Autor Wątek: odcinanie paliwa - problem  (Przeczytany 1142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

odcinanie paliwa - problem
« dnia: Luty 01, 2011, 02:06:24 am »

Offline Vornar0

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi[Van] Plus 1.6 MPI (klima, el.szyby, el.lusterka itp.)
Witam, mam problem w moim Atu 1.6 GSI. Mianowicie, gdy np. z powodu złego naciśnięcia sprzęgła/gazu samochód zgaśnie(o co nietrudno i nie wiem dlaczego:() to spowrotem musze odczekac minimalnie 2 min. aby je odpalić, tzn auto reaguje zapłon chodzi itp, ale jakby nie dostawał silnik paliwa. Prosze o pomoc. Z góry dzieki.

Odp: odcinanie paliwa - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2011, 21:51:47 pm »

Offline grysza14

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Mężczyzna
Ja miałem podobny problem. Wpierw zaczynało się od przerw w dostawie paliwa, a po miesiacu nawet że raz działa, a późneij nie. W moim przypadku był to efekt padnięcia pompki. Akurat wtedy robili to w warsztacie, gościo mówił, że coś podkręcił coś wymienił i działa juz rok :) Wg mnie wina pompki

Odp: odcinanie paliwa - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 21:51:10 pm »

Offline Vornar0

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi[Van] Plus 1.6 MPI (klima, el.szyby, el.lusterka itp.)
Dalej mi tak robi, zobaczę z tą pompka co emchanik powie, dodatkowo mam taki problem, że auto mi rwie(gdy np. na luzie przygazuje na 2 tys. obrotow i trzymam pedał w tym samym miejscu to obroty mi skaczą do 1,5 tys. i spowrotem do 2 Przeszkadza to w czasie jazdy bo samochod się po prostu źle prowadzi.. Filt paliwa wymieniony na nowiutki, wczesniej mi samochod tak nie rwał, ale obroty byly również nie równe. Dzieki z góry za pomoc