Autor Wątek: Rajd Polski WRC 2009  (Przeczytany 2624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rajd Polski WRC 2009
« dnia: Czerwiec 29, 2009, 13:58:45 pm »

Offline Pawel.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 279
Witam, w ostatni weekend wybrałem się na Rajd Polski WRC. Pierwsze OS-y odbyły się już w piątek. Niestety na mazury pojechałem dopiero w piątek w nocy i byłem w sobotę nad ranem.
Rano szybkie śniadanie i czas rozejrzeć się po trasie za fajnymi i bezpiecznymi miejscami do oglądania i kibicowania.
Na pierwszy przejazd postanowiłem ustawić się na zakręcie 90* przed którym jest długa szutrowa prosta z mini hopkami. Na zakręcie było wyjście z szutru i przejście na asfalt. Ustawiłem się w miejscu bezpiecznym i zarazem takim z którego wszystko dobrze widać.
Kilka fotek z tego miejsca:






Kolejne miejsce z którego oglądałem OS to był szybki dosyć ciasny i ostry zakręt. Dosyć widowiskowy :-)
Zdjęcia:





Kolejnym miejscem była szykana. Niestety tu miałem dosyć kiepskie miejsce (wszystko było zataśmowane i nie było można nigdzie stać
Foto:









To tyle  :P  Aby zobaczyć zdjęcia w większej rozdzielczości należy kliknąć na fotke.
Edit: Nie mam pojęcia czemu post się tak dziwnie rozciągnął  :roll:
328i

Rajd Polski WRC 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:09:28 pm »

Offline Pawel.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 279
hmm faktycznie ale jak by nie było Forum ogólne to forum ogólne więc aż tak bardzo nie narozrabiałem  :lol:

Zwracam się z prośbą do moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu oraz po przeniesieniu o skasowanie tego postu
328i

Rajd Polski WRC 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2009, 14:30:52 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
przeniesione. Fotki calkiem calkiem.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>