LPG na Orlenie Warszawa/Bystra
« dnia: Sierpień 23, 2008, 17:37:54 pm »

Yachoo

  • Gość
Nie wiem czy na wszystkich stacjach Orlenu w okolicy jest tak samo ale ostatnio tankowałem na Orlenie Piłsudskiego przy Bystrej LPG dramat... samochód bez mocy ledwo jechał sądziłem że to wina filtrów - po wymianie bez zmian, natomiast zatankowałem na stacji przed Warszawą od strony Janek i samochód odżył. Dziwne to dla mnie bo wcześniej takich chec nie było a tankuję na tej stacji od kilku lat...

LPG na Orlenie Warszawa/Bystra
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2008, 20:47:54 pm »

Offline ujban88

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p
na początku użytkowania Fiata tankowałem na stacji LukOil, było spoko, cena przystępna, całkiem dobra jakość. Po pewnym czasie zmieniłem stacje na Orlen, było to samo tylko troche drożej. Aktualnie tankuje lpg na stacji BP i stwierdzam że jakość gazu jest lepsza, mimo że do stacji mam 14km to zawsze mam po drodze :) cena z wczoraj 2,33pln za 1 L gazu płynnego
Moc V-ki

LPG na Orlenie Warszawa/Bystra
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2008, 13:12:14 pm »

Offline OLO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1174
Ta stacja to złodzieje. Rżneli i rżną aż huczy. Polecam stację za OBI na Radzymińskiej
Były:
PNC 1.6 GLE 95
PNC 1.6 DOHC 91
PNC 1.5 GLE 93 EVO 1
PNC 1.5 GLE 94 EVO 2
PNC 1.6 GLI 95 EVO 3
PNC 1.5 GLE 94 EVO 4
PNC 1.4 GLI 96 EVO 5
PNC 1.9 D 96 EVO 6
PNC 1.6 GSI 99 EVO 7

Karetka 1.6 GLI 97 EVO 8
PN 1.5 SLE 90 EVO 9

LPG na Orlenie Warszawa/Bystra
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2008, 21:34:45 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
jedno wiem napewno- orlenowe lpg nie smakuje mojemu poldkowi. raz tylko zalałem gaz na orlenie, miałem problem żeby ze stacji wyjechać. przez kilka miesiący brałem na lukoilu,  było super. zatankowałem w sobote- to już nie to samo lpg.  jeździłem do karpacza, dobry gaz trafiłem przed jelenią górą- taka stacyjka koło lotniska. dobry gaz jest przed radomiem od strony zwolenia, pisze- power gaz- ale cena jak wszędzie.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

LPG na Orlenie Warszawa/Bystra
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2008, 21:26:54 pm »

e_gregor

  • Gość
Nic z tego nie kumam. Poldkami na gazie zrobiłem ponad 110.000km. Tankowałem się głównie na Shellu albo Orlenie. Nigdy nie miałem problemu żeby auto straciło moc lub gorzej chodziło (nawet po tankowaniu na dziwnych stacjach na wyjazdach). Co śmieszniejsze, nigdy nie miałem syfu w filtrze gazu. Za to z parownika regularnie spuczam ten "olej". Jedyne co zaobserwowałem to że na podejżanych stacjach czasem dziwnie dużo gazu wchodziło, dlatego staram sietankować na Orlenie (kiedyś na Shellu ale zaczyna mnei ta sieć drażnić)