Autor Wątek: UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!  (Przeczytany 27240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2010, 04:32:51 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
złodzieje kradną teraz samochody pod konkretne zamówienie. jeśli brak jakiś części w handlu to kradną aby te części pozyskać. ponieważ części do Polonezów zaczyna na rynku brakować to zjawisko kradzieży zacznie się nasilać. pomysłowość złodziei jest nieograniczona i żaden zamek, żadne zabezpieczenie nie stanowi przeszkody. może jedynie, niewielkie utrudnienie. oczywiście, alarm, blokada skrzyni są takimi utrudnieniami ale bez interwencji, zainteresowania człowieka nie wiele pomogą. nie tak dawno, sam włamywałem się do swojego Poloneza na parkingu przed OBI, myślicie że ktokolwiek się zainteresował co robię- nikt. dziesiątki ludzi szło i przeszło o nic nie pytając, wiele osób wręcz odwracało głowy- żeby nie widzieć. równie dobrze mogłbym włamywać się do każdego innego samochodu.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2010, 07:00:19 am »

Tedełłoooo

  • Gość
Polecam zabierać kierownice ze sobą tak robił 'jaś fasola' i drzwi na kłódkę a kłódka w kolorze karoserii...

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2010, 07:30:45 am »

fazer151

  • Gość
Cytat: "Tedełłoooo"
Polecam zabierać kierownice ze sobą tak robił 'jaś fasola' i drzwi na kłódkę a kłódka w kolorze karoserii...

i tu masz kolego racje w sumie to tylko jedna nakrętka

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 22, 2010, 08:18:01 am »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
Niestety Poldka otworzyć jest łatwo :| do mojej Poliny kilka lat temu starali się wleźć podważając klamki z boku, ostatecznie nie weszli i szczęśliwie strat nie narobili (minimalne wgięcie blachy pod klamką widoczne patrząc tylko pod pewnym kątem), na co dzień auto stoi w garażu, to chyba najpewniejsze zabezpieczenie - oczywiście można podjechać jakimś Żukiem i wyrwać drzwi ale garaż jest pod oknami i wokół pełno garaży z lepszymi brykami i bardziej na uboczu...
cóż... jak się ma pecha to nic nie pomoże  :wink:
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 22, 2010, 09:15:57 am »

Offline MichalFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro + 1.6GLI
Tedełłoooo  pomysł z kierą jest super!! no jak nim bedzie kierować za tą rurke???
Polonez lepszy niż myślisz!!!

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2010, 11:01:42 am »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Cytat: "fazer151"
Tedełłoooo napisał/a:   
Polecam zabierać kierownice ze sobą tak robił 'jaś fasola' i drzwi na kłódkę a kłódka w kolorze karoserii...   

i tu masz kolego racje w sumie to tylko jedna nakrętka

Lub rozpinka NRG, jeden ruch i kierownica zdjęta.
http://www.youtube.com/watch?v=WwK7cEr-OBQ
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2010, 17:38:15 pm »

Offline damian9838

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4
Cytat: "FaZi"
w ogole silnik wyciagnac, albo most i brac do domu... wtedy na bank nikt nie ukradnie
Gorzej jak lawetą złodzieje podjadą  :) Do mnie raz się chcieli włamać śrubokrętem czy czymś chleli zamek otworzyć ale rady nie dało

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2010, 17:45:11 pm »

Offline kobza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 50
Jednak popyt na polonezy jest nadal... ja dzisiejszej nocy miałem włamanie do garażu w którym stoi polduś chwycili co mieli pod ręką sasiad ich wystraszył i uciekli więc ukradli mi bardzo rzadki nosek od coupe zderzak akwarium/przejściówka przód atrapę oraz dwa błotniki i maske.. jestem mega wkurzony na te części troche wydałem i najwyraźniej narazie kupie przód od caro...

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2010, 17:49:55 pm »

Grejfrut

  • Gość
zerkaj na allegro :) może spotaksz super oferty swoich byłych częsci :)

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2010, 17:56:51 pm »

Offline kobza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 50
możliwe podobnież byli samochodem z lawetą wiec mieli chęci zarąbać całego poldasa ktoś musiał o nim wiedzieć a cały jest zdrowy... miałbym prośbe jeśli ktoś znajdzie moje części na allegro dawać linki
:P

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2010, 18:12:49 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
A gdzie Ty masz ten garaż?
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 22, 2010, 18:13:05 pm »

Grejfrut

  • Gość
Cytat: "kobza14"
możliwe podobnież byli samochodem z lawetą wiec mieli chęci zarąbać całego poldasa ktoś musiał o nim wiedzieć a cały jest zdrowy... miałbym prośbe jeśli ktoś znajdzie moje części na allegro dawać linki
:P


ja pier... :) lawetą?? niedługo to może jeszcze na herbate wpadną :)
połamałbym nożki obciął rączki itp .
a Ty nie masz jakiś życzliwych kolegów ??
przecież ktoś musiał wiedzieć co za auto , co za częsci itp

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 22, 2010, 18:17:41 pm »

Offline kobza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 50
Garaż mam 2km od domu.. chodzi oto że nikogo tam jeszcze niewprowadzałem do garażu najwidoczniej ktoś musiał obserwować garaż lub ktos z okolicznych mieszkańców coś komus nagadał a takie łepki w okolicy tam mieszkają... wiesz na herbate bardzo możliwe...

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 22, 2010, 18:26:42 pm »

Grejfrut

  • Gość
Cytat: "kobza14"
Garaż mam 2km od domu.. chodzi oto że nikogo tam jeszcze niewprowadzałem do garażu najwidoczniej ktoś musiał obserwować garaż lub ktos z okolicznych mieszkańców coś komus nagadał a takie łepki w okolicy tam mieszkają... wiesz na herbate bardzo możliwe...


kolego to nie mercedes :) aby go obserwowac :)
ktoś z otoczenia nagadał itp i chceli skubnąć :)
nie ma co :) i nie daj się :)

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 22, 2010, 18:39:26 pm »

Offline Pawel.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 279
na 90% dziabnął cie ktos okoliczny moze sasiad... jest znany taki przypadek, slady na sniegu prowadzily do sasiada...
328i

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 22, 2010, 18:44:54 pm »

Offline kobza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 50
Najwidoczniej sprowadze go pod dom trzeba kupic blaszaka i tak go wstawić pod domem będe go miał na oku:P

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 22, 2010, 18:53:40 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
No tak to bywa - garaż z dala od domu jest potencjalnie łatwym łupem... Ktoś z sąsiedztwa musiał Cię przyuważyć i postanowił skorzystać z okazji.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 22, 2010, 18:56:08 pm »

Offline kobza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 50
No najwidoczniej któryś z tych lumpów... Pytanie ma ktoś z was motylka do holowania użyczyć???

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 22, 2010, 19:05:27 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
kobza14, wspolczuje. Dobrze radzą, rozgladac sie na allegro albo po jakichs okolicznych gieldach. Mam nadzieje ze zglosiles to komu trzeba?;)

UWAGA NA POLONEZY - BO KRADNĄ!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 22, 2010, 19:16:51 pm »

Offline Kapitan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • caronez 95r. 1.8 16V
Miałem kiedyś blokade pedałów hamulca i sprzęgła pospawaną ze skrawków ceowników i płaskowników przez poprzedniego właściciela, była zamykana na kłódkę. bez szlifierki by nie dało rady tego zdjąć.
czarna wołga :) już jeździ ale jeszce nie do końca:)