Autor Wątek: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY  (Przeczytany 214385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1440 dnia: Kwiecień 19, 2015, 19:52:51 pm »

Offline jerzy_jerz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 130
fadromą go pewnie przestawiałes :)

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1441 dnia: Maj 25, 2015, 09:24:48 am »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
fadromą go pewnie przestawiałes
ta co Ty sam dojechał :D

a tu pare fotek z prac

oraz efekt piaskowania
 
piaskarka made in home :D

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1442 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:56:18 pm »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
ale tu cisza na tym forum  kiedyś tak nie było  ehh 

kolejna porcja fotek cos sie dzieje :D












Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1443 dnia: Wrzesień 13, 2015, 15:48:10 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Wiesz co,nie znamy się itd. nie widziałem nigdy na żywo tego twojego starego atu,ale jak tak patrzę na te fotki i stopień zaawansowania remontu,to się dziwię,że nie wziąłeś się za nie i nie wyremontowałeś,tylko poszło na szrot.Chociaż byś sobie całe wnętrze zostawił i by się teraz do tego przydało.

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1444 dnia: Wrzesień 14, 2015, 07:57:29 am »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
bo wtedy nie miałem tego całego sprzętu pewnie jak bym miał to atu by dalej jezdziło:)

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1445 dnia: Wrzesień 25, 2015, 19:40:40 pm »

Offline jerzy_jerz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 130
eee tam przejściówka lepsza :D niz nafaszerowane wzmacniaczami atu :P

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1446 dnia: Wrzesień 26, 2015, 09:15:09 am »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
e tam atu nie było az takie złe :D tu fotka znaleziona ze spotu na podpromiu 

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1447 dnia: Wrzesień 29, 2015, 20:22:34 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
Karpiu a jak tam sie moje kombi chowa ?  :P jakies zdjecia na forum by pasowało bo mi sie zatesknilo :P
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1448 dnia: Wrzesień 30, 2015, 21:54:28 pm »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
Karpiu a jak tam sie moje kombi chowa ?  :P jakies zdjecia na forum by pasowało bo mi sie zatesknilo :P
   hehe no jak narazie nie narzekam  moze os wrzuce  :)   a teraz  pokaże silnik z przejściówki chyba moze byc co ??






Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1449 dnia: Wrzesień 30, 2015, 22:20:57 pm »

Offline PiotrekSLE

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.5 SLE
W mojej taki silniczek by się przydał,oj przydałby się   :d

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1450 dnia: Październik 01, 2015, 01:08:52 am »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Może się powtarzam,ale szkoda,że to atu nie dostało takiej szansy  :( A co do tematu,to całkiem nieźle to wygląda,ale jak pamiętam z doświadczeń z "panem Ł" to jego vvc też na fotkach wyglądało tak ładnie,a potem mi się przyznał,że silnik trochę wyczyścił i pomalował aluminium srebrzanką.W końcu to był gruby projekt  <lol2>
Mam nadzieję,że tu jest zgoła odmiennie i gratuluję zapału,bo wygląda bardzo poprawnie.Gruntowne rozebranie budy bardzo mi się podoba,bo większość porobi to co widać,żeby jakoś wyglądało,a tu wszystko było rozkręcone.Zrobisz i wiesz co masz.
P.S kiedy rover po maskę  ]:->

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1451 dnia: Październik 01, 2015, 16:59:11 pm »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
P.S kiedy rover po maskę 
never :D  miałem jedengo i nigdy wiecej rovera ;)  nie mam przekonania do tego papierowego silnika :D


Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1452 dnia: Październik 01, 2015, 20:27:11 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No patrz,jak to się świat zmienia.Ty już się wyleczyłeś z rovera,a np. kolega Pold20,do tej pory unikający rovera jak ognia,po kupieniu legendarnego 1.4 GTI myśli już powoli o wpakowaniu w niedalekiej przyszłości 1.8 turbo.Kto by to pomyślał.To teraz tylko czekać,jak się święty przekona.Wtedy,to bym chyba nawet do kościoła poszedł i w tej intencji na tacę rzucił,czego nie robię od prawie 10 lat.I tak to się właśnie kręci do przodu.Jedni się wycofują z rovera,inni dopiero zaczynają i leci.Ja też byłem wiece zaskoczony swego czasu,że ten legendarny silnik wcale nie jest tak niesamowity,jak wieść gminna niosła.Przez okres produkcji caro narosła niejako legenda tego silnika,bo sam pamiętam to z czasów,kiedy mi nawet przez myśl nie przeszło,żeby poldkiem jeździć,jak się dużo ludzi podniecało tym silnikiem.Ale mi tam pasuje,nie jeżdżę jak wariat,bo to już nie ten wiek,a silnik ma dźwięk fajny i zawsze to ładniej wygląda pod maską,choć silnik GSI też zawsze mi się podobał.Tym bardziej sprężarka od klimy ciut uroku dodaje i na pierwszy rzut oka nie pomyśli się,że to stare ohv.
A jak już się produkuję,czego tu dawno nie robiłem,to dziś byłem okazyjnie na złomie,akurat bebeszyli caro klekota i o dziwo miał szyby w prądzie,ale jak na złość,tylko jeden elektryczny mechanizm (lewy) bo komuś widocznie prawy padł i zastąpił korbotronikiem.Przełączniki te stare,w "półeczce" w konsoli,pierwszy raz to żywo widzę.Zawinąłem jeszcze tylko klakson z żelowym FSO,bo to zawsze rzadkość i w sumie nic więcej nie było.Autko miało orginalny fabryczny szyber,ale ćwoki na złomie zdążyli już rozwalić szybę i po ptokach,a szkoda,bo bym to za grosze wziął.Potwierdza się to,co zawsze mówiłem,że nie trzeba by nic robić,tylko po złomach jeździć,bo może sie coś trafić.

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1453 dnia: Październik 01, 2015, 22:15:31 pm »

Offline PiotrekSLE

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.5 SLE
No tych złomach to teraz też już coraz mniej poldków jest. Choć jak przedwczoraj pojechałem to akurat jeden świeżo przywieźli ,a wczoraj kolejnego.
Nic ciekawego w nich nie bylo :( Troche pierdół wziąłem ,ale żadnych lalytasów niestety

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1454 dnia: Październik 02, 2015, 08:23:55 am »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Bo to też zależy,w jakiej kto mieszka części kraju.Akurat w świętokrzyskim,gdzie ja mieszkam i w podkarpackim (które to województwa są przez resztę kraju uznawane za najbiedniejsze) poldków jeździ jeszcze całkiem sporo.Praktycznie nie ma dnia,żebym jakiegoś nie spotkał.Na tym złomie,na którym byłem,to leżały chyba ze 2 mosty od poldka,więc wcześniej musiały być dwa poldki.

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1455 dnia: Październik 02, 2015, 10:41:01 am »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Faktycznie jak ja wsadzę rovera to gońcie mnie z wodą święconą oraz odprawiajcie egzorcyzmy. jest tyle ciekawszych silników że musiałbym być desperatem żeby pakować rovera ;)
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1456 dnia: Październik 02, 2015, 12:08:41 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Przełączniki te stare,w "półeczce" w konsoli,pierwszy raz to żywo widzę.Zawinąłem jeszcze tylko klakson z żelowym FSO
Mam nadzieję, że półeczkę z przyciskami też zabrałeś :) ? jak w niskich pieniądzach to zabierałbym całe pozostałości po el. szybach :)

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1457 dnia: Październik 02, 2015, 16:32:19 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Zabrałem półeczkę,tylko ktoś (złomiarze) to wyrwał na chama,bo kable trzeba było wyciąć,jak to na złomach.To było jakoś przyklejone do konsoli,czy jak,ze cały dół został na miejscu,a góra wyrwana.Ale raczej nie sprzedaję przełączników,bo mi się w drzwi przydadzą.No chyba,że ktoś by się chciał za plusowe zamienić,bo może się komuś nie podobają  :P

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1458 dnia: Październik 02, 2015, 20:20:07 pm »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
kolega Pold20,do tej pory unikający rovera jak ognia,po kupieniu legendarnego 1.4 GTI myśli już powoli o wpakowaniu w niedalekiej przyszłości 1.8 turbo
Prędzej się ożenię. Poza tym jeszcze dwa polonezy czekają więc trochę minie zanim wrócę do rovera.
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: ROZMOWY NA TEMAT OGÓLNY
« Odpowiedź #1459 dnia: Październik 11, 2015, 23:32:57 pm »

Offline karpiu19_88

  • http://tom-blach.cba.pl/
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 303
  • Płeć: Mężczyzna
    • BYŁ - Polonez Atu Plus 1.4 GTI 16V jest Polonez Przejściówka 1.5 SLE 91.r polonez kombi 1.6 99 r
    • Kompleksowe remonty dachów
Karpiu a jak tam sie moje kombi chowa ?   jakies zdjecia na forum by pasowało bo mi sie zatesknilo
   no w kombi troszke sie pozmieniało :) 
 

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 23:35:17 pm wysłana przez karpiu19_88 #1960 »