Autor Wątek: wydech i benzyna...problem pomocy..  (Przeczytany 2266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wydech i benzyna...problem pomocy..
« dnia: Sierpień 10, 2009, 17:47:19 pm »

sluzopator

  • Gość
witam mam taki problem dzis wymienilem skrzynie biegow,teraz mam taki problem,nie wiem jak to mozliwe ale jak odpale auto to z wydechu tryska lekko paliwem ale caly czas... nie wiem co to moze powodowac pomocy:)

wydech i benzyna...problem pomocy..
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2009, 17:58:49 pm »

B@ton

  • Gość
Hehehehe właśnie miałem o tym pisać... Prosimy o Pomoc, do wymiany skrzyni pół roku się zbieraliśmy i w końcu się udało, 3 dni pracy pod autem i skrzynia działa.

Problem dokładnie taki jak napisał mój kolega, po odpaleniu silnika z rury wydechowej kapie benzyna, prosimy o pomoc w ustaleniu czym to może być spowodowane

wydech i benzyna...problem pomocy..
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:09:35 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jak benzyna z wydechu idzie to tylko podstawiac miske i zbierac ,

panowie ,badzmy powazni - to woda ,a nie benzyna
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

wydech i benzyna...problem pomocy..
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:21:31 pm »

Logan

  • Gość
to na pewno nie ma nic wspólnego z wymianą skrzyni biegów. może mieszanka jest zbyt bogata i niedopalana? no chyba że na gazie jeździcie. wtedy możliwość jest taka że podaje i to i to ale auto w tedy praktycznie by nie chodziło. przejrzyjcie cały układ wydechowy poczynając od kolektora wydechowego przy głowicy po ostatni tłumik. a może po prostu ktoś Wam głupi żart zrobił??

kolejna opcja to właśnie woda, co jest zjawiskiem normalnym że się zbiera. wtedy albo nawiercamy sobie tłumiki żeby ją spuścić i łatamy dziury albo po prostu zrobić z 20km szalonych kilometrów na wysokich obrotach

wydech i benzyna...problem pomocy..
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:39:37 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Czy to co wylatuje z rury się pali ?
Jak nie to woda...

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

wydech i benzyna...problem pomocy..
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:57:28 pm »

B@ton

  • Gość
Wielkie dzięki, jutro po Pracy to sprawdzimy, miało zapach benzyny ale mógł to być zapach mieszanki spalin z wodą.