Autor Wątek: Wytrzymalsze resory.  (Przeczytany 1908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wytrzymalsze resory.
« dnia: Październik 02, 2009, 16:01:18 pm »

Offline damian9838

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4
Witam nie za bardzo wiedziałem gdzie to umieścić wiec nisze na nowym temacie jeśli już taki jest proszę o przekierowanie Sprawa wygląda tak siadają mi resory trochę się wygięły i jak jedzie już 4 osoby nieźle siada planuje wiec je wymienić i tu pytanie jakie były by najlepsze tzn miały dobry udźwig bo nie ukrywam ze mam zamiar spore ładunki nim wozić myślałem nad resorami od kombi a jeszcze lepiej od trucka ale nie wiem czy truckowe by się nadały i czy nie był by za sztywny lub cos podobnego :) Proszę o pomoc Z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2013, 14:58:24 pm wysłana przez BARTEK#1925 »

Wytzrymałe resory
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2009, 18:19:42 pm »

Piotrekk

  • Gość
najlepiej pojedz do zakladu gdzie sie zajmuja resorami niech ci doloza pioro i bedzie git

Wytzrymałe resory
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2009, 21:45:45 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Jak masz dwupiórowe, to dołóż trzecie pióro. Jak masz 3 piórowe... to wymień na nie wysiedziane.
Od trucka nie pasują "ot tak".

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Wytzrymałe resory
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2009, 22:30:24 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
od trucka nie wejda - inne mocowanie ,
4 piora moze i by wlazly na sile ,ale nakretka strzemona bedzie zawadzala o rurke (stare mocowanie amortyzatora) i w takiej konfiguracji 4 piora nie wejda ,wiec trzeba sie rurki pozbyc
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Wytzrymałe resory
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2009, 22:55:00 pm »

Offline damian9838

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4
3 piórowe mam no nic porozglądam się za 3 piórowymi możne jakieś dobre trafie dzięki za pomoc