Autor Wątek: LPG w GSI nie zapala na zimnym  (Przeczytany 1385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LPG w GSI nie zapala na zimnym
« dnia: Luty 06, 2009, 01:10:51 am »

radziu1,6

  • Gość
Witam. Zawsze odpalałem go na benzynie lecz ostatnio padł mi jeden z wtrysków i ciezko pali na benie, prubuje odpalac na gazie...wiec tutaj moje pytanie czemu maszyna gdy jest ciepla to odpala na gazie a gdy jest kompletnie zimna np rano nie odpali za chiny. Na centralce ustawiona pozyca samo LPG krece nic, słychac jak elektrozawór sie otwiera ale nic poza tym. Jakies 4 miechy temu robilem regenarcje parownika. Jeszcze dodam gdy go krece to po chili czuć zapach gazu. Instalka BEDINI (wiem ze lipa gazownicy tak tez mowili :D )To jest wielopunkt ale powinien odpalic na gazie skoro ma mozliwosc odpalenia na samym LPG. Co o tym wszystkim myslicie??

LPG w GSI nie zapala na zimnym
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2009, 17:52:00 pm »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
radziu1,6 przy niskich temperaturach daruj sobie odpalanie na gazie, bo z bedinim jest ciezko. mam u siebie bedini i niezarzekam, odpalam na bezynie jak zlapie 30 stopni to przelanczam na gazik. lepiej wymien listwe wtryskowa

Cytat: "radziu1,6"
Instalka BEDINI (wiem ze lipa gazownicy tak tez mowili  )


czy lipa to tu sie niezgodze, jestem zadowolony co 10 tys w serwise na regulacji, spalanie w trasie 9 litrow przy jezdzie 120km/h w granicach 10 jak sie bawisz w wyprzezdanie na 3 biegu. w miesie miesci sie w 12 litrach :)
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

LPG w GSI nie zapala na zimnym
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2009, 23:02:50 pm »

radziu1,6

  • Gość
wiesz co mowie lipa bo kiedys sporo mi nerwow zjadło przez ta instalke ale jak zrobilem regenegacje to juz nie tak źle. Dzisiaj nie bylo mrozu w nocy wiec mi odpalil na gazie tylko musze go trzymac chwilke zeby nie zgasł. Ano listwe chce wymienic tylko jezdze po szrotach i jak narazie nic niema:/. Spalanie mam o dziwo małe podobne do twojego ale to po tym jak ustawilem go sam bo będac w serwisie tylko starcilem kase a musialem ustawiac samemu...no coz serwis serwisowni nierówny

LPG w GSI nie zapala na zimnym
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2009, 19:28:38 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Zrob tak  zeby było łatwiej:
Przełącz na benzynę
Włącz zapłon
Obróć rozrusznikiem ze 2-3 razy.
Wyłącz zapłon
Przełącz na gaz.
Włącz zapłon i wtedy próbuj palić.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...