Autor Wątek: braki w ogrzewaniu  (Przeczytany 1554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

braki w ogrzewaniu
« dnia: Styczeń 05, 2009, 20:34:03 pm »

Krzychu1988

  • Gość
witam.Panowie mam Poloneza Atu+ z silnikiem 1.9D Citroena,o moim problemie pisałem w innych tematach ale nic mi to nie dało :cry: Sprawa wygląda tak: na postoju temperatura w środku siega do 38 stopni,i wieje gorącem,gdy ruszę to po ok 200-300 metrach leci juz zimne, Tak samo jak jadę,wieje gorące i nagle zaczyna wiać zimne, i po chwili znów ciepłe(ale już nie takie jak wcześniej) i tak w kólko...nie mam już pojęcia co robić.Pomóżcie mi,mam Poloneza od 2 miesiecy,nie znam sie na tym,proszę :cry:

braki w ogrzewaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2009, 20:37:19 pm »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
Krzychu1988, to już 2 identyczny temat. Trochę cierpliwości. I tak poleci do kosza! Może wypięło Ci się cięgno od regulacji?
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)

braki w ogrzewaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2009, 20:47:19 pm »

Krzychu1988

  • Gość
właśnie ja tamten temat chcę usunąć ale chyba nie mogę...??ten jest na właściwym miejscu :wink:  cięgno dobre,sprawdzałem , co to moze jeszcze być??dz za odpmatucha#1931,  :wink:

braki w ogrzewaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2009, 20:25:08 pm »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
Krzychu1988, a to napewno jest tak, że płyn jest gorący jak Ci zaczyna chłodne lecieć. Może masz padnięty termostat i po prostu przy tej temp. się ciecz szybko chłodzi.
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)