Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1307632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5560 dnia: Wrzesień 11, 2017, 20:34:01 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
A co u nas tak ciągle się zmienia?
Porównaj kodeks drogowy z np. 1987 r. z obecnym, ten pierwszy ma 136 stron i zapewne zawierają się w nim wszystkie przepisy obowiązujące na drodze, a KD na 2016 ma ich 192 czyli przez 30 lat przybyło 60 stron nowych przepisów (a ile jeszcze w przepisach szczegółowych), nie mówiąc już o tym ilu starym zmieniono brzmienie. Znalazłem też "kodeks drogowy 2017 z komentarzem", gdzie na 80 stronach zawarto tłumaczenie tylko "nowych" przepisów... 80 stron o rzeczach, które powinna zrozumieć średnio rozgarnięta małpa. Więc chyba coś się jednak zmienia, może nie co kilka miesięcy (choć i takie manewry się pewnie zdarzają zwłaszcza jak idzie o przepisy szczegółowe), ale zasadniczo chodzi o to, że były wprowadzane dość radykalne zmiany, pomimo tego, że po ulicach jeździli ludzie przyzwyczajeni do zgoła innych obyczajów drogowych. Natomiast kilka takich, które na pewno się zmieniły od tamtej pory, to bezwzględne pierwszeństwo rowerzystów wjeżdżających na przejazdy rowerowe. Zdaje się zmianie uległo też posługiwanie się kierunkowskazami, tzn. że dawniej jeśli miałeś drogę z pierwszeństwem skręcającą w lewo a miałeś możliwość jazdy na wprost to nie używałeś kierunkowskazu jeśli jechałeś za drogą z pierwszeństwem, a teraz powinieneś. Zniesiono zasadę ograniczonego zaufania i zastąpiono ją jakimś dziwnym tworem w mniej więcej takiej postaci "uczestnik ruchu może spodziewać się, że inny uczestnik ruchu przestrzega przepisów ruchu drogowego, chyba, że jego zachowanie świadczy inaczej". Nie wiem też czy nie doszły przepisy dotyczące zakazu wyprzedzania przed i na przejściu (choć to akurat jest zawarte w konwencji wiedeńskiej, więc mogło to być już dużo wcześniej).  Stopień skomplikowania dopisywanych nowych paragrafów, gdzie wyjątek goni wyjątek. I też różne wyroki sądów w bliźniaczych sprawach, słowem temat rzeka.

Ciągle zmienia... od 1987 to jest 30 lat.

Jeżeli chcesz coś co się ciągle zmienia, to zakładaj działalność gospodarczą, najlepiej produkcję, żeby zatrudniać ludzi.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5561 dnia: Wrzesień 11, 2017, 21:37:02 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Rychła odpowiedź...
A czy ci ludzie, którzy robili prawo jazdy 30 lat temu nagle wyemigrowali na księżyc? Czy może zapadli się pod ziemie? Dla wielu z nich obecny Kodeks drogowy to jest całkowicie inna bajka od tej, którą oni "przyswoili", a teraz pomnożyć x30 generacji kierowców, którzy edukację w przepisach zakończyli od razu po zdanym egzaminie. Oczywiście jest to wynik tylko i wyłącznie ich nieuctwa i bylejakości, no ale problem występuje i ma wpływ (w prawdzie nie wielki) na odsetek wypadków.
Nie muszę zakładać działalności gospodarczej, bo doskonale wiem, że 460 pasożytów musi udawać, że są do czegoś potrzebni...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5562 dnia: Wrzesień 11, 2017, 23:54:33 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Rychła odpowiedź...
A czy ci ludzie, którzy robili prawo jazdy 30 lat temu nagle wyemigrowali na księżyc? Czy może zapadli się pod ziemie? Dla wielu z nich obecny Kodeks drogowy to jest całkowicie inna bajka od tej, którą oni "przyswoili", a teraz pomnożyć x30 generacji kierowców, którzy edukację w przepisach zakończyli od razu po zdanym egzaminie. Oczywiście jest to wynik tylko i wyłącznie ich nieuctwa i bylejakości, no ale problem występuje i ma wpływ (w prawdzie nie wielki) na odsetek wypadków.
Nie muszę zakładać działalności gospodarczej, bo doskonale wiem, że 460 pasożytów musi udawać, że są do czegoś potrzebni...



Znam całą masę ludzi, którzy posiadają prawo jazdy z czasów, gdy wystarczyło na egzaminie przejechać kilka metrów i zawrócić w "bramie". Doskonale sobie radzą i mają bezwypadkową przeszłość. Na ulicy za to obserwuję całą masę młodych i dynamicznych, urodzonych po 1990 roku, którzy nie wiedzą że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, nie wolno przekraczać ciągłej linii, czerwone światło zabrania wjazdu za sygnalizator, znak Stop oznacza całkowite zatrzymanie, a na "trzeciego" się nie wyprzedza. Czy w tej materii coś się zmieniło? Te Twoje częste zmiany to mało istotne z punktu bezpieczeństwa przepisy dotyczące np dopuszczenia kolejnego typu wielkości tablic rejestracyjnych, unormowanie przepisów dotyczących bagażników na hak, możliwość uzyskania trzecie tablicy, inne kary za jazdę w stanie nietrzeźwości i z zatrzymanymi uprawnieniami, kary za ucieczkę przed policją itd.

Cytuj (zaznaczone)
Pamiętna podróż/przygoda: W dniu zakupu konieczność udania się na badanie techniczne, które było już nie ważne, niby tylko 5 km, a jednak wyjątkowo stresujące :)

Ok. Koniec dyskusji. Idź dalej czytać nowy kodeks, żebyś był na bieżąco. Może cofnęli nocne podwyższenie prędkości w obszarze zabudowanym, a Ty pojedziesz po staremu i Cię zwiną na dołek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 00:01:20 am wysłana przez utek »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5563 dnia: Wrzesień 12, 2017, 01:14:20 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |

Cytuj (zaznaczone)
Pamiętna podróż/przygoda: W dniu zakupu konieczność udania się na badanie techniczne, które było już nie ważne, niby tylko 5 km, a jednak wyjątkowo stresujące :)


życie na krawędzi?  <lol2> kto to jest taką pizdą? bo szukajka nie daje odpowiedzi?
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5564 dnia: Wrzesień 12, 2017, 06:52:25 am »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Patrz linki w opisach, na tej podstronie  :d

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5565 dnia: Wrzesień 12, 2017, 11:51:24 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ja wczoraj w południe jechałem z przepaloną jedną żarówką mijania przez całe Puławy. Pod domem zeszły emocje i odetchnąłem z ulgą.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5566 dnia: Wrzesień 12, 2017, 12:06:52 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Znam całą masę ludzi, którzy posiadają prawo jazdy z czasów, gdy wystarczyło na egzaminie przejechać kilka metrów i zawrócić w "bramie". Doskonale sobie radzą i mają bezwypadkową przeszłość. Na ulicy za to obserwuję całą masę młodych i dynamicznych, urodzonych po 1990 roku, którzy nie wiedzą że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, nie wolno przekraczać ciągłej linii, czerwone światło zabrania wjazdu za sygnalizator, znak Stop oznacza całkowite zatrzymanie, a na "trzeciego" się nie wyprzedza. Czy w tej materii coś się zmieniło? Te Twoje częste zmiany to mało istotne z punktu bezpieczeństwa przepisy dotyczące np dopuszczenia kolejnego typu wielkości tablic rejestracyjnych, unormowanie przepisów dotyczących bagażników na hak, możliwość uzyskania trzecie tablicy, inne kary za jazdę w stanie nietrzeźwości i z zatrzymanymi uprawnieniami, kary za ucieczkę przed policją itd.
A ja obserwuje, coś podobnego tylko wśród osób "poważnych", zajeżdżanie drogi, gwałtowne howanie tuż przed maską, raz widziałem jak taki eteligęt zatrzymał pół autostrady, bo pierdoląc przez telefon zaczął zajeżdżać drogę busowi, który chciał go wyprzedzić. Inny leciał lewym pasem 100 km/h i jakoś tak zapomniał zjechać na prawy. Wyprzedzanie na pasach to ich domena, częstokroć nie są tego świadomi, bo dla nich do wyprzedzania trzeba zmienić pas, a nie jechać równoległym. Żyją przekonaniem, że zieloną  strzałka to bezwarunkowa możliwość skrętu w prawo, nie ważne czy mają przed sobą pasy czy też nie. Siedzenie na zderzaku pominę. To że jeszcze nie mają na koncie żadnej kolizji/wypadku, to pewnie zasługa faktu, że ich temperament miał okazję wyszaleć się w czasach, gdy natężenie ruchu było znacznie mniejsze niż teraz i nie mieli oni do dyspozycji za czapkę gruszek samochód takich jakie można kupić dziś, tylko syrenkę ewentualnie 126p albo i w ogóle nic bo taką możliwość też była, co nie znaczy, że teraz nie mają możliwości nic spowodować.
Ok. Koniec dyskusji. Idź dalej czytać nowy kodeks, żebyś był na bieżąco. Może cofnęli nocne podwyższenie prędkości w obszarze zabudowanym, a Ty pojedziesz po staremu i Cię zwiną na dołek.
Po wcześniejszym tonie wypowiedzi miałem tylko podejrzenia, ale teraz mam pewność, że  "Twoja" widać ma hroniczną migrenę. Swoją drogą musisz mieć nieźle nasrane pod kopułą skoro aż tak szukasz czegoś, żeby postawić na swoim i powołujesz się przy tym na coś sprzed lat, a przy okazji na sprawę już dawno nie aktualną. Skąd inąd nie tak dawno musiałeś publicznie się ukorzyć i przepraszać za swoje chamstwo oraz wybujałe ego.
Ps. Macieju, wiem, że Ty to byś i na drugi koniec świata pojechał autem bez ważnego BT, ale niektórzy w tym i ja chciałbym przynajmniej jako tako żyć w zgodzie z żyć w zgodzie z prawem, tak żeby na pierwszy rzut oka nikt nie mógł się przypiepszyć. A Tobie pozostaje życzyć, żebyś z tego powodu nie miał poważniejszych problemów.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5567 dnia: Wrzesień 12, 2017, 13:57:57 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Nie ma żadnych sankcji za brak BT. Pomijając zatrzymanie dowodu rejestracyjnego ale zawsze mógł zostać przypadkiem w torebce kochanki. Dostajesz 50zł i lecisz dalej...
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5568 dnia: Wrzesień 12, 2017, 16:55:12 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
piec dyszek to tez stres, zwlaszcza gdy nie dostajesz zadnego 500+ ,to takie 50- jest dramatem,
wiem cos o tym,bo przejechalem truckiem bez przegladu 5000km i zalapalem sie na 50-  (jak oddasz dowod i zlapia nastepnym razem ze skonfiskowanym,to jest 500- )
codziennie mialem stresa,zeby nie zalapac sie na kolejne 50- ,bo to podwazaloby sens oszczednosci 162pln na przegladzie ;>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5569 dnia: Wrzesień 12, 2017, 17:25:53 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Wiesz, co , już nie wypisuj publicznie takich dyrdymałów o oszczędzaniu na przeglądzie itd. bo robisz z siebie biedaka i utrwalasz stereotypy.Przecież, to mogą czytać nawet dzieci i co pomyślą?  :d Zaoszczędzić można do czasu, bo jak się ma wybitnego pecha, to można sobie nagrabić.Auto bez przeglądu, które spowoduje wypadek ...hmm, chyba to nie jest za fajne.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5570 dnia: Wrzesień 12, 2017, 17:32:21 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
auta nie powoduja wypadkow, a druga sprawa to manie lub niemanie przegladu nie zmienia polisy OC,
gdybys mial 5 samochodow do oplcacenia przy drozejacym OC to tez bys zbiednial,
wystarczy,ze musze placic haracz za auto przejezdzajace rocznie w porywach do 1000km, to ze raz sie zdarzylo 5000km nic nie zmienia, bo wyjatek potwierdza regule
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5571 dnia: Wrzesień 12, 2017, 17:54:37 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Polisy może i nie, ale regresu już tak ;] Teraz pomyśl, że wjechałby w Ciebie były ministrant (właściciel sklepu komputerowego), pomimo nie Twojej winy wina byłaby Twoja, bo tego auta nie powinno być na drodze publicznej, zapewne dostałbyś też taki regres, że 5 samochodów musiałbyś sprzedać, żeby uregulować jego część, a przy okazji zrobiłbyś piekło wszystkim, którzy z jakiś powodów nie mogą zrobić przeglądu w swoim samochodzie, bo państwo pislamskie w ramach walki z wolnością obywatelską z zakresu rozporządzania swoim mieniem, w ramach odwetu za "swojego" na kolanie uchwaliłoby takie drakońskie kary za brak BT, że kapcie z nóg same by spadały. Oczywiście nie oznacza to, że tego nie zrobią, bo tutaj jeszcze tyle mieszkań i leków do rozdania, a pieniądze jakoś trzeba na to wyczarować.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5572 dnia: Wrzesień 12, 2017, 18:17:48 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
lepiej stresuj sie dalej swoja jazda, a o moja polisa sie nie martw - jakby wjechal we mnie aktualny ministrant (byly wlasciciel sklepu komputerowego) to bylaby moja wina nawet jakby jechal na bani bez przegladu i OC ,wiec przeglad mojego samochodu nic tu nie zmienia,
OC jest obowiazkowe, a przeglad jeszcze nie i zawierajac polise OC, ktora musze zawrzec nie podpisywalem oswiadczenia, ze auto posiada aktualny przeglad - nie ma nawet cienia podstaw do jakiegos wymyslonego przez twoja wyobraznie regresu, bo zadnej znizki za aktualny przeglad nie otrzymalem,
to jest proste jak budowa cepa
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5573 dnia: Wrzesień 12, 2017, 19:15:46 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Od jakiś 2 lat cały czas się stresuję gdy prowadzę samochód, wypatrując, czy przypadkiem w moją stronę nie zmierza jakiś nieszczęśnik, którego stać na kupno i utrzymanie 5 samochodów, ale jakoś zabrakło na BT. Bez tego nawet wczoraj miałbym ze 2 razy obity samochód, ale kaska duża by za to raczej nie wpadła :(
Gdyby na prawdę poseł w ciepie wjechał i sprawa trafiła do sądu to Jarosław jeden wie, kto ostatecznie byłby sprawcą. Chociaż pewnie by tam nawet nie trafiła, bo poseł zamachałby immunitetem i nic by mu nie zrobili...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 19:21:35 pm wysłana przez Gomulsky »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5574 dnia: Wrzesień 12, 2017, 20:04:08 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
zniesli im immunitet drogowy juz dawno, teraz borowiec albo żandarm zamacha ci pistoletem jak trafi cie wybraniec - to nie sa przypuszczenia, bo juz tak bylo wielokrotnie,
ale istota sprawy nie jest kto kogo puknie, tylko z czym sie wiaze brak BT - a nie wiaze sie z zadnymi konsekwencjami, chyba ze dasz sie oszukac, czyli wrobic czy tam zrobic z siebie frajera,

najciekawsze jest jednak to,ze nieszczesnik srajacy w gacie na mysl o przejechaniu 5km bez BT (i to w drodze na BT) mierzy ludzi wlasna miara imputujac im, ze skoro nie zaplacili z BT to na pewno sa takimi sierotami, ze zaczna rozbijac sie o inne samochody i w dodatku maja niesprawne auto,
porazajaca logika, sam JKM by sie ukorzył pod naporem takich argumentow, przeciez brak BT oznacza,ze samochod ich nie przeszedl, ergo jest nie sprawny i (jego wlasciciel) stanowi zagrozenie na drodze  <rotfl2>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5575 dnia: Wrzesień 12, 2017, 21:03:48 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Srałem w gacie, bo wtedy jeszcze nie miałem takiej wiedzy prawnej jak w tym momencie (choć wciąż nie jest nazbyt duża), po drugie samochód kupowałem 80 km od domu, a był on zarejestrowany w mieście, do którego miałem 160 km, więc w razie halo trochę ch**o byłoby dymać taki kawał, żeby odebrać DR. Prócz tego trzeba było przejechać przez kilka miejsc, w których często widywałem policję w owej miejscowości, co niepokoju wcale nie obniżało.
Rozumiem, że Ty z tych samych co wujek Janusz, który jeździł bez jednego hamulca na tylnej osi przez ponad rok bo na BT i tak jeździć nie trzeba, zmusiła go do tego konfiskata dowodu przez policję, swoją drogą w tym roku wychodzi mu butla w tym jego gracie, ciekawe czy i w tym wypadku podzieli Twój pogląd, że BT nie potrzebne <mysli> A samochodem, w którym wyszło BT w 2009r. po 7 latach postoju z marszu za***ł ~100 km/h w zabudowany, w zimie, na letnich oponach...
Samochód bez BT, z prawnego punktu widzenia jest nie sprawny i to, że jeździ, skręca, hamuje nie zmienia faktu, że legalnie nie może poruszać się po drogach publicznych, koniec kropka, a to czy brak pieczątki jest spowodowane rażąco złym stanem technicznym, czy sknerstwem właściciela nie ma żadnego znaczenia; luka w ustawie o UFG, to już tylko zaniedbanie ustawodawcy.
Z drugiej strony, jeśli żal dupę ściska o 160 zł na BT to, co sadzić o serwisie samochodu przez taką osobę, patrz stan techniczny owego pojazdu :|

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5576 dnia: Wrzesień 12, 2017, 21:22:37 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jezeli masz zbedne 160pln to chetnie przyjme i sprawa sknerstwa bedzie zalatwiona,
poki co OC kosztowalo o te 160pln drozej, wiec moja naturalna reakcja obronna bylo ciecie kosztow na auto, ktore sluzy zamiast przyczepki,
oszczednosci w kieszeni nie zostaly, bo poszlo 50- na mandat i wywalilo uszczelke pod glowica, a za darmo ich nie rozdaja, kluczy dynamometrycznych tez nie,
wystarczy, ze za auto od 3 lat rozebrane zaplacilem w sumie 1200pln - tutaj poszukaj luk w UFG,
to tez nie ma przegladu i szykuje sie kara w postaci podwójnej oplaty, kara za cos czego nie da sie zrobic, bo jak przejsc  przeglad bez drzwi,blotnikow i masek ?

powtarzam, nie mierz ludzi wlasna miara, to ze sam nie ogarniasz, nie znaczy Ja ze nie znam stanu swoich samochodow - tak sie sklada, ze znam doskonale i uzywam ich adekwatnie do ich mozliwosci

i koncze juz ta dyspute, widze ze inni slusznie juz to zrobili po zderzeniu z opowiesciami strasznymi,
ja naiwnie dalem szanse na sprostowanie, ale skoro do teraz nie zrozumiales, to juz nie zrozumiesz
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5577 dnia: Wrzesień 12, 2017, 21:25:00 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
A Tobie pozostaje życzyć, żebyś z tego powodu nie miał poważniejszych problemów.
dziękuję! zrobiłem kilkadziesiąt kkm autami bez przeglądu, miałem 2 stłuczki z mojej winy i najwiekszy mandat jaki za to w sumie dostałem, wynosił 400zł.
mam nadzieję, że mój limit szczęścia jeszcze się nie skończył.
btw. na żywo nie wyglądałeś na takiego wydyganego, jak tutaj na forumie. :P
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5578 dnia: Wrzesień 12, 2017, 22:22:18 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Po wcześniejszym tonie wypowiedzi miałem tylko podejrzenia, ale teraz mam pewność, że  "Twoja" widać ma hroniczną migrenę. Swoją drogą musisz mieć nieźle nasrane pod kopułą skoro aż tak szukasz czegoś, żeby postawić na swoim i powołujesz się przy tym na coś sprzed lat, a przy okazji na sprawę już dawno nie aktualną. Skąd inąd nie tak dawno musiałeś publicznie się ukorzyć i przepraszać za swoje chamstwo oraz wybujałe ego.
Ps. Macieju, wiem, że Ty to byś i na drugi koniec świata pojechał autem bez ważnego BT, ale niektórzy w tym i ja chciałbym przynajmniej jako tako żyć w zgodzie z żyć w zgodzie z prawem, tak żeby na pierwszy rzut oka nikt nie mógł się przypiepszyć. A Tobie pozostaje życzyć, żebyś z tego powodu nie miał poważniejszych problemów.

Tak, cierpię na migreny. Nikomu nie życzę. Kto też ma, ten wie że gorsze może być czytanie Twych postów.

Tak, publicznie przepraszałem i się tego nie wstydzę. Nie przepraszałem za chamstwo.

Co do aut bez BT, to brzydzę się takimi. Nigdy w życiu nie wsiadłbym do takiego auta. Nawet bym o tym nie pomyślał. A jeszcze 5km? Szacun że się odważyłeś.

Swoją drogą musisz mieć nieźle nasrane pod kopułą skoro aż tak szukasz czegoś, żeby postawić na swoim i powołujesz się przy tym na coś sprzed lat, a przy okazji na sprawę już dawno nie aktualną.

Nie szukałem, sam się tym chwalisz na publicznym forum.

A swoją drogą, to chyba mnie kilkukrotnie obraziłeś w swoich wypowiedziach. Robić coś z tym?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 22:28:21 pm wysłana przez utek »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #5579 dnia: Wrzesień 12, 2017, 22:36:00 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
btw. na żywo nie wyglądałeś na takiego wydyganego, jak tutaj na forumie.
Być może dla tego, że forum publicum staram się nie chwalić swoją aktywnością prawnie dyskusyjną, a wręcz przeciwnie ;]