Autor Wątek: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia  (Przeczytany 2269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
Jako jeden z współorganizatorów tej szutrowej imprezy chciałbym Was zaprosić na jej drugą edycję
W pierwszej edycji udało mi się Borewiczem 1500 wywalczyć III miejsce  <spoko>  Tym razem mam również w dyspozycji Poloneza ale troszkę nowszą i o wiele mocniejszą wersję
Chciałbym aby prócz Mnie ktoś wystartował samochodem ze stajni FSO  ]:-> 

II Edycja OS-OLIN Autoracing.pl SZUTER DAY już 20 listopada

20 listopada 2011 w Osolinie niedaleko Obornik Śląskich (niedaleko Wrocławia) odbędzie się druga edycja OS-OLIN SZUTER DAY, której tym razem sponsorem tytularnym jest sklep Autoracing.pl  <ok>
Ta szutrowa impreza będzie się odbywać na terenie kopalni "Bagno II" oraz na drodze dojazdowej do niej. Aby wziąć udział w imprezie kierowca pojazdu posiadać musi następujace dokumenty: Prawo Jazdy, polisa OC, NNW, WAŻNE BADANIA TECHNICZNE POJAZDU.
Organizator nie wymaga klatki bezpieczeństwa pojazdu ale w czasie imprezy obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA WYCZYNOWYCH OPON SZUTROWYCH.
Załoga (kierowca i pilot) musi być wyposażona w kaski ochronne.

Oficjalna strona imprezy: http://www.szuterday.hpu.pl/

Jak się zgłosić do "OS-OLIN SZUTER DAY"?

1. Wysłanie na adres szuterday@gmail.com formularza zgłoszeniowego:

- Imię i nazwiskokierowcy
- Imię i nazwisko pilota
- Marka samochodu wraz z pojemnością
- Licencja (TAK/NIE) Wstępne zgłoszenie gwarantuje udział w imprezie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
Wpisowe: 100 złotych wpłacone na konto:

14 9583 0009 0014 2494 2000 0101

Stowarzyszenie właścicieli i użytkowników terenów i domków letniskowych w Osolinie
ul. Słowicza 7
55-120 Osolin

Po wpłaceniu proszę przesłać na adres osiedle@osolin.pl potwierdzenie przelewu

JEŻELI DO 10 LISTOPADA NIE UZBIERA SIĘ 30 ZAŁÓG Z WPŁACONYM WPISOWYM BĘDZIEMY MUSIELI NIESTETY ODWOŁAĆ NASZĄ IMPREZĘ !

Lista zgłoszeń znajduje się w podstronie "ZGŁOSZENIA"

W dniu zawodów wpisowe będzie wynosić 120 zł

Na wszelkie pytania odpowiem  :-)  Pozdrawiam i zapraszam!

Odp: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2011, 20:44:32 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
hmmmm może którymś dawcą części się wybiore, bo aktualnie 6 poldków mam na stanie więc coś można wybrać :P oczywiście poldoroverem bo inaczej nie ma szans na wygraną:D
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2011, 15:01:40 pm »

Offline Skoti

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 155
    • Elektro-Net Rally Team
kurde chętnie bym pojechał, ale akurat zajęcia będę miał na uczelni ;/ A tak przy okazji, obiło mi się o uszy, że niby członkowie Automobilklubu Opolskiego jakąś zniżkę na wpisowe tam u was mają ?

Odp: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2011, 13:49:51 pm »

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
wojtas ;) ja lecę CaroRoverem :) Zapraszam do wspólnego ścigania :>
Skoti, od kogo masz takie informacje? Domyślam się, że od Adama ale z tego co wiem to wszyscy płacą 100 zł :)
Panowie, jako że w maju byłem jedyny z FSO to pokażmy naszą siłę :) Na prawdę jest mega mega dużo jeżdżenia. W miarę możliwości nagram onboard z Poloneza :)

Odp: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2011, 17:20:57 pm »

Offline MaxeroSS

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • rallymasters.bnx.pl
Zapowiedź FILMOWA :)
http://www.youtube.com/watch?v=vUDg0DdapiQ
To co, jednak Ktoś się skusi? ;)

Odp: II Edycja "OS-OLIN AutoRacing.pl SZUTER DAY" - szutrowa feta niedaleko Wrocławia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2011, 22:23:14 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
wojtas ;) ja lecę CaroRoverem :) Zapraszam do wspólnego ścigania :>

wczoraj na spocie w wawie rozmawiałem o starcie z Bocianem jako jedna załoga :P
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...