Autor Wątek: tulejka zębatki napędu pompy olejowej i aparatu zapłonowego.  (Przeczytany 1583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tulejka zębatki napędu pompy olejowej i aparatu zapłonowego.
« dnia: Marzec 10, 2009, 16:53:05 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
w dohc 1,6 stwierdziłem duży luz między tulejką a zębatką. mozna taką tulejką dokupić, jeśli to od czego pasuje. jeśli dorabiać to z jakiego materiału? robił to ktoś?
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

tulejka zębatki napędu pompy olejowej i aparatu zapłonowego.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2009, 20:43:57 pm »

Offline pit

  • dawny Piotrek#389
  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 79
pare lat temu Woj-o szukal takiej tulejki i skonczylo sie dorabianiem. jak znajde rysunek z wymiarami to wrzuce tutaj
FSO Padlina '95 2.0 8V - było :(
Sprinter max 2.3D - był
Sprinter max 2,9TD - był
BMW E34 540 V8 - jest :]
Opel Combo 1.4 B+G - jako skuter :D

tulejka zębatki napędu pompy olejowej i aparatu zapłonowego.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2009, 22:59:51 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
dzięki, wyjąłem ją i pomierzyłem. bardziej interesuje mnie, jakiego materiału użyć? oryginalna jest z prasowanego fosforo-brązu. a tego się niestety nie da kupić.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

tulejka zębatki napędu pompy olejowej i aparatu zapłonowego.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2009, 15:43:18 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
OLO, kolego drogi- nie o zębatkę chodzi a o tulejkę w której ta zębatka pracuje. :D
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.