Autor Wątek: Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie  (Przeczytany 1603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie
« dnia: Marzec 24, 2010, 11:21:42 am »

resho

  • Gość
Witam
Poszukuje bagaznika rowerowego na klape bagaznika , poniewaz na dachu mam  trumne i juz nie mam miejsca na rowery? czy ktos wie gdzie kupic takie ustrojstwo do poloneza , moze jakies foto pogladowe , link ?
Pozdrawiam Aleksander

Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2010, 12:04:03 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Chciałem zauważyć, że do tego na hak konieczne jest dokupienie belki ze światłami bo rowery je zasłaniają. Poza tym przyczepione w poprzek często zajmują więcej miejsca niż samochód i trzeba o tym pamiętać przy manewrowaniu. Ja osobiście nie mam specjalistycznego bagażnika na rowery. Wożę je na zwyczajnych belkach na dachu, tyle że kładę na płask zamiast umieszczać na sztorc. :D Wtedy i opór jest mniejszy i z powodu geometrii nie działają na nie takie siły, więc mogą być słabiej przyczepione. :)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2010, 12:53:24 pm »

resho

  • Gość
Tylko pigini ten na klape to nie bedzie pasował raczej do atu bo tam jest pokazana płaska klapa , a ja mam Caro bez haka. Jeszcze pytanko czy resory wytrzymaja trumne na dachu trzy rowery z tyłu na klapie i piec osob ? Czy lepiej dołozyc jeszcze jedno pioro do resorow u kowala ?

Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2010, 13:00:34 pm »

Offline Pawel.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 279
na seryjnych resorach strasznie usiadzie, lepiej dolozyc

http://www.allegro.pl/item971074610_bagaznik_rowerowy_na_klape_treviso_3_rowery.html
z takim bagaznikiem jezdzilismy na lanosie i dawal rade, co prawda miescily sie tam tylko 2 rowery ale nieco wieksze od cywilnych rowerow  :)
328i

Bagaznik rowerowy z tyłu na klapie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2010, 16:53:59 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
Cytat: "resho"
Tylko pigini ten na klape to nie bedzie pasował raczej do atu bo tam jest pokazana płaska klapa , a ja mam Caro bez haka
 będzie pasował
 te podpórkę która jest zaczepiona za skraj klapy od strony szyby(na zdjęciu w linku) się prostuje i zahacza o  górę klapy od poldka potem przymocowuje się jeszcze pasami o kant klapy. Co prawda z nachyleniem klapy poldka to rowery będą niemal na płasko ale da się je zamocować :)
 Najlepszym wyjściem będzie udać się do małego sklepu  i dla pewności  dopasować bagażnik na samochodzie.
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.