Autor Wątek: katalizator  (Przeczytany 2434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katalizator
« dnia: Sierpień 27, 2004, 20:01:23 pm »

oklasky

  • Gość
Ostatnio mechanik doradzil mi usunięcie wnetrza katalizatora w polonezie caro +. Faktem jest ze nie ma w tej chwili mocy i wiem ze usuniecie katalizatora daje duza poprawe. Moje oytaiejest takie : czy mozna usunac wnetrze katalizatora bez szkody dal silnika( zostawic sama obudowe) ? jesli nie to prosze o inne rady z gory dzieki

katalizator
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2004, 20:36:58 pm »

Nuki

  • Gość
Możesz tak zrobić, ale auto na przeglądzie raczej na pewno nie spełni norm czystości spalin (to chyba nie problem w naszym kraju), będzie poza tym nieco glośniejsze. Dla silnika taka zmiana nie ma żadnych negatywnych skutków, jeśli tylko nie ma OBD II ( z tego co mi się wydaje poldek + nie ma).

katalizator
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2004, 21:59:33 pm »

Woocash[ACN]

  • Gość
a wyciąć zupełnie i wspawać rurę ?
Wnętrze katalizatora i tak mam pewnie w fatalnym stanie bo kiedyś dzwonił przez dwa miesiące... aż przestał...

katalizator
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2004, 22:10:44 pm »

kowal

  • Gość
Cytat: "Woocash[ACN
"]a wyciąć zupełnie i wspawać rurę ?
Wnętrze katalizatora i tak mam pewnie w fatalnym stanie bo kiedyś dzwonił przez dwa miesiące... aż przestał...


Niemozna wycinac i wstawiac rury - bo costam z komorami jest wtedy nie tak - ja kupilem tlumik od gaznikowca za 100, Czaku mowil ze ten sam we wrocku jest za 50

katalizator
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2004, 22:22:45 pm »

Woocash[ACN]

  • Gość
czyli wtedy ma się trzy tłumiki ? heh ;)

katalizator
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2004, 22:39:53 pm »

kowal

  • Gość
cholera.... dobre pytanie :D