Autor Wątek: Polonez a fotele od innych aut  (Przeczytany 34023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 23, 2012, 17:13:58 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Zwróć uwagę, że w polonezie prowadnica od wewnętrznej strony jest wyżej niż z zewnętrznej. Dlatego trzeba zostawić polonezowskie prowadnice, które należy przykręcić/spawać do innego fotela.
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 23, 2012, 22:33:34 pm »

Offline nicek27

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
Zwróć uwagę, że w polonezie prowadnica od wewnętrznej strony jest wyżej niż z zewnętrznej. Dlatego trzeba zostawić polonezowskie prowadnice, które należy przykręcić/spawać do innego fotela.
Hm, to widzę temat bardziej na lato do obmyślenia, bo spawanie chciałbym ominąć w każdej kwestii. Ewentualnie zostają Grokliny z nową gąbką i obszyciem.
125p długi pick-up 1.6 GSI
E34 M5
125p 1.6 GSI na sprzedaż

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 03, 2013, 20:39:56 pm »

Offline elltry

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 215
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś elltry#683
    • Caro Coupe S2000 / Nissan Juke / Honda MSX / Honda TRX
    • Projekt S2000
Jeżeli chodzi o mnie sportowe fotele to do poldka pasują z renaulta safrane. Ładne z elektryką w skórze można znaleźć za małe pieniądze.
Kanapa za duża aczkolwiek są tacy co wpasowali w poldka.


 


Pasują również z saaba 900. Odnajdę zdjęcia to powrzucam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 20:51:58 pm wysłana przez elltry »

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 04, 2013, 07:21:53 am »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
ktoś się orientuje te fotele a aukcji ja tylko podgrzewane czy tez sterowane elektrycznie. od spodu widać jakieś silniczki...


http://allegro.pl/omega-b-kombi-94-99-fotele-kubelkowe-recaro-kanapa-i2996485630.html
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 04, 2013, 08:29:42 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
silniczek widać jak mi się wydaje na jednym fotelu, kierowcy, pewnie od ruchu góra-dół. widać też, że podgrzewanie mają.
Patrząc na nie widać, że chyba by podpasowała kanapa, a to ważne, bo jak przód zawsze się jakoś wymodzi, to z tyłem jest problem.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 26, 2013, 19:32:42 pm »

Offline Plus98

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Kombi 1.6 MPi
Mam takie fotele w swoim Kombi. Ściśle tylko kierowcy. O elektryce zapomnij (reguluje wysokość fotela) na wysokość nie wejdą. Ja w Kombiaku dotykałem głową sufitu a jest przecież wyżej niż w Caro.  Słabe mocowanie, w stelażu po 30 kkm przerwało cienką (zdrową) blachę kształtownika. Są wygodne i mają wyciągane podparcie ud.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 07, 2013, 16:33:39 pm »

Offline El-Portero2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 698
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN 5d 1.5 1980r -> PN 3D V6 2.8i. Polonez 5D 1.5 SLE 1989r -> PN Coupe 1.5X, Polonez 1986 1.5 LE Milicja
Co sądzicie o skórzanych fotelach i kanapie od Fiata Coupe w polonezie? kombinował już ktoś z takim zestawem? Zastanawiam się czy pakować.
Cytuj (zaznaczone)
"Moze potnij jakiegoś malucha , świat pełen jest tych co tną ale tych co spawają policzysz na palcach jednej dłoni." CRUISER

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2013, 06:23:25 am »

Offline romoo

  • Mod samochodowy
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 108
  • Elektrocars - elektronika samochodowa
    • ------------
    • http://www.romoo.republika.pl
Mam  od Laguny 99r  trzeba przednie punkty mocować obniżyć o 4 cm i ładnie wchodzą.
Są wygodniejsze od oryginalnych  na pewno.
Modyfikacje i naprawy prądu w sprzęcie jeżdżącym.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 11, 2013, 21:32:59 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Mam  od Laguny 99r  trzeba przednie punkty mocować obniżyć o 4 cm i ładnie wchodzą.
Są wygodniejsze od oryginalnych  na pewno.
taaa ,na pewno :] ,
sa miekkie ,siedzi sie jak w starych kanapowych,
jedynie zaglowek w Lagunie jest fajny ,bo ma regulowany kat pochylenia
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 12, 2013, 08:04:50 am »

Offline romoo

  • Mod samochodowy
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 108
  • Elektrocars - elektronika samochodowa
    • ------------
    • http://www.romoo.republika.pl
taaa ,na pewno  ,sa miekkie ,siedzi sie jak w starych kanapowych,
Właśnie wygniecione gąbkowe  siedzenie wymieniłem , bo nie mogłem znaleźć w dobrym stanie.

Modyfikacje i naprawy prądu w sprzęcie jeżdżącym.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 22, 2013, 20:18:24 pm »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
Cytuj (zaznaczone)
mam apetyt na jakieś fajne welurowe z flagowych limuzyn czy klasy średniej wyższej
Ktore so gówniane w porównaniu z tym:
http://allegro.pl/item604745790_fotele_kubelkowe_inter_groclin.html
Jeśli nie miałeś okazji przejechać się siedząć w groklinach... no nie wiesz o czym mówie.
Jeśli ktoś raz się na nich przejdzie... nie chce innych foteli. Nawet w pełnej skórze w najnowszym BMW.
Ja mam omegę B i dwa trucki plusy.  Jak jadę omegą dłużej niż pół godziny no zaczyna nawalać mnie kręgosłup. Poldolotami mogę jeździć po 2-3 godziny bez problemu. Co najwyżej siedzenie zaczyna pobolewać, ale z kręgosłupem jest ok :P

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 22, 2013, 20:24:15 pm »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
Nie wiem czy ktoś pisał o siedzeniach od fiata cromy. Nie chce mi się czytać wszystkich postów. Sprzedawali niedawno w Pruszkowie trucka roya plusa, takiego jak mój, z elektrycznymi szybami, elektrycznymi lusterkami i klimą. Polonez miał siedzenia skórzane, wyglądały wygodnie. Zadzwoniłem pod numer z kartki i chłopak powiedział oprócz chyba zaporowej ceny, że siedzenia przełożył z fiata cromy. Podobno dwa takie same trucki są w Polsce, drugiego ma jego kuzyn w gdańsku.

Odp: Polonez a fotele od innych aut
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 16, 2019, 21:19:34 pm »

Offline maniek1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Mężczyzna
    • fiat 125p
Witam, mam pytanie ma ktoś doświadczenie od jakiego auta najlepiej podejdą siedzenia do Poloneza z którymi jest najmniej przeróbek ?