Autor Wątek: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ  (Przeczytany 121181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 29, 2011, 23:43:50 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Chętnie zakupie spryskiwacze do 126p, ewentualnie te z borewicza przód albo caro tył (chyba są takie same), 2 sztuki potrzebne, może ktoś ma niepotrzebne.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 30, 2011, 16:10:10 pm »

raf88

  • Gość
ma ktos moze namiary na jakis autobazar w okolicy sosnowca??

w sosnowcu na zagórzu na Dorjanie jest autozłom, byłeś?


Nie nie bylem musze tam podjechac :) dzieki za info...

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 03, 2011, 17:19:49 pm »

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 04, 2011, 18:12:28 pm »

myambo

  • Gość
Kupię owiewki HEKO, przednie P+L, w kolorze czarnym :).

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 04, 2011, 22:45:05 pm »

Dawid_fso_bn

  • Gość
Kupię atrapę  do Poloneza Caro Plus w kolorze bordowym z żelowym znaczkiem. ;)

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 08, 2011, 09:47:58 am »

Offline centurion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
Zanabędę tylną kanapę lub samo poszycie IG, najlepiej w czarno-turkusowe (zielone) krzaki. Najważniejsze żeby czarny materiał był bez wypaleń i nie był wypłowiały no i żeby dziur nie było. $ uzależniona od stanu. Dodatkowo 2 szt zagłówków z standartów lub samych ich poszyć jeśli komuś po obszywaniu zostały, znaczek IG na przedni fotel bo mój posiałem,  materiał ze zdrowymi plecami bez żadnej dziurki, osłona szyny fotela kierowcy nowszy typ.
I to chyba na tyle w temacie groków.

Dodatkowo jeśli ktoś planuje zakup owiewek heko, to dorzucę się do zamówienia jeśli bierze pod uwagę zakup z siekierkami a ich nie potrzebuje. Mam kpl nowy nie używany bez siekierek w graficie, więc nawet zamiana z moją dopłatą.

Szukam informacji kto widział albo kto ma foty czy info jak powkładana była sprężarka klimy alexa i pompa wspomy ZF w 1.5 lub 1.6 GLE (gaźnik) chodzi mi o ciasnotę. Nie interesuje mnie ze ktoś ma tylko klimę albo ktoś ma tylko wspomę, to ogarniam. Zestawienie ma być GLE (gaźnik) z przeszkasdzającą pompą paliwa i aparatem, pompa wspomy i sprężarka klimy.
Caro minus odbudowa na wypasie. Części na stanie czas na pakowanie.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 12, 2011, 16:59:49 pm »

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 14, 2011, 21:32:45 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Pilnie poszukuje garażu do wynajęcia w okolicach Katowic, lub gdzieś niedaleko. Praktycznie nie bede z niego wyjeżdżał bo autko ma całą zime przestać więc luksusów nie oczekuje, oby był tylko prąd. W ostateczności komórka, stodoła itp  <lol> Nie chce żeby mi znowu polda zeżarło jak już zacząłem nieźle ogarniać blacharke.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 19, 2011, 12:24:37 pm »

addy

  • Gość
Witam,
Z bólem serca postanawiam się rozstać ze swoim pierwszym samochodem...

Przegląd ważny do końca lutego 2012, ubezpieczenie: koniec marca 2012.

Nie mam zamiaru nic ukrywać, samochód nie jest w stanie idealnym. Sprzedaję go ponieważ mam już dupowoza i ciężko mi utrzymać dwa samochody pracując jedynie w weekendy (uroki studenckiego życia). Planowałem wyjąć z niego tajle i zachować na lepsze czasy, kupić zdrową budę i zeswapować. Niestety w najbliższym czasie nie będzie tak kolorowo jak zakładałem (taka a nie inna sytuacja życiowa), więc będę zmuszony odłożyć zakup nowego polda na dalszy plan. W grę wchodzi również wymarzony Fiat 125p :)

Więc tak: Rocznik '96, przebieg ok. 128 tys. (nic nie cofane, samochód zarejestrowany jest ciągle na pierwszego właściciela - mojego ojca, który zanim ofiarował mi "Kazika" dojeżdżał nim tylko i wyłącznie do pracy). Silnik igiełka, wiosną ubiegłego roku robiona była uszczelka pod głowicą - nie przez jakiegoś mechanika tylko razem z bratem się tego podjęliśmy i zrobiona została zgodnie ze sztuką. Most nie wyjący natomiast bardzo delikatnie sączy się z niego olej na zimmeringu (nie robiłem tego pomimo niskich kosztów, gdyż było to absolutnie nieodczuwalne a nie chciałem "ruszać gówna, żeby nie zaczęło śmierdzieć". Nie ma się co czarować... samochód podłogi praktycznie nie ma, poza podłogą tu i tam jest sporo rdzy (nadkola, progi, drzwi itd.), o rynienkach na lewarek można zapomnieć. Oczywiście w zeszłym roku wszystko było zakonserwowane, ale nie wiele to pomogło. Felgi aluminiowe są z pewnością do wyważenia, bo jest odczuwalne na nich delikatne bicie, nie jest to jakaś tragedia, mi to w ogole nie przeszkadzało, ale piszę o tym żeby było jasne. Rant jest delikatnie wypolerowany (nie na lustro), natomiast środek w kolorze czarnym. Felgi malowałem własnoręcznie w sierpniu tego roku. Co jeszcze... przednie fotele w stanie nienagannym, natomiast nie są one oryginalne, "swapowałem" je z poloneza, którego sprzedawał mój bracik. Siedzenie tylnej kanapy z tej samej kolekcji również w podobnym stanie, natomiast oparcie oryginalne, nieco połatane i poprzecierane. Pedał sprzęgła chodzi wyjątkowo ciężko... nie robiłem tego bo byłem do niego przyzwyczajony - do wymiany jest albo linka, albo wytarta jest tulejka w której chodzi pedał. Akumulator jest nowy, wymieniany w zeszłą zimę, jeszcze na gwarancji. Najchętniej sprzedał bym bez akumulatora, jednak jeżeli ktoś zaproponuje satysfakcjonującą cenę za całość to jestem w stanie sprzedać go razem z nim. Z pod prawego pasa trzymającego bak delikatnie sączy się paliwo. Jest to delikatne przesączenie i nie robiłem tego również ze względów podobnych jak w przypadku mostu. Lakier na przodzie (za wyjątkiem maski) się łuszczy, gdyż po zderzeniu z tarpanem (sporo lat temu, jeszcze jak jeździł nim mój ojciec) radomscy lakiernicy dali za przeproszeniem dupy i tak polakierowali nadkola, że powinni sie za to w piekle smażyć. Dlatego od razu też zaznaczam. Samochód nie jest bezwypadkowy. Wszystko zostało jednak naprawione. W lipcu tego roku podciągnięty został ręczny i wymienione zostały szczęki w tylnych bębnach.
Z "bajerów" - założone diodowe podświetlanie na nogi kierowcy i pasażera w kolorze czerwonym. Wydech WM Sport Mugen założony latem zeszłego roku, bardzo niski przebieg, można by rzec, że nówka.

Tak jak już mówiłem... nie mam nic do ukrycia. Jeżeli autko nie znajdzie kupca to wyląduje niestety na złomie, czego bardzo bym nie chciał. Jest to idealna opcja na swapa, jeżeli ktoś włoży w niego trochę pieniędzy to być może posłuży mu jeszcze całkiem sporo czasu :) Ciężko mi się z nim rozstawać, włożyłem w niego kupę serca i nieco pienędzy, poza tym... jest to mój pierwszy samochód i wiąże się z nim cała masa pozytywnych wspomnień, byłem nim w wielu miejscach i aż łezka się w oku kręci. Chciałbym, żeby znalazł godnego i ogarniętego nowego właściciela, który będzie wiedział co z nim zrobić.

Chciałbym sprzedać go na początku przyszłego roku (styczeń), gdyż w dalszym ciągu nim jeżdżę, natomiast jeżeli trafi się ktoś zdecydowany go kupić i nie będzie mógł z jakiegoś ważnego powodu poczekać to sprzedam go na dobrą sprawę od zaraz. Auto do obejrzenia jest w Gliwicach, możliwość umówienia się w jakimś miejscu na oględziny, natomiast szczególnie zapraszam do mojego domu oddalonego od gliwic jakieś 15km, mam kanał więc autko można obejrzeć ze wszystkich możliwych stron przy kawce :)

Fotki zrobione wczesną jesienią tego roku.



















po więcej zdjęć odsyłam do albumu:
http://imageshack.us/g/696/dsc0448eg.jpg/
http://img696.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc0448eg.jpg

Cena: nie chcę podawać, gdyż nie do końca jestem zdecydowany za ile chcę go puścić (zależnie od tego czy ktoś weźmie go z akumulatorem czy bez, czy z alufelgami czy bez (nie posiadam stalówek niestety!) - oferty prosił bym na priv'a :)

Kontakt: albo w tym wątku, albo na priv albo telefonicznie: 606 900 284 (orange) z tym, że ze względu na zajęcia na uczelni i pracę w weekendy, często mogę nie odbierać... wtedy prosił bym o sms'a. Na sms-y odpisuję jedynie do sieci orange.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 19, 2011, 21:17:57 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1907
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Nagrzewnicę z minusa w stanie idealnym chce ktoś?

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 19, 2011, 21:19:01 pm »

Offline Mifumi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.4 Caro '96
Za ile?
Cytuj (zaznaczone)
wystarczy lekko obnizyc, zaspawac rozrzad [...] powinno wystarczyc na poczatek
  ______                             ______
/_|_____\.=[oo]=O=[oo]=./_____|_\
 ___                                          ___
[___]                                       [___]

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 19, 2011, 21:24:54 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1907
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Piję żubra w dużej ilości - dwa ośmiopaki :) Za godzinę będą trzy więc decyduj się szybko :d

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 19, 2011, 21:27:16 pm »

Offline Mifumi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.4 Caro '96
Trzeba było z jakiś miesiąc temu wyskoczyć, w Carrefour były po 1zł od sztuki :D
Cytuj (zaznaczone)
wystarczy lekko obnizyc, zaspawac rozrzad [...] powinno wystarczyc na poczatek
  ______                             ______
/_|_____\.=[oo]=O=[oo]=./_____|_\
 ___                                          ___
[___]                                       [___]

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 19, 2011, 21:32:30 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1907
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
Cicho - dobra cena przecież. Może ktoś weźmie ;)

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 21, 2011, 15:00:26 pm »

Offline Seba OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 501
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro (L-205) 1.8 16V
    • OBR Garages
w razie czego mam nagrzewnicę plusową, srebrne drzwi z kombii i klamki na sprzedaż

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 21, 2011, 15:46:24 pm »

Offline fafik

  • ostroyebak okolosyberyjsky
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 855
  • Płeć: Mężczyzna
  • nASO DREAM TEAM
    • caro gld
    • http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
oddam za 1zubra kanape plusowska w stanie fabrycznym  bo zal mi to wyrzucic a w garazu szlag ja trafi. oparcie nie ma blach bo byly mi potrzebne i zaglowkow.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 15:47:57 pm wysłana przez fafik#1953 »
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Mój polonez jest jak maybach- ręcznie składany :]
Gdyby w samochodach europosłów zamontować blokadę antydebilizmu z czujnikiem wykrywającym procent absurdu w procesie myślenia, musieliby wszędzie, biedactwa, zasuwać z buta.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 21, 2011, 21:22:25 pm »

Dawid_fso_bn

  • Gość
A jaki wzór tapicerki ?;)

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 22, 2011, 14:08:22 pm »

Offline fafik

  • ostroyebak okolosyberyjsky
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 855
  • Płeć: Mężczyzna
  • nASO DREAM TEAM
    • caro gld
    • http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
taka w kratke, granatowa
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Mój polonez jest jak maybach- ręcznie składany :]
Gdyby w samochodach europosłów zamontować blokadę antydebilizmu z czujnikiem wykrywającym procent absurdu w procesie myślenia, musieliby wszędzie, biedactwa, zasuwać z buta.

Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 22, 2011, 14:11:49 pm »

Dawid_fso_bn

  • Gość
Czy może taki wzór ? ;)


Odp: SPRZEDAM / KUPIĘ / ZAMIENIĘ / OFERUJĘ
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 22, 2011, 17:01:15 pm »

Offline centurion

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
Trochę gratów szukam.
1. Zdrowe błotniki przód ale pominusowe nie plusowy papier. Ori nie rzemiosło, najlepiej rudej nie stwierdzono lub minimalne ślady.
2. Drzwi prawa strona również wytyczne jak wyżej.
3. Materiał z Groków czarny, niewypłowiały, niewyblakły, nie przetarty, nie dziurawy.
4. 1 opona Deębica Vivo D-164 rocznik do 98r lub 2 szt Debica D-164 w wymiarach 185/70/13, warunek stan nowe z zapasów z kićkami.
Ceny do dogadania.
Caro minus odbudowa na wypasie. Części na stanie czas na pakowanie.