Autor Wątek: Swiatla od wstecznego  (Przeczytany 3170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Swiatla od wstecznego
« dnia: Styczeń 27, 2004, 08:33:15 am »

Tebodin#1426

  • Gość
Kilka dni temu zauwazylem ze nie swieca mi sie swiatla od wstecznego. Sprawdzilem bezpieczniki, ale sa w porzadku. Nie wierze ze obie zarowki na raz sie przepalily, wiec moze mi podpowiecie gdzie mam szukac przyczyny :?:  :|

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2004, 10:06:56 am »

kowal

  • Gość
W skrzyni biegow jest przelacznik ktory wlacza swiatla wstecznego, ja zrobilem przy okazji tlumika :)

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2004, 11:11:20 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
To i tak jeszcze nie największy problem. U mnie kiedyś nie gasły. Doliczając do tego jeszcze piszczki w tylnych lampach to można było %$#%$ dostać. Po wymianie wyłącznika wszystko wróciło do normy.
Tak BTW jednak w pierszej kolejności poleciłbym jednak sprawdzić żarówki. NIby mało prawdopodobne ale po 5 minutach roboty będziesz miał pewność.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2004, 13:20:55 pm »

Woj-o#772

  • Gość
Żarówki w caro/atu sprawdzić to jest 2 minuty roboty a pod auto włazić nie trzeba. A jak dobre to już tylko wyłącznik (mogły też spaść z niego kabelki - notorycznie mi to się w malcu działo :) , bo zawsze jak zakładałem to nie miałem pod ręką kombinerec co by przygiąć konektorek, który luŹno wchodził :D )

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2005, 21:16:00 pm »

Michał

  • Gość
Witam mam taki problem nie dziala mi swiatlo wstecznego zarowki dobre bezpieczniki tez moze mi ktos tak bardziej dokladnie jak dla amatora napisac gdzie szukac tego przelacznika przy skrzyni?? poldek jest z 95 roku

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2005, 21:19:05 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
Cytat: "Michał"
Witam mam taki problem nie dziala mi swiatlo wstecznego zarowki dobre bezpieczniki tez moze mi ktos tak bardziej dokladnie jak dla amatora napisac gdzie szukac tego przelacznika przy skrzyni?? poldek jest z 95 roku


mówimy o czujniku cofania jest on na dole z tyłu skrzyni po prawej jej stronie  :mrgreen:
kolega Pier pisał wcze?niej o tym  ;)

Swiatla od wstecznego
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2005, 01:18:42 am »

ajk#1212

  • Gość
Miałem kiedy? podobny problem !
Wył?cznik przy skrzyni pod samochodem za?niedział (nie pomogło nawet WD-40)i wymieniłem go na new ,zrobiłem to na "krawężniku"-szybko i bez bólu!