Autor Wątek: ** SPOTY **  (Przeczytany 165588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #920 dnia: Wrzesień 10, 2018, 10:15:20 am »

Offline SzymonFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 465
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez kombi 1.6GSI
    • Szymonbud
Paki68 Jeżeli spoty mają być organizowane w piątki i ten na Piekarach tez to nie ma co liczyć na więcej niż auta które na waszych spotach się pojawiły . Większość ludzi pracuje do wieczora w piątki i nieraz w soboty też i nie mają jak przyjechać .
Uważam że spoty powinny byś w niedziele , tak się zawsze to odbywało i nikt nie narzekał , ustalić stałe miejsce spotów np Uroczysko Świętochłowice i cyklicznie się tam spotykać to miejsce to kawałek historii śląskiej sekcji FSO .

Co do odłamów to nie potrzebnie zrobiły się grupki ta pasja ma łączyć ludzi a nie dzielić że każdy sobie rzepkę skrobie .

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #921 dnia: Wrzesień 10, 2018, 10:51:11 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
...ale przynajmniej są jakieś grupy, bo na Podlasiu do dosłownie banda indywidualistów. Wy może sobie nawet wybierać, z którą grupą chcecie się umawiać, więc na integrację nie macie co narzekać.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #922 dnia: Wrzesień 10, 2018, 11:39:23 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Nikt tu nie chce robić odłamu, mogłeś Młody do nas napisać bądź zapostować w temacie, a nie - my sobie, a Ty sobie, tylko: spot w niedziele, piątek to zły termin, a wy sobie tam róbcie kiedy chcecie. Dopiero Szymon napisał prosto z mostu, jak wygląda sprawa - myśleliśmy, że piątek po pracy będzie dobrą opcją, bo jak wcześniej dyskutowaliśmy - niedziela to często obiad z rodzinką, wypad z dziewczyną, odpoczynek po procentowej sobocie ;), nikt w temacie nie napisał, że piątki mu wybitnie nie pasują. My wyszliśmy z inicjatywą i chcieliśmy się spotkać, w temacie "czy Śląsk żyje" zaczęliśmy się umawiać, na piątek.

Nie wiem, jak innym odpowiada, mi niedziela słabo, ale może kiedyś wpadnę. Najwyżej będziemy w piątki sobie robić luźne grille w parę osób z forum, a w niedzielę będzie tradycyjne uroczysko, obecność na jednym nie musi wykluczać drugiego :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2018, 11:49:02 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #923 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:21:18 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
Ja w niedzielę miałem wpaść na ten spot ale niestety auto mi nie pozwoliło, zbyt mocno rozszczelnił się układ wydechowy.
A wracając do tematu, mam takie same zdanie jak Daniel, czyli w piątki jakiś luźny spot w parę osób, oczywiście zapraszamy wszystkich i info zawsze damy tu na forum. A w niedziele jakiś większy na którym też chętnie się pojawię  :]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2018, 12:25:43 pm wysłana przez Paki68 »

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #924 dnia: Wrzesień 10, 2018, 12:43:25 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Stary dobry Śląsk jeszcze nie ruszyło a już podziały sesese
Teraz mi się nie dało ale będę śledził temat bo widzę że frekwencja niesamowita :)

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #925 dnia: Wrzesień 10, 2018, 14:53:33 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Mi też piątki nie pasują,zawsze spoty były w niedziele i frekwencja była godna.Jak będzie w niedziele to chętnie przepalę raszpla o ile wyznawcy 100% serii nie pogonią mnie kijami  <lol2>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #926 dnia: Wrzesień 10, 2018, 16:06:06 pm »

Online lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 642
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Nie każdemu pasuje piatek, tak samo nie każdemu pasuje niedziela proste. Kto chce przyjedzie w piątek, nikogo na siłę nie zmuszamy. Mi niedziela nie pasuje i na "wasze" spoty nie przyjadę. To czy aut jest 2 czy 20 co za różnica, ważne aby czas zleciał w miłej atmosferze. Po drugie o piatkowym spotkaniu informacja była tylko na PTK-u, wiec siłą rzeczy trafiła do mniejszeli liczby osób, natomiast o niedzielnym spocie info było wszędzie łącznie z ryjbukiem, więc nic dziwnego że wiecej aut przyjechało. Więc naprawdę nie wiem czym sie tak podnicasz w stwierdzeniu "Tak wygladał spot sekcji - slask."

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #927 dnia: Wrzesień 10, 2018, 16:38:52 pm »

Offline Krzysiek_PL

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro / FSM Cinquecento / Fiat Grande Punto/ Audi 80 B4 ABK
Co jak co termin niedzieli jest bardziej przystępny, zwłaszcza jak jeszcze niedziela bez handlu to już wgl termin idealny :)

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #928 dnia: Wrzesień 10, 2018, 17:12:48 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Co do odłamów to nie potrzebnie zrobiły się grupki ta pasja ma łączyć ludzi a nie dzielić że każdy sobie rzepkę skrobie .
Mogliście dać znać, ja akurat na fejsbuku rzadko, na ptku również, kiedyś jakoś dało się zgadać bez internetów, dostałem tylko info od Daniela i myślałem że ten spot w piątek oficjalny a tu jednak "śmietanka" sproszona na niedziele.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #929 dnia: Wrzesień 10, 2018, 20:30:13 pm »

Offline SzymonFSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 465
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez kombi 1.6GSI
    • Szymonbud
Trojan Młody stronę wcześniej pisał o spocie na parkingu o 15 <ok>

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #930 dnia: Wrzesień 10, 2018, 20:35:21 pm »

Offline Młody#

  • To jest bardzo ładny polonez
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 903
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5C / 125p
Kurna, ale gownoburza :D
Info wrzucilem tez tu na forum. Nauczony doswiadczeniem tych juz nastu lat w srodowisku fso, jakos mnie to nie dziwi. Nastepny spot tez bedzie w niedziele a info wleci do dzialu spoty napewno, tak jak o wczorajszym.
I nikt tu sie niczym nie podnieca, bo w sumie to nie ma czym... ;)
Poloneza, za milion czterysta?

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #931 dnia: Wrzesień 10, 2018, 21:43:35 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
bo na Podlasiu do dosłownie banda indywidualistów
duże piwo ;) nawet kielicha nafty z lasu ;) za szczere, lokalne podsumowanie ;)
Nie przesadzaj. Moja szczerość przynosi więcej szkody niż pożytku. <lol2>

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #932 dnia: Wrzesień 10, 2018, 23:51:30 pm »

Offline Młody#

  • To jest bardzo ładny polonez
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 903
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5C / 125p
Jakby ktoś chciał wiecej zdjęć podrzucam linka
https://photos.app.goo.gl/91Vs5487waoP13pq8
Poloneza, za milion czterysta?

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #933 dnia: Wrzesień 11, 2018, 05:25:49 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
I tak się to robi,jak zwykle klasa  <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #934 dnia: Wrzesień 11, 2018, 05:39:58 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nie przesadzaj. Moja szczerość przynosi więcej szkody niż pożytku.

Wiesiu kokietujesz ;)

Wiesz coś o tym, nie? ;) Jak chcesz sobie przypomnieć - ponownie zapraszam na priv. Nie rób tutaj chlewa. Czasami zastanawiam się, czy udostępnić na forum naszą korespondencję. Niektórzy z pewnością nie mogliby się nadziwić, komu przyznali status klubowicza... ;>

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #935 dnia: Wrzesień 11, 2018, 10:47:01 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Cytuj (zaznaczone)
Nie przesadzaj. Moja szczerość przynosi więcej szkody niż pożytku.
Wiesiu kokietujesz ;)
Wiesz coś o tym, nie? ;) Jak chcesz sobie przypomnieć - ponownie zapraszam na priv. Nie rób tutaj chlewa. Czasami zastanawiam się, czy udostępnić na forum naszą korespondencję.

Nie, żadnych rozrób. Czyń życie miłym. :)
... i znajdź odpowiednie ustawienia w profilu.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #936 dnia: Wrzesień 11, 2018, 15:56:05 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nie rób tutaj chlewa.

kilka żartobliwych odp to chlew??

udostępnić na forum naszą korespondencję

:D szantażyk :) oj, nie mogę odpowiadać ...


Moja wypowiedź była zwykłym dowodem uznania dla Śląska, bo na Podlasiu nie ma takiego, nazwijmy to, lobby FSO. Ty potraktowałeś tę wypowiedź jako zachętę do podleczenia własnych kompleksów, więc niczego sensownego tu nie wniosłeś swoim wynurzeniem i wcale musiałeś odpowiadać. Nie wiem, skąd jesteś, od kiedy jesteś "warszawiakiem" i czy kiedykolwiek stałeś obok prawdziwego warszawiaka. I nie obchodzi mnie to. Pewnie zaraz odpiszesz w swoim stylu, ale sikam na to. Koniec OT z mojej strony.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #937 dnia: Wrzesień 11, 2018, 16:15:41 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
przeciez Grejfrut cie pochwalil, a ty nie zrozumiales okreslenia "kokietowac" i wyleciales z bulwersem i fochem,
czym po raz kolejny zaczales OT w kolejnym temacie i nie ma teraz gdzie tego prostowac, bo w amoku wyrzucania wszystkiego do kosza, rozwniez twoj temat tam sie znalalz - widocznie ktos cie nie lubi, chociaz niekoniecznie, bo w amoku obrywa sie przypadkowym osobnikom,
ja juz staram sie olewac twoje zaczepki, ale drugiego i trzeciego stopnia, bo jestes jak katarynka i raz nakrecony napier... w kolko to samo, az sie sprezyna zluzuje - jedyny sposob, zeby nie pojawilo sie to na ekranie to nieodpowiadanie i przeczekanie,
problem w tym,ze idziesz wtedy do nastepnego tematu i prowokujesz innych do udzialu w OT,

nie bede tlumaczyl mechanizmu w ktorym "kokietowanie" nie mialo prawa cie obrazic, bo bylo by to za dlugie i zgubilbys sie w polowie,
a juz pewnie z akapitu wyzej nie zrozumiesz tego, co chce powiedziec
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #938 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:49:43 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Sekcja Śląsk przybrała już taką siłę że spiny wychodzą po za województwo :) Nie ma bata na kolejny spot się muszę wybrać :)

Odp: ** SPOTY **
« Odpowiedź #939 dnia: Wrzesień 19, 2018, 09:59:25 am »

Offline Młody#

  • To jest bardzo ładny polonez
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 903
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5C / 125p
Spot na uroczysku, 7dmego pazdziernika, na 15:00. Jakby padalo to przeniesiemy się pod most ;)
Poloneza, za milion czterysta?