Autor Wątek: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r  (Przeczytany 26791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« dnia: Marzec 22, 2011, 17:58:09 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Sekcja Podkarpacka klubu FSOPTK.pl

ma zaszczyt zaprosić użytkowników forum PTK na piknik FSO
 który odbędzie się w dniach
29 kwietnia 2011 – 3 maja 2011
w miejscowości Słonne koło Dubiecka.


Na uczestników zlotu czekają atrakcje:
biesiada do białego rana przy dobrej muzyce i biwakowym klimacie
niepowtarzalna okazja oglądania ciekawych pojazdów
konkurencje z nagrodami



Posiadanie polskiego samochodu nie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w zlocie czego dowodem są ostatnie edycje imprezy, dlatego też zapraszamy serdecznie wszystkich którzy cenią przedewszystkim dobrą zabawę.


Usunięto dane osobowe
/ Excalibur#1937


W tytule przelewu należy KONIECZNIE wpisać numer rejestracyjny samochodu oraz ksywę kierowcy.
Wpłat należy dokonywać do dnia 20 kwietnia dlatego że przelewy dojdą 21 a to już jest czwartek a na piątek 22 jestem umowiony z właścicielem pola namiotowego.[/b][/size][/color]

Wszelkie informacje :

Usunięto dane osobowe
/ Excalibur#1937


                  ZAPRASZAMY !

http://www.youtube.com/watch?v=mt_j-iQRwYM




!!! AKTUALIZACJA !!!

Poniżej szczegółowe dane odnośnie terminów, zasad i kosztów imprezy:

Impreza odbywa się w miejscowości Słonne , 6km na południe od Dubiecka.
W dniach 29 kwietnia 2011 do 3 maja 2011r
Początek imprezy jest planowany na 29 kwietnia 2011 - godz 18:00

Na Słonnym obowiązuje kilka prostych zasad dzięki którym łatwiej zapanować nad całokształtem imprezy i zachować względny spokój i porządek.

- Obowiązuje całkowity zakaz niszczenia pola namiotowego (czyli zero jakichś popisówek na trawce)

- Obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia samochodów po alkoholu , o imprezie bedzie powiadomiony lokalny komisariat i będą wzmożone patrole w tej okolicy - nie "przeciwko nam" ale po to aby osoby postronne nie zakłócały nam spokoju imprezy. Co sprawdziło się na ostatnich edycjach. Stróże prawa są do nas bardzo przyjaźnie nastawieni i chętnie służą pomocą.

- Obowiązuje "względna cisza nocna" (wyjątkiem jest pierwsza noc - patrz punkt następny) czyli możemy nawet słuchać muzyki aż nam uszy popękają, jednak pamiętać należy że nie wszyscy zostają 4-5 dni i wyjazd następnego dnia rano w 300-400km trasę po nieprzespanej nocy nie należy do najprzyjemniejszych.

- Tradycją jest że w pierwszą noc obowiązuje całkowity zakaz spania :) - osoby które odważą się usnąć w pierwszą noc zanim wzejdzie słońce będą srodze ukarane a fantazja rozochoconych imprezowiczów nie zna granic. Nie jest to rzecz straszna - jednak zapobiega przysłowiowemu "uwaleniu się na amen" :)

- Jako że piknik odbywa się pod "patronem" marki FSO , uprasza się uczestników o ustawienie swoich samochodów zgodnie z wytycznymi "kierownika tego bałaganu" czyli towarzysza Stingerka - nie jest to w jakimkolwiek aspekcie dyskryminacja a chodzi o ład i porządek przy robieniu np pamiątkowych zdjęć. Tradycją jest że samochody FSO stoją z jednej strony pola namiotowego natomiast auta innych marek ustawiane są vis a vis przodami do siebie tak aby pomiędzy autami było przejście. Ułatwia to organizacje miejsca - namioty są ustawiane pomiędzy FSO a brzegiem sanu tam też jest "centrum imprezy" wszelkie ogniska, grille ławeczki itd.

- Opłata za wjazd na pole namiotowe jest jedna, stała ,jednorazowa i wynosi 25zł (+/- 1zł ale to kwestia negocjacji) statystycznie wychodzi 5zł/osoba/doba - co jest bardzo konkurencyjną ceną bo gdybyśmy chcieli korzystać z ogólno dostępnego cennika wychodzi po jakieś 10-12zł za osobę/dobę.

- Opłatę należy wpłacić NAJPÓŹNIEJ do 20 kwietnia na podany na końcu numer konta.
W tytule przelewu należy koniecznie i bezwzględnie umieścić NUMER REJESTRACYJNY SAMOCHODU oraz Ksywę kierowcy. Przy wjeździe będzie osoba ze sporządzoną listą. Każda osoba przy wjeździe na pole namiotowe zobowiązana jest do złożenia podpisu na wyżej wymienionej liście. Nie mylić z formą jakiejś biurokracji, lista taka jest przekazywana właścicielowi pola namiotowego - umożliwia to identyfikacje osób postronnych na polu namiotowym więc w razie czego "to nie my"

- Opłata powyższa nie podlega zwrotowi w przypadku niezjawienia się osoby zainteresowanej.


- Osoby które chcą się oddalić z pola namiotowego KONIECZNIE muszą poinformować o tym któregoś z uczestników i "kierownika tego bałaganu" zwłaszcza po zmroku. Nie daleko jest rzeka a w nocy nie trudno o kłopoty  - chodzi o bezpieczeństwo a doświadczeni nieciekawą sytuacją na jednej z imprez chcieliśmy wszelkie niebezpieczeństwa wyeliminować. Czyli absolutnie żadnych Focho szwędaczy po ciemku. Przyjeżdżamy razem i bawimy się razem.

- W Rzeszowie i Przemyślu są organizowane ekipy , pozwala to zebrać osoby spoza regionu w jednym miejscu i  w kolumnie zaprowadzić na miejsce.

Wszyscy przyjezdni którzy zdążą zbierają się o godz 17:00 pod barem "Pod Semaforem" niedaleko Dynowa (wiekszość wie gdzie to jest więc podłączenie sie do którejś ekipy spowoduje że nikt nie pobładzi)
Stamtąd rusza cała kolumna przez Dubiecko i Wybrzeże aż na Słonne. Gdzie planowany przyjazd jest około 17:30
Od 17:30 do 18:30 będzie wypełnianie listy i organizacja miejsca pikniku (elektryka oświetlenie rozstawienie samochodów i namiotów)


Kilka przydatnych informacji na podstawie doświadczeń z poprzednich imprez:

Co warto zabrać:
- ciepłe ciuchy i ogólnie sprzęt który pozwoli nam przetrwać ewentualną chłodną noc.
- namiot - chociaż spora część osób świetnie sobie radziłą wewnątrz samochodów to 4 noce spędzone w aucie to średnia frajda - przynajmniej dla mnie - jednak jak ktoś lubi - nikt nie bedzie miał nic przeciwko.
- Bezapelacyjnie czajnik elektryczny i latarkę
- Przyda się także chociaż jedna butelka 5L po wodzie mineralnej - wodę pitną mamy oddaloną o około 100 metrów od miejsca pikniku w łaźni - dlatego spory zapas wody na kawę herbatę czy inną chińszczyznę w proszku przydaje się bardzo... zwłaszcza rano.
- Grill - jeśli ktoś dysponuje
- Przedłużacze - im więcej tym lepiej, im dłuższe tym lepiej.
- Stolik turystyczny/leżak krzesełko to też bardzo przydatne rzeczy. (chociaż stare fotele samochodowe też się świetnie spisują :)

Wszelkie informacje i pytania proszę zadawać w tym wątku (unikniemy dublowania się pytań a proszę mi wierzyć - odpisywanie 20 osobom na maila lub gg na to samo pytanie jest denerwujące :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2020, 12:26:44 pm wysłana przez Excalibur#1937 »

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2011, 18:48:24 pm »

Offline kapsel

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 268
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo 740
ale za to mamy zdublowany temat.
OBRsOWO- ośrodek badawczo rozwojowy samochodów osobowych w obrowie

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2011, 18:18:31 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Od Stingerka : 

LISTA CHĘTNYCH:

"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2011, 18:11:50 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Pytanie do sekcji Rzeszowskiej, co do wyjazdu na Słonne to się jeszcze ustali z którego miejsca i o której godzinie wyjedziemy? Pasuje zrobić spota tydzień przed żeby wszystko ustalić i pojechać konwojem, chociaż to chyba oczywiste ;]

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2011, 18:14:19 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
 Wydaje mi się że z podpromia będzie najlepiej wyjechać naszą grupką, a potem spotkać całą resztę pod semaforem. i stamtąd na słonne już całością ;)
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2011, 19:11:18 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Koledzy ja jadę na pewno, a jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to może pochwalę się nawet moim klasykiem:)

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2011, 19:24:48 pm »

siostra:)

  • Gość
Tak tak Słonne juz coraz bliżej ;P zostalo zgodnie z Stingerka obliczeniami :D 25 dni
Ja tez będę napewno juz nawet wolne w pracy sobie wzięłam, bo co to za Słonne beze mnie :D

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2011, 19:48:01 pm »

!!!EmZi!!!

  • Gość
ja sie tez oczywiscie wybieram bo te imprezki sa w ch.. wypasione jezeli wyrobie sie to nawet pokaze sie moim poldaskiem na 18" koleczkach :):):) panowie wiecej mobilizacji wpisywac sie wpisywac :) :D:D:D

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:04:16 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Ja też się wybieram:) W najbliższych dniach napiszę w ile osób jadę i na ile dni:) Mam nadzieje że nie będę jedyny ze świętokrzyskiego:)
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:22:37 pm »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
Cieszę się, że przejawia sie zainteresowanie :)

Proszę natomiast osoby które przybędą z dalszych zakątków Polski o kontakt ze mną na PW - bo napewno odbiore was z wjazdu do Rzeszowa by nikt sie nie musiał błakać/plątać po Rzeszowie -> pojedziemy na podpromie (no chyba, że kazdy trafi bezproblemu) :)  a nastepnie juz całą ekipą w strone Słonnego.

Dlatego prosze o wpisywanie sie w temacie i mobilizację  (to juz tylko 25 dni) :):)
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:27:46 pm »

siostra:)

  • Gość
Mam nadzieje że nie będę jedyny ze świętokrzyskiego:)
a nawet jak bedziesz to i tak Ciebie przyjmieny z otwarymi rękami i przywiatamy kiełbasą i wódką:D :D

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:30:26 pm »

Offline KubaPsk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU+ '98r. 1.6GLI
Ja panowie prawdopodobnie też pojadę przez Rzeszów :) bo tak samemu to lipa trochę a konwojem to elegancko to wygląda :) pedrogsi#1961 będziemy w kontakcie :)
Trzy genialne stwierdzenia które idealnie do siebie pasują :D
Basta - "Nic się nie ryj"
Zoltan#1930 - "Będzie dobrze"
Stingerek - "Dogadamy się" :D

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2011, 20:48:03 pm »

Offline R9

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 39
Widzę, że jestem już na liście  :D to dobrze. Planuje wpaść, choćby na jeden dzień, a i może się zdarzyć, że pociągną ze mną ze dwie osoby spoza forum.

Jeśli się ktoś wybiera na Słonne z Wrocławia, to proszę o kontakt, bo możliwe, że też będę jechał właśnie stamtąd.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 20:48:43 pm wysłana przez R9 »

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:27:07 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
przywiatamy kiełbasą i wódką
Hehe, a to jakiś nowy zwyczaj:) ja słyszałem że się wita chlebem i solą:D
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:51:48 pm »

Offline szczepannn

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 33
Nawet ja już fure szykuje..... :) I na pewno z przemyśla jedzie spora ekipa i nie zawiedziemy. Jak sie stingerowi ban skończy to pewnie się odezwie.

Takie małe spyphoto:



I z tego co słyszałem to każdy ma jakiś "tajny projekt" którym chciałby sie na słonnym pochwalić :)

ja będe i ze Stingerem pierwsi na pole wjeżdżamy i ostatni z niego wyjeżdżamy !

24 dni pedro :)

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2011, 21:55:01 pm »

Offline szczepannn

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 33
Aha punkt zborny w tym roku z przemyśla tradycyjnie - stacja gazowa ostrów ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 21:57:54 pm wysłana przez szczepannn »

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2011, 22:12:26 pm »

Offline pigini

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Caro+/- ? 1,4 16v 1994
Oczywiście też się pojawię :) chętnie podprowadzę na Podpromie osoby wlatujące do Rzeszowa od strony Lublina i Warszawy ;)
Znaczy krajową 19 i 9 ;)
Jeśli nie potrafisz naprawić czegoś młotkiem, masz problem natury elektrycznej.

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2011, 07:47:36 am »

Offline pies

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
Ja oczywiście już też grzeję opony, chłodzę piwko i czekam na wyzwanie od każdej Betki :)
był 2xPN Caro 1.6GLI, Caro+ 1.6GLI,
Atu+ 1.6GSI:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/9573
Jest: PN Caro->Borek 1.6 K16 -> 1.8 K16:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_Caro/85927

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2011, 09:28:41 am »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
To pasuje się tez wpisać ze jade :)

Aha punkt zborny w tym roku z przemyśla tradycyjnie - stacja gazowa ostrów ?
   

tak tak jak zawsze :D

Odp: PODKARPACKI PIKNIK FSO - SŁONNE - 29 IV - 3 V 2011r
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 05, 2011, 09:50:43 am »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
pigini - Mowisz, że odbierzesz chłopoków z krajowej 19 i 9 i przyjadą pod eskortą "Policji" na podpromie :)
The Worst Foe Lies Within The Self....