Autor Wątek: Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party  (Przeczytany 6838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 04, 2010, 21:40:56 pm »

misiek_staszic

  • Gość
Ten z kogutem to byłem JA. Jak kogos nie rozpoznalem to przepraszam, nie znam wszystkich z Sekcji Slask. Nie chcialem źle w każdym razie.

Ogolnie uwazam ze gdyby nie grupki Poldkow, organizacja (ile mialo przyjechac a ile przyjechalo), oraz pogoda to byloby super. Tak czy owak pogadalo sie, posmialo i pobiesiadowalo :)

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 04, 2010, 21:54:59 pm »

Offline centurion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
Następnym razem nadrobimy, ale wszystkie poldki w jedno miejsce będzie trzeba zgonić.
Caro minus odbudowa na wypasie. Części na stanie czas na pakowanie.

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 04, 2010, 22:34:21 pm »

anna-fso

  • Gość
jak ktoś chce zdjęcia to pisać na gg :)
jak ktoś robił swoje to proszę na anioosiia@wp.pl :)

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:49:26 am »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1905
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
No to moja kolej.

Grupki: zrobiły się dwie. Nasza stała... koło Toi Toi  :mrgreen: więc łatwo było znaleźć. Druga stała niemal na końcu płyty lotniska obok beemek. Podział takowy zrobił się TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że druga grupka postanowiła olać ustalenia o spotkaniu pod GoSport i wjechała wcześniej. Oczywiście żadnej informacji o tym fakcie, żadnego telefonu, nic - pozostawiam to bez komentarza. Niemniej kto chciał to znalazł obie grupki (mi zajęło to 20 minut).

Frekwencja: istotnie nie dopisała tak jak powinna. W tym miejscu mam apel na przyszłość: listy chętnych nie robiłem po to aby się dowiedzieć kto BYĆ MOŻE przyjedzie tylko aby wiedzieć NA KOGO CZEKAĆ. Ludzie - skoro ustalamy, że jedziemy ekipą, jeśli wiadomo gdzie i o której się spotykamy to po kiego grzyba psujecie plany? Staliśmy i czekaliśmy do 9:30  :!:  aż przyjadą wszyscy zdeklarowani. Olaliście sprawę i dzięki temu mieliśmy niezłą kolejkę do pokonania. Super, nie ma co. Następnym razem jeśli wyjazd będzie ustalony na 9:00 to o 9:00 jedziemy dalej...

Fotki i filmy: będą. Jak tylko dostanę materiały od Rozalii i zgram swoje 3 filimki na YT to wstawię w temat.

Podsumowanie: frekwencja słaba ale najważniejsze, że byliśmy razem i miło spędziliśmy czas. Brakowało mi jakiegoś wodzireja, który mówiłby na bieżąco co się będzie dziać. Brakowało perełek jak w zeszłym roku. Mimo przejścia płyty i trawnika wzdłuż i wszerz nie znalazłem zbyt wielu aut, na które SZCZEGÓLNIE zwróciłbym uwagę. Ja nie żałuję, że pojechałem - niedosyt jednak pozostał.

Dziękuję serdecznie tym, którzy byli za obecność. W szczególności: misiek_staszic - za sprawdzenie ładowania w Poldzisławie II, Rozalii - za przemiłe towarzystwo w drodze NA i Z SCP jak i za prawie mój zawał serca (jak w ogonku moje auto odjechało sobie w siną dal...  :mrgreen: ), Kazikowi - za kawę co mnie zdrowo przegoniła - od razu poczułem że żyję  :P , patrolowi Jaworznickiej Policji za zatrzymanie mnie na obrzeżach Jaworzna w celu... pogadania jak było na SCP  :mrgreen:  i wszystkim pozostałym za wszystko o czym zapomniałem  :)

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:57:11 am »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
kazik byl zajebisty jak skakal na prezerwatywie, jebut xD
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Śląsk i okolice jedzie na Summer Cars Party
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2010, 16:17:33 pm »

misiek_staszic

  • Gość
http://www.przeklej.pl/plik/summer-cars-2010-misiek-staszic-rar-0020ah8k4agh

Oto moje fotki, niestety z telefonu (K800i) więc szału ni ma.