Autor Wątek: Zamulony na benzynie ale po czasie jest dobrze  (Przeczytany 1413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zamulony na benzynie ale po czasie jest dobrze
« dnia: Sierpień 27, 2009, 16:23:50 pm »

pablo686

  • Gość
Pozwoliłem założyć sobie nowy temat bo nie znalazłem na forach sensownej odpowiedzi tyczącej się mojego przypadku. Mianowicie w moim GSI(Pb+LPG) mam taki problem pali dobrze na benzynie (chyba że wcześniej zgasiłem go tez na benzynie to muszę przekręcić ze dwa razy tak jak by miał ciężej, ale to nie istota problemu), ruszam sobie, wciskam pedał i ma ciężko jechać (bo na gaz przełącza się przy 2500obr/min)tak jak by paliwa mu brakowało. Po przegazowaniu na luzie trzeba poczekać chwilę i jest w miarę dobrze. Zastanawiałem się może to filtr paliwa wymieniłem w zbiorniku zawsze jest ponad 1/4 baku(bak jest nowy to syfów nie powinien zaciągać, na starym baku było identycznie), zalałem mu też benzyny za 100 zł jeździłem i było lux nic się nie mulił szedł jak powinien, wystarczyło tylko z powrotem przełączyć na gaz zgasić go i sytuacja która przedstawiłem powyżej się powtarza...Nie wiem co to może być padająca pompka?to dlaczego jak się jeździ dłużej na benie to jet dobrze.Sonda lambda ale to by przeszła w tryb awaryjny, nie wiem jeszcze czy czujnik położenia wału ma coś się do tego?Proszę o sugestie.

Zamulony na benzynie ale po czasie jest dobrze
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2009, 22:20:29 pm »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
pablo686, pisz do kolegi skyer. miał ten sam problem. Założył emulator sondy i ponoć zniknęło. Jak Ci zamuli zresetuj kompa i sprawdź, czy wtedy będzie mulił.
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)

Zamulony na benzynie ale po czasie jest dobrze
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2009, 10:54:18 am »

pablo686

  • Gość
Acha dzięki zapytam:))

Zamulony na benzynie ale po czasie jest dobrze
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2009, 10:59:02 am »

Offline skyer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A3 1.8T