Autor Wątek: smród borygo wokół pojazdu po nagrzaniu.  (Przeczytany 1345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smród borygo wokół pojazdu po nagrzaniu.
« dnia: Kwiecień 02, 2010, 20:40:59 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2283
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
Ech ta  nasza  szukajka to się nadaje do w...a czy sie wpisze dupa czy zapach borygo to i tak wyjdzie 6500 wyników.
Oto problem:
po nagrzaniu auta zaczyna śmierdzieć  borygiem  albo czymś w tym rodzaju na zewnątrz, płynu  nie zauważyłem żeby ubywało, z rury to nie śmierdzi bo wąchalem, wali spod machy
przewody szczelne bo wymienione na nowe łącznie z chłodnicą, nie widać śladów wykapywania.
nie podoba mi sie ta chłodnica bo wiecznie jest jakaś taka wilgotna, ale lizałem świństwo i nie smakuje jak borygo bardziej jak jakiś olej do maszyn do szycia , chłodnica ma niecałe  4 miesiące bo  jest na niej data produkcji, jak się sztachnąć to zatyka zapach ostry jak cholera,
teraz co myślicie czy to jakieś pozostałości po produkcji czy się w jakiś sposób poci?
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

smród borygo wokół pojazdu po nagrzaniu.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2010, 20:09:17 pm »

Offline matucha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2701
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96
    • http://www.osp.piaski-wlkp.pl
Mariusz#1926, przymocuj coś papierowego na korek od zbiorniczka. Coś wykluczysz. U mnie tamtędy  parowało, a korek niby sprawny.
Ktoś, kto zaprojektował Poloneza, wiedział, że się kiedyś urodzimy...

Polonez Caro 1,6 GLI LPG, Polonez KOMBI 1,6 MPI LPG & Dacia Sandero Stepway 1,6MPI LPG
Lublin 3 KOMBI 2,4TD & Renault KANGOO Fairway 1,5 DCI Privilege ;)

smród borygo wokół pojazdu po nagrzaniu.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2010, 20:52:14 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2283
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
śmignąłem nim prawie 200 km i trochę śmierdzi mniej, być może to jakieś pozostałości po produkcji się ulatniają.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

smród borygo wokół pojazdu po nagrzaniu.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2010, 21:37:14 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Mój też tak capił, jak niedługo po zakupie wywaliło uszczelkę pod głowicą, poza tym poprzedni właściciel lał Borygo, ja zmieniłem na Petrygo. Chociaż może po prostu przyzwyczaiłem się do smrodku nagrzanego starego silnika :|
LOW & SLOW