Autor Wątek: Kolektor GSI + przelotowy tlumik  (Przeczytany 5862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kolektor GSI + przelotowy tlumik
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2004, 20:23:28 pm »

Guciu1801

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
eżeli jeszcze nie zmieniałeś na przelotowy środkowego tłumika to warto zrobić ten zabieg. Napewno zyskasz na dynamice. Jeżeli zależy Ci na tym, aby we wnętrzu było ciszej to (poza odpowiednim wyciszeniem) pierwszy tłumik daje odczuwalną różnicę.


No wlasnie.. moj wydech to calkowita seria, do tego nieszczelna. Z tym ze ja w przeciwienstwie do niekorych chce miec jak najcichsze autko. Pomysle nad tym kolektrorkiem i srodkowym tłumokiem.

Kolektor GSI + przelotowy tlumik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2004, 21:13:47 pm »

Maciek#938

  • Gość
Cytat: "guciu#1801"
Cytuj (zaznaczone)
eżeli jeszcze nie zmieniałeś na przelotowy środkowego tłumika to warto zrobić ten zabieg. Napewno zyskasz na dynamice. Jeżeli zależy Ci na tym, aby we wnętrzu było ciszej to (poza odpowiednim wyciszeniem) pierwszy tłumik daje odczuwalną różnicę.


No wlasnie.. moj wydech to calkowita seria, do tego nieszczelna. Z tym ze ja w przeciwienstwie do niekorych chce miec jak najcichsze autko. Pomysle nad tym kolektrorkiem i srodkowym tłumokiem.

Popieram im ciszej tym lepiej. Mi również na tym bardzo zależy. Po prostu komfort podróżowania jest znacznie wyższy. Pamiętaj też o pierwszym tłumiku, gdyż od niego dużo zależy. A co do kolektora to Ty chyba masz go przerobionego co ?

Pozdrawiam

Kolektor GSI + przelotowy tlumik
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2004, 09:48:21 am »

Guciu1801

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
A co do kolektora to Ty chyba masz go przerobionego co ?
Znaczy przerobiony.. jest tylko pasowany do glowicy.

Kolektor GSI + przelotowy tlumik
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2004, 19:25:51 pm »

Maciek#938

  • Gość
Cytat: "guciu#1801"
Cytuj (zaznaczone)
A co do kolektora to Ty chyba masz go przerobionego co ?
Znaczy przerobiony.. jest tylko pasowany do glowicy.

A to już daje bardzo dużo, bo sam widziałeś jak to wygląda fabrycznie. Jednak jakbyś za dobrą cenę dorwał GSI to napewno nie zaszkodzi.

Pozdrawiam