Autor Wątek: Świece cały czas pozażucane /Problem  (Przeczytany 1845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Świece cały czas pozażucane /Problem
« dnia: Październik 22, 2009, 20:24:32 pm »

bartezxg

  • Gość
Witam mam pewien problem otóż ostatnio założyłem nowe świece NGK BP6E , wszystko ładnie śmiga do czasu czyli jakieś 200-400 km .Potem zachodzą już syfem z gazu i strzela i w ogóle .Czyszczę je chodzi przez jakiś czas i znów to samo . Parownik nowy , gazownik niby filter wymieniał . Przerwę zmniejszałem . Sam już nie wiem co robić . Zrobiłem zdjęcie przełącznika od gazu może on coś jest winien                                                      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37f3060db658f57f.html

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2009, 22:59:58 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
A dlaczego uważasz, że to syf z gazu a nie olej silnikowy zanieczyszcza świece ?
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2009, 23:05:06 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ty zrób zdjęcie świec, a nie przełącznika. TO nam powie coś więcej.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2009, 23:16:23 pm »

bartezxg

  • Gość
Nie wiem to są tylko moje przypuszczenia ,ale olej tak szybko by się chyba nie osadzi na świecach co prawda poldek  konsumuje olej ale to musiał by jeść litr na 100  żeby taki osad się robił nie wiem . I świece były by czarne a  takie nie są .Może to nie prawidłowy skład mieszanki . Może  pomysł na wsadzenie świec  o większej ciepłocie żeby lepsze było samo oczyszczanie z nagaru  był by dobry  ? .

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2009, 23:17:36 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Pokaż zdjęcie świec to od razu będzie wiadomo co jest.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2009, 23:19:17 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
No to wymień uszczelniacze zaworowe...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2009, 23:44:37 pm »

bartezxg

  • Gość
jutro dorzucę  fotki świec :)

Świece cały czas pozażucane /Problem
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2009, 13:19:27 pm »