Autor Wątek: VII Ogólnopolski Zlot Aut Wyprodukowanych przez FSO - Czerniewice 2011  (Przeczytany 4363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ajk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 208
    • 90' SLE
VII OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUT WYPRODUKOWANYCH PRZEZ FSO
16-17 lipec 2011, Podkońska Wola, Gmina Czerniewice (woj. łódzkie)

Google : http://tinyurl.com/3t9zrnt

Zlot jest dwu dniowy, jak zawsze trzeci weekend lipca. Impreza odbywa się w miejscowości Podkońska Wola w gminie Czerniewice prawie w centrum Polski.

Impreza ma charakter biwakowy, nocujemy we własnych namiotach, przyczepach kempingowych, najtwardsi nie rozstają się ze swoim FSO nawet podczas snu :).

Podczas zlotu będzie można uczestniczyć w szeregu konkursów/konkurencji z nagrodami, zapraszamy do zapoznania się z planem imprezy (dostępnym w osobnym wątku) oraz poszczególnymi atrakcjami zlotu.

W obrębie obozowiska jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepików (czynnych również w niedzielę - od 9.00) więc nie ma potrzeby zabierać prowiantu z domu. Przewidujemy również garkuchnię na terenie imprezy.

Na terenie obozowiska będzie ujęcie wody (nie zdatnej do picia) oraz TOI-TOIki, będą też gniazdka 230V by można było sobie podłączyć np. czajnik, ładowarkę telefonu.

Przy wjeździe będzie specjalna tablica informacyjna z regulaminem porządkowym zlotu, prób sprawnościowych, oraz innymi istotnymi informacjami.

Impreza trawa cyklicznie od 2003, pierwsze spotkania odbywały się pod hasłem zlotu FSO Polonez Tuning Klubu, w 2005 roku do organizacji włączyły się inne kluby zrzeszające miłośników polskiej motoryzacji. Od tamtej pory impreza jednoczy posiadaczy zabytkowych już modeli i zapaleńców działających w idei w starym ciele młody duch...


Dodatkową atrakcją jest spotkanie inżynierów pracowników kierowców powiązanych z FSO wchodzących w skład Klubu Pracowników i przyjaciół FSO.   
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 13:04:23 pm wysłana przez ajk#1212 »