Autor Wątek: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)  (Przeczytany 2512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« dnia: Maj 31, 2011, 23:50:09 pm »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
Jest ktoś mi wstanie obejrzeć o Caro i obadać je dobrze zwłaszcza buda, stan mechaniczny schodzi na dalszy plan. no chyba ze to kogoś z klubu, kontakt w temacie lub na PW

http://otomoto.pl/polonez-caro-1-4-gli-C18943812.html


Moda proszę o wygaszenie po 20 czerwca.
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2011, 00:34:49 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
podzwonię - podjadę - powiem. daj nam czas :)


Ale jeżeli szukasz roverka w tych pieniądzach - kolega z sekcji sprzedaje:

http://www.ogloszenia.przemysl.pl/64746

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:10:16 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Dzwoniłem właśnie do gościa i powiedział że niby ktoś już dał zaliczkę za niego, ale że to nie jest jeszcze pewne czy go weźmie.
W każdym razie wieczorkiem jadę razem z PedroGsi obczaić tego poldka. Jak wrócimy to zdam relacje co to auto jest warte.

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2011, 17:55:26 pm »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
Czeka ma info, mam w swojej okolicy zaklepane atu-wke ale to Caro chodzi mi po głowie...
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2011, 23:14:47 pm »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
mateo#1939 - bylismy dzis ogladnać to auto i przejechac sie nim! Skoro stan techniczny idzie na 2gi plan wiec BLACHARKA - od spodu auta nie widac zbyt duzej korozji powiedziałbym ze jest w stanie 4+ zgnite miał tylko te wejscia na podnosnik i jakies tam drobne ogniska rdzy było widac nic takiego strasznego! podłuznice ok! teraz nadwozie - pod Ori raczej wszytko zjedzone - błotniki przednie do wymiany drzwi raczej tez co prawda ktorej tam sie jeszce uchowały ale do gruntownego zrobienia! błotniki tylnie klapa i reszta nawet tego co widac po zdjeciach pogryziona i zaprawiona no ale do zrobiania na gwałt! Dach klapa i blotnik tylni lewy do malowania odchodzi lakier bezbarwny!
teraz stan techniczny - co mnie zszokowalo nie huczy most ani skrzynia cichuttttkooo! ale silnik jak na ten stan licznika to nie wyrabia - cosik sie tłucze to raz i raczej brak mocy ewidentny! rozrzad do zrobiania! Kołkami tym nie zamieli :D hamulce tez do robienia nie dosc ze słabo hamuje to sciaga na lewo! taki raczej krótki opisik jakbys miał jakies pytania wal smiało
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2011, 00:34:02 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
mateo#1939 - bylismy dzis ogladnać to auto i przejechac sie nim! Skoro stan techniczny idzie na 2gi plan wiec BLACHARKA - od spodu auta nie widac zbyt duzej korozji powiedziałbym ze jest w stanie 4+ zgnite miał tylko te wejscia na podnosnik i jakies tam drobne ogniska rdzy było widac nic takiego strasznego! podłuznice ok! teraz nadwozie - pod Ori raczej wszytko zjedzone - błotniki przednie do wymiany drzwi raczej tez co prawda ktorej tam sie jeszce uchowały ale do gruntownego zrobienia! błotniki tylnie klapa i reszta nawet tego co widac po zdjeciach pogryziona i zaprawiona no ale do zrobiania na gwałt! Dach klapa i blotnik tylni lewy do malowania odchodzi lakier bezbarwny!
teraz stan techniczny - co mnie zszokowalo nie huczy most ani skrzynia cichuttttkooo! ale silnik jak na ten stan licznika to nie wyrabia - cosik sie tłucze to raz i raczej brak mocy ewidentny! rozrzad do zrobiania! Kołkami tym nie zamieli :D hamulce tez do robienia nie dosc ze słabo hamuje to sciaga na lewo! taki raczej krótki opisik jakbys miał jakies pytania wal smiało


Cytuj (zaznaczone)
Ale jeżeli szukasz roverka w tych pieniądzach - kolega z sekcji sprzedaje:

http://www.ogloszenia.przemysl.pl/64746

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: do ludzi z rzeszowa (ogledziny auta)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2011, 08:27:13 am »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
pedrogsi#1961 dzięki serdecznie czyli raczej nici z niego, szkoda tego kompletnego orcari. To atu które mam ustawione zdrowe jak dzwon, ale gsi... trzeba będzie robić przekładkę.

Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil