Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1636930 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7240 dnia: Luty 26, 2018, 12:13:51 pm »

Offline Przemooo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 173
    • Caro 1,6 gle 1995
amory od t3 mts czy tam ta technik, juz nie pamietam ;) mysle ze sklepanie odrobine resorow by zalatwilo sprawe, z kolumienkami sie zastanawialem ale to i wieszaki trzeba by wymienic chyba. narazie z tylu mam amory od e30 tez jakies mts i jesli chodzi o twardosc i sztywnosc calego zestawu to jest satysfakcjonujaca :P felgi przed sezonem letnim jeszcze odswieze i planuje wypolerowac rancik zeby tak nie ginely w tym czarnym kolorze:)
jest Caro 1.6 GLE 1995
było Caro 1,8 16v 1996

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7241 dnia: Luty 26, 2018, 13:18:58 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Od początku zimy, w temacie FOTKI oprócz kombi ElPortero, nie ma żadnych sesji Poloneza na śniegu.



Czy wszyscy trzymają sprzęt pod kocem? (ja tak  <zawstydzony> )

Kto tam śmiga po śniegu? Weźcie jakieś lustrzanki z pawlacza czy od szwagra, tak żeby miały obiektyw i minimum 10Mpix, strzelcie jakieś ładne foty, bo nie ma z czego zrobić kalendarza...


Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7242 dnia: Marzec 02, 2018, 01:49:09 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Od początku zimy, w temacie FOTKI oprócz kombi ElPortero, nie ma żadnych sesji Poloneza na śniegu.

Bo ludziom szkoda pozatym zima destruktywnie działa na polonezy . Ja ostatnio przepaliłem ATU na wiochę u siebie przed tym jak śnieg spadł i był w miarę dzień bez solniczki na drodze . Zemściło się to na mnie tym że na parkingu jakiś dziad  jak byłem w sklepie przypieprzył mi w auto i zbił tylną prawą lampę (Na szczęście  żadnych większych strat) ...
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7243 dnia: Marzec 02, 2018, 06:22:59 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ja mam tylko takie, sprzed kilku tygodni:

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7244 dnia: Marzec 02, 2018, 10:48:47 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ja mogę zrobić sesję w garażu, ewentualnie przed, bo tam nie nawrzucali soli  <lol>

Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i będą sypać chlorek magnezu, wtedy będzie można strzelać zimowe sesje bez większych obaw...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7245 dnia: Marzec 02, 2018, 18:34:40 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ja mogę zrobić sesję w garażu
...z bardzo przekonującą deklaracją, że na zewnątrz leży śnieg. ;)

Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i będą sypać chlorek magnezu
Chyba lepszy byłby chlorek amonu, bo chlorek magnezu to jest jednak bardzo podobna sól jak chlorek sodu.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7246 dnia: Marzec 02, 2018, 19:15:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja bym mógł bez problemu zrobić sesję na śniegu, tyle tylko, że u mnie go za bardzo nie ma.Dosłownie tak trochę zabielone, a drogi są suche i czyste.Nawet zimówek nie było po co przekładać.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7247 dnia: Marzec 02, 2018, 19:58:53 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wystarczy polac dach woda i do progow nie doplynie - na fotkach bedzie wyraznie widac, ze mroz jest wyqrwisty :|
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7248 dnia: Marzec 02, 2018, 22:18:01 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
wystarczy polac dach woda i do progow nie doplynie - na fotkach bedzie wyraznie widac, ze mroz jest wyqrwisty :|
KGB dawaj fote
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7249 dnia: Marzec 03, 2018, 10:41:15 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
wystarczy polac dach woda i do progow nie doplynie - na fotkach bedzie wyraznie widac, ze mroz jest wyqrwisty :|
KGB dawaj fote

 <spoko>
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7250 dnia: Marzec 03, 2018, 19:53:36 pm »

Offline Nole

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 125
    • Były, są i będą...
W oczekiwaniu na foty od KGB,  klimatycznie zimowo :) ode mnie...











Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7251 dnia: Marzec 03, 2018, 20:19:34 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ale śniegu, jak w zimie.W jakim to kraju?  :P
U mnie więcej jest gołej ziemi, niż śniegu.Dzisiaj, jak słońce świeciło, to w odpowiednim miejscu, można by zrobić bardziej wiosenne fotki, niż zimowe.Mróz trzyma, nad ranem -16, ale tak poza tym, to nie wygląda na zimę.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7252 dnia: Marzec 03, 2018, 20:30:42 pm »

Offline Przemooo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 173
    • Caro 1,6 gle 1995
u mnie to samo niestety, ledwo co sniegu nawet nie da sie dobrze polatac
jest Caro 1.6 GLE 1995
było Caro 1,8 16v 1996

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7253 dnia: Marzec 03, 2018, 20:31:46 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
U mnie, u mnie... "U mnie", tzn. w jakim kraju?  ;>

foty od KGB
Niezły oksymoron <lol2>

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7254 dnia: Marzec 03, 2018, 20:50:53 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
U mnie, u mnie... "U mnie", tzn. w jakim kraju?  ;>
Polska, świętokrzyskie.Nie wyłapałeś żartu,co? Może Cię zdziwię, ale nie wszędzie jest tyle śniegu.U mnie jak tylko spadł, to w przeciągu dwóch dni większość zniknęła.Jeżdżę na letnich, bo drogi są suche jak w lecie.Mróz, wiatr i nic więcej.Można bez obaw użytkować poloneza, bo soli z błotem pośniegowym nie uświadczysz.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7255 dnia: Marzec 03, 2018, 20:58:30 pm »

Offline Przemooo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 173
    • Caro 1,6 gle 1995
w warszawie ulice tez suche ale tyle soli jest ze az sa biale .
jest Caro 1.6 GLE 1995
było Caro 1,8 16v 1996

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7256 dnia: Marzec 03, 2018, 21:11:49 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Polska, świętokrzyskie.
Spoko, nie wiedziałem właśnie, czy dobrze pamiętam, że świętokrzyskie, bo w profilu nie masz info.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7257 dnia: Marzec 03, 2018, 21:16:37 pm »

Offline Nole

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 125
    • Były, są i będą...
Ale śniegu, jak w zimie.W jakim to kraju?

hehe...
Okolice Gdyni, w mieście wiadomo już tak zimowo nie jest...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7258 dnia: Marzec 03, 2018, 21:26:53 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
w warszawie ulice tez suche ale tyle soli jest ze az sa biale .
Ale jak to wszystko jest suche i zmarznięte, to większej krzywdy nie robi.U mnie też wcześniej troszkę sypali, ale to wszystko jest zamarznięte i auto jest czyste.I też widać na asfalcie, że biało od soli.Najgorsze spustoszenie, to robi sól z wodą, jak zawsze po zimie się puści deszcz i to wszystko zaczyna spłukiwać, albo jak jest zima, temperatura na plusie i się robi breja ze śniegu i soli.Na szczęście, w moich okolicach tej zimy czegoś takiego właściwie nie było.Było kilka dni ze śniegiem, ale to wszystko się stopiło momentalnie, aż w końcu zamarzło i jest spokój.
Spoko, nie wiedziałem właśnie, czy dobrze pamiętam, że świętokrzyskie, bo w profilu nie masz info.
Przestałem się afiszować, bo znów ktoś napisze, że Polska B, C, czy tam D.Ach te podziały.Dobrze, że z Podkarpacia nie jestem, bo to ponoć jeszcze gorzej.A propos, ze trzy tygodnie temu tam byłem z kolegą (Krosno) i tam, to śniegu leżało konkretnie.U nich zawsze zima konkretna.
hehe...
Okolice Gdyni, w mieście wiadomo już tak zimowo nie jest...

No, a ja co roku szczerze liczę na zrobienie sobie ładnych fotek na śniegu, bo mam nawet takie jedno miejsce, które jest ładnie przystrojone na święta, ale ostatnimi czasy, to śniegu w święta brak.A robienie fotek z choinką w tle, gdy dookoła jesień/wiosna, jest nieco dziwne.Popieprzyło się wszystko zupełnie w tym kraju, zaczynając od pogody.Jeszcze trochę, to przyszłe pokolenia będą zimę oglądać tylko na starych zdjęciach i filmach w internecie/tv.Choć nie jestem zwolennikiem zimna, śniegu, mrozu itd. to jednak wszystko w przyrodzie ma swoje miejsce i jest potrzebne.Równowaga się zakłóciła i tak, jak niema zimy, tak i reszta pór roku kuleje.Brak prawdziwej wiosny i lata.Dawniej tak nie było.Czasem w maju/czerwcu, jest większy upał, niż w sierpniu/lipcu.A ja zdecydowanie jestem ciepłolubny  :-)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #7259 dnia: Marzec 03, 2018, 21:34:39 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ale jak to wszystko jest suche i zmarznięte, to większej krzywdy nie robi.U mnie też wcześniej troszkę sypali, ale to wszystko jest zamarznięte i auto jest czyste.I też widać na asfalcie, że biało od soli.Najgorsze spustoszenie, to robi sól z wodą, jak zawsze po zimie się puści deszcz i to wszystko zaczyna spłukiwać, albo jak jest zima, temperatura na plusie i się robi breja ze śniegu i soli.Na szczęście, w moich okolicach tej zimy czegoś takiego właściwie nie było.Było kilka dni ze śniegiem, ale to wszystko się stopiło momentalnie, aż w końcu zamarzło i jest spokój.

Co Ty opowiadasz, krzywdy nie robi, suche... Jadące auta wzbijają to gówno tak wysoko, że w Katowicach parapety w kamienicach na parterze są białe (!), to wyobraź sobie, jak ładnie Ci się nawbija ta sól w okolicach nadkoli i progów, w zakamarki, a później w wilgotny dzień wjedziesz w parę kałuż...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...