Autor Wątek: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI  (Przeczytany 51070 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 16, 2022, 19:05:55 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Ciekawie to teraz wygląda, bo ostatni post z 2015 roku informował o chęci sprzedaży auta, a tu po siedmiu latach info, że auto nadal w tych samych rękach. Ale to dobrze, bo tylko byś potem żałował sprzedaży, uwierz mi. A takiego już nie kupisz, a przynajmniej nie tanio. Nie wiem, czy masz do niego sentyment, czy kieruje Tobą coś innego, ale co by to nie było, to czasem ciężko jest coś takiego wycenić. Pieniądze, to tylko pieniądze, same w sobie, są bezwartościowe, a istnieją rzeczy, które mają o wiele większą wartość, jak np. wspomnienia itp. Ja swojego plusa chyba też nigdy nie sprzedam, choć to auto "nabyte" a nie od nowości, ale jednak zżyłem się z nim, jak z poprzednim caro, które gdyby nie to, że było już w agonalnym stanie (blacharsko) to nadal by u mnie było. Gdyby te auta mi się nie podobały, to po prostu nie jeździłbym takim, nawet jako dupowóz na codzienne tyranie. Jakoś jak na niego patrzę, to dostrzegam w nim "to coś".

Tak masz rację, sentyment. Kasa ze sprzedaży żadna a pojazd w stanie bardzo dobrym cieszy oko. Mam nadzieję że doczekam dnia kiedy przejdzie na żółte zabytkowe.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 25, 2022, 01:09:23 am »

Offline MarCaro#1977

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro '95 Abimex OHV T
Jest w Warszawie typek i chyba by dało się ogarnąć żółte blachy, ale kosztów nie znam.  Twój jest z 99r??

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 04, 2022, 23:40:53 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Czy ktoś mi może powiedzieć, na co komu żółte tablice? Nie trzeba ich mieć żeby mieć prawo do przerwy w ubezpieczeniu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 05, 2022, 14:07:11 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Brak przeglądów i brak szkody całkowitej. Generalnie dobra opcja dla osób które nie używają swoich samochodów. Nie wiem czy nie są też przypadkiem zwolnione z tych wszystkich dziwactw typu strefa czystego transportu.
Nomen omen jak ktoś ma pojazd z LPG i chce go zarejestrować na zabytek to radzę się spieszyć. Bo po wejściu w życie planowanych zmian w przeglądach pojazdy zabytkowe nie będą mogły być zasilane tym paliwem, o ile nie były do tego przystosowane fabrycznie.

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 05, 2022, 18:37:21 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
A jest gość  co załatwia...... i łatwi. Mój jest 98 marzec.
Dla mnie opcja ok. Przeglądu nie muszę robić,100zł na paliwo jest. 
OC 115zł na rok a nie jak dotychczas 542zł.
Dla mnie jest kalkulacja i wszystkie mam na żółtych.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 11, 2022, 14:55:20 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
OC 115zł na rok a nie jak dotychczas 542zł.

A gdzie takie luksusy?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E