Autor Wątek: Spoty  (Przeczytany 117264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Spoty
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 01, 2012, 00:52:52 am »

Król Julian

  • Gość
Jak widać z organizacją tu kiepsko, nawet baaaardzo... Same żale, pretensje, czasem gorzej jak dzieci. ''Bo Ci się spotkali i nie powiedzieli..." I czasem wcale się ''Im'' nie dziwię...Czytacie czasem sami co piszecie? Czy mam cytować? Nie wiem, jest tu jakiś moderator czy osoba odpowiedzialna za to? Chyba nie...
Póki co to taką formą tematu, oraz poziomem wypowiedzi nikogo nie zachęcicie do wspólnych spotkań. Wręcz przeciwnie... Niektóre rzeczy załatwiamy na PW, lub w 4 oczy... Istnieje coś takiego u Was jak netykieta?
Może co niektórzy nie wiedzą o jej istnieniu? Dla przypomnienia....
NETYKIETA - zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w sieci...
Załóżmy, że chciałbym zawitać na spot... Jak wygląda tu kwestia organizacyjna jeśli narzekacie, że ktoś spotyka się (nie wnikam kto co i jak, mało istotne) za waszymi plecami? Jakieś info organizacyjne? Cokolwiek? Co za auta przyjechać mają? Jakie są mile widziane? Bo z dotychczasowych postów generalnie nic nie wywnioskowałem szczerze mówiąc...  :]


Odp: Spoty
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:36:38 pm »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE
Rady możesz dawać ale tu każdy zrobi tak jak uważa. Jak nie pasuje to zaloz własna sekcje i baw się w organizacje spotkań jak taki cwaniaczek z ciebie  ;>

Odp: Spoty
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:10:32 pm »

Król Julian

  • Gość
Rady możesz dawać ale tu każdy zrobi tak jak uważa


No tak, to już mówi samo za siebie... Jeśli każdy robi jak uważa, to w jaki sposób cokolwiek zorganizować?
Chyba spotkania polegają na tym, żeby umieć się jakoś dogadać, spotkać, pogadać...
Z takim podejściem to moim zdaniem nic się nie osiągnie. Inni jakoś umieją się zorganizować, spotykają się...
Nie dało Ci to do myślenia?

Odp: Spoty
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:13:03 pm »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE
Jesteś nowy więc nie o wszystkim wiesz. Odpowiem więc w skrócie. Sekcja umarła, nie będzie spotkań, a liroy to uj. Tyle <lol2>

Odp: Spoty
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:16:01 pm »

Król Julian

  • Gość
Z taką organizacją nie dziwię się wcale że padła  <mysli>
Nikt nic nie robi, nie ma chętnych to cóż... Jak to mówią... Kijem Wisły nie zawrócisz....

Odp: Spoty
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:19:12 pm »

majk

  • Gość
a liroy to uj. Tyle <lol2>
a ciebie na czym wyjebał?

Odp: Spoty
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:23:11 pm »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE

a ciebie na czym wyjebał?
[/quote]

Na częściach do polozeza, miał przetargac ale przyjechał bez nich i mi lakiernie w garażu robił. Jak go jeszcze raz zobacze...

Odp: Spoty
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:27:41 pm »

majk

  • Gość
...
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 19:05:13 pm wysłana przez majk »

Odp: Spoty
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 03, 2012, 13:04:07 pm »

smerf

  • Gość
witam, widzę że nie tylko ja zostałem oszukany przez tego kolesia......  miałem okazje robić z nim interesy.... dostał kasę za kierownice od malucha później kontakt się urwał. Ktoś powinien się nim zająć, przeglądając różne fora motoryzacyjne zauważyłem że oszukał wiele osób. Mam znajomości w policji i podobno wasz ,, kolega " jest bardzo znany toruńskiej policji..... bez prawka śmiga a jego samochód jest nie zarejestrowany i niema OC. Jak wrócę do torunia to odwiedzę tego cwaniaka
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 13:06:40 pm wysłana przez smerf »

Odp: Spoty
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 03, 2012, 14:47:25 pm »

Offline liroy

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Mężczyzna
A ja słyszałem że twój maluch jezdzi bez dowodu rejestracyjnego masz lewe prawko z ukrainy i jesteś znany dla policji w całym kraju hahahahahahaha.Nie wspomne że w naszym pięknym kraju jest ochrona danych osobowych :).Btw jaka kierownica ?? :) . Nie wiem nawet czy się znamy.A jeżeli chodzi o przed mówców to żadnych pieniędzy nie brałem miałem coś przywieść ze złomu i dopiero wziąść gotówke ale nie moja wina że danej częsci nie było :).Lub się nie zgrało tak jak z majkiem który chciał przepustnice która w sumie u mnie leży tylko mu jej nie dostarczyłem.A ty smerf kto ty jesteś i o jaką kierownice ci chodzi?

Odp: Spoty
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 09, 2012, 17:29:49 pm »

Król Julian

  • Gość
Z tego co widzę, tematy typu 'Spoty' nie mają tu chyba najmniejszego sensu... Cóż, życie....

Odp: Spoty
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 14, 2012, 00:54:34 am »

Offline wiking

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 GLE
żadnych pieniędzy nie brałem miałem coś przywieść ze złomu i dopiero wziąść gotówke ale nie moja wina że danej częsci nie było

A to fakt, kaski nie brałeś durniu. Trzeba było poinformować, że nie masz części debilu, ale widocznie jesteś zbyt głupi (zresztą na takiego również wyglądasz).

Odp: Spoty
« Odpowiedź #432 dnia: Kwiecień 08, 2013, 15:37:53 pm »

Offline Modlina125p

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 125p MR 1990
Witam. 7 Kwietnia 2013 roku odbył się spot w Kcyni. frekwencja nie była wielka,były dwa DF i Zastava.. Ale nie o ilość chodziło...
To był festyn w szkole podstawowej. Odbywała się zbiórka pieniążków na rzecz chorego 12 letniego chłopca.. Nasza funkcja polegała na tym,że woziliśmy osoby za opłatą na terenie Kcyni. Pieniążki oddaliśmy dyrektorowi szkoły,chłopacy obecni zostali ugoszczeni kawą,kiełbaską z grilla itp.
Chciałbym serdecznie podziękować ekipie SZPRYCHY i Panu z BIAŁEJ ZASTAVY ;-) Jestem Wam ogromnie wdzięczny,że znaleźliście czas i chęci...
Zdjęcia wkrótce..Pozdrawiam

Modlina

Odp: Spoty
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpień 22, 2017, 14:00:24 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4120
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Czy ktoś tu w ogóle jeszcze działa?  <co>
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Spoty
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpień 24, 2017, 07:21:48 am »

Offline mlody

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 96r. L98 1.8Gli 16v/kombi 00r. 92u 1.6gli 16v/2xE30 Touring 93r. 1.8IS
Jak sie komuś przypomni to jo ale sam na fb założyłem grupe fso kujawy i tam jest ta sama sytuacja tez kazdy ma to gdzieś.
Cytat: Fasola
Co tam groki, el lusterka, szyby, grzane dupy, wspomaganie itd itd je*ać, EL w Vinie się liczy